DEV GROUP BUILDING S.R.L. – CUI 47960825
Pe scurt
DEV GROUP BUILDING S.R.L. are CUI 47960825, număr de înregistrare J2023001224134 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.790.860 lei, o pierdere netă de 526.821 lei și un număr mediu de 18 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DEV GROUP BUILDING S.R.L. |
| CUI | 47960825 |
| Nr. Reg. Com. | J2023001224134 |
| EUID | ROONRC.J13/1224/2023 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-04-06 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUSTAFA ELVIS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 790 860 | -526 821 | 1 191 285 | 2 750 | 615 796 | -572 739 | 18 |
| 2024 | 408 448 | -488 249 | 306 513 | 0 | 260 595 | -45 918 | 4 |
| 2023 | 514 068 | 442 131 | 17 249 | 0 | 459 580 | 442 331 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 790 860 lei
828%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEV GROUP BUILDING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 282 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SIMARTIS TELECOM SRL – locul 278, 24,96 mil. lei, Bucureşti
- QWERTY SOLUTIONS SRL – locul 278, 3,84 mil. lei, Bucureşti
- BUSINESS ASSURANCE PRO SRL – locul 278, 1,50 mil. lei, Bucureşti
- STARTECH SRL – locul 278, 888.611 lei, Vrancea
- SMART NET COMPUTERS SRL – locul 278, 582.537 lei, Bucureşti
- X FRAME SYSTEM'S S.R.L. – locul 278, 299.350 lei, Bucureşti
- EUROFINS GSC IT ROMANIA S.R.L. – locul 279, 24,58 mil. lei, Bucureşti
- ECIT DIGITAL S.R.L. – locul 279, 3,81 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEV GROUP BUILDING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEV GROUP BUILDING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEV GROUP BUILDING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 260.595 |
| Creante | 257.115 |
| Disponibilitati | 3.480 |
| Datorii | 306.513 |
| Capitaluri proprii | -45.918 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 408.448 |
| Venituri totale | 408.449 |
| Cheltuieli totale | 890.432 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 481.983 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 488.249 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 459.580 |
| Creante | 426.373 |
| Disponibilitati | 33.207 |
| Datorii | 17.249 |
| Capitaluri proprii | 442.331 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 514.068 |
| Venituri totale | 514.068 |
| Cheltuieli totale | 66.899 |
| Profit brut | 447.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 442.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |