DESTINE HOLIDAYS S.R.L.
| Denumire | DESTINE HOLIDAYS S.R.L. |
| CUI | 39345501 |
| Nr. Reg. Com. | J2018001007294 |
| EUID | ROONRC.J2018001007294 |
| CAEN | 7911 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-05-15 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘCHIOPU RALUCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87 317 937 | 128 210 | 16 279 166 | 252 063 | 16 993 301 | 1 324 303 | 8 |
| 2024 | 80 185 339 | 144 461 | 11 736 304 | 25 705 | 12 733 552 | 1 196 093 | 11 |
| 2023 | 67 644 405 | 48 523 | 9 448 120 | 28 463 | 10 204 039 | 1 051 632 | 14 |
| 2022 | 47 319 398 | 219 207 | 5 633 336 | 8 735 | 6 165 508 | 695 189 | 16 |
| 2021 | 8 526 567 | 119 797 | 1 639 482 | 8 989 | 1 865 604 | 475 982 | 7 |
| 2020 | 662 975 | 12 384 | 2 256 019 | 0 | 2 592 204 | 336 185 | 6 |
| 2019 | 1 182 756 | 382 795 | 1 775 662 | 0 | 2 099 464 | 323 802 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises87 317 937 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DESTINE HOLIDAYS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7911 Rev. 2 (echivalent: 7911 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor turistice |
| Cod CAEN principal | 79 Activități ale agențiilor turistice |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 7911: Activități ale agențiilor turistice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DESTINE HOLIDAYS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DESTINE HOLIDAYS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DESTINE HOLIDAYS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.705 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.733.552 |
| Creante | 11.475.949 |
| Casa si conturi la banci | 1.257.603 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 173.140 |
| DATORII | 11.736.304 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.196.093 |
| Capital subscris varsat | 180.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.185.339 |
| VENITURI TOTALE | 80.786.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.591.036 |
| Profitul brut | 195.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 144.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| Active imobilizate | 28.463 |
| Active circulante | 10.204.039 |
| Creante | 9.793.971 |
| Disponibilitati | 410.068 |
| Cheltuieli in avans | 267.250 |
| Datorii | 9.448.120 |
| Capitaluri proprii | 1.051.632 |
| Capital social | 180.000 |
| Cifra de afaceri | 67.644.405 |
| Venituri totale | 68.247.087 |
| Cheltuieli totale | 68.170.325 |
| Profit brut | 76.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 8.735 |
| Active circulante | 6.165.508 |
| Creante | 5.281.491 |
| Disponibilitati | 884.017 |
| Cheltuieli in avans | 154.282 |
| Datorii | 5.633.336 |
| Capitaluri proprii | 695.189 |
| Capital social | 180.000 |
| Cifra de afaceri | 47.319.398 |
| Venituri totale | 48.309.239 |
| Cheltuieli totale | 47.689.391 |
| Profit brut | 619.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 219.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 8.989 |
| Active circulante | 1.865.604 |
| Creante | 1.427.223 |
| Disponibilitati | 438.381 |
| Cheltuieli in avans | 247.842 |
| Datorii | 1.639.482 |
| Venituri in avans | 6.971 |
| Capitaluri proprii | 475.982 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 8.526.567 |
| Venituri totale | 9.597.030 |
| Cheltuieli totale | 9.469.392 |
| Profit brut | 127.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.797 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 2.592.204 |
| Creante | 2.156.487 |
| Disponibilitati | 435.717 |
| Datorii | 2.256.019 |
| Capitaluri proprii | 336.185 |
| Capital social | 25.000 |
| Cifra de afaceri | 662.975 |
| Venituri totale | 851.704 |
| Cheltuieli totale | 833.149 |
| Profit brut | 18.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 2.099.464 |
| Creante | 1.691.321 |
| Disponibilitati | 408.143 |
| Datorii | 1.775.662 |
| Capitaluri proprii | 323.802 |
| Capital social | 25.000 |
| Cifra de afaceri | 1.182.756 |
| Venituri totale | 1.203.206 |
| Cheltuieli totale | 808.927 |
| Profit brut | 394.279 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 382.795 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 344.421 |
| Creante | 312.218 |
| Disponibilitati | 32.203 |
| Datorii | 403.414 |
| Capitaluri proprii | -58.993 |
| Capital social | 25.000 |
| Cifra de afaceri | 104.212 |
| Venituri totale | 104.896 |
| Cheltuieli totale | 187.847 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 82.951 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 83.993 |
| Nr. salariati | 2 |