DESIGN GROUP SRL
| Denumire | DESIGN GROUP SRL |
| CUI | 16831065 |
| Nr. Reg. Com. | J2004002160223 |
| EUID | ROONRC.J2004002160223 |
| CAEN | 2223 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-08 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SĂNDULACHE CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 541 746 | 18 201 937 | 1 429 479 | 23 603 942 | 18 087 091 | 40 284 564 | 13 |
| 2024 | 2 929 538 | -360 117 | 30 415 804 | 19 909 529 | 37 005 164 | 26 513 737 | 14 |
| 2023 | 5 622 258 | 1 427 971 | 26 602 026 | 17 861 056 | 37 893 330 | 29 156 464 | 17 |
| 2022 | 4 443 334 | 284 501 | 16 136 230 | 13 844 420 | 31 640 840 | 29 351 869 | 19 |
| 2021 | 22 521 100 | 10 104 687 | 10 786 619 | 12 508 833 | 33 187 606 | 34 620 996 | 21 |
| 2020 | 15 257 931 | 5 361 952 | 3 554 840 | 8 638 361 | 20 824 834 | 25 616 832 | 19 |
| 2019 | 9 992 817 | 3 655 201 | 1 823 703 | 8 325 172 | 13 108 072 | 19 280 599 | 20 |
| 2018 | 15 518 681 | 8 774 207 | 1 843 933 | — | — | — | 24 |
| 2017 | 13 175 462 | 5 809 606 | 1 597 866 | — | — | — | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 541 746 lei
1,523%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DESIGN GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2223 Rev. 2 (echivalent: 2223 Rev. 1, 2223 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 2223: Legătorie și finisare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DESIGN GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DESIGN GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DESIGN GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.909.529 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.005.164 |
| Stocuri | 25.785.867 |
| Creante | 3.249.444 |
| Casa si conturi la banci | 56.290 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.848 |
| DATORII | 30.415.804 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.513.737 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.929.538 |
| VENITURI TOTALE | 5.339.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.699.725 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 360.117 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 360.117 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.861.056 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.893.330 |
| Stocuri | 25.838.363 |
| Creante | 3.622.805 |
| Casa si conturi la banci | 1.080.525 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.104 |
| DATORII | 26.602.026 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.156.464 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.622.258 |
| VENITURI TOTALE | 12.908.177 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.244.111 |
| Profitul brut | 1.664.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.427.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.844.420 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.640.840 |
| Stocuri | 25.172.158 |
| Creante | 3.902.142 |
| Casa si conturi la banci | 324.084 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.494 |
| DATORII | 16.136.230 |
| VENITURI IN AVANS | 4.655 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.351.869 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.443.334 |
| VENITURI TOTALE | 16.066.728 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.731.626 |
| Profitul brut | 335.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 284.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.508.833 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.187.606 |
| Stocuri | 17.149.132 |
| Creante | 2.433.727 |
| Casa si conturi la banci | 365.251 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.177 |
| DATORII | 10.786.619 |
| VENITURI IN AVANS | 295.001 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.620.996 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 22.521.100 |
| VENITURI TOTALE | 31.938.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.289.099 |
| Profitul brut | 11.649.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.104.687 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.638.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.824.834 |
| Stocuri | 10.102.817 |
| Creante | 1.479.760 |
| Casa si conturi la banci | 142.257 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.035 |
| DATORII | 3.554.840 |
| VENITURI IN AVANS | 296.558 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.616.832 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.257.931 |
| VENITURI TOTALE | 15.410.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.136.492 |
| Profitul brut | 6.273.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.361.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.325.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.108.072 |
| Stocuri | 9.652.525 |
| Creante | 2.184.605 |
| Casa si conturi la banci | 539.823 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.401 |
| DATORII | 1.823.703 |
| VENITURI IN AVANS | 330.343 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.280.599 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.992.817 |
| VENITURI TOTALE | 14.675.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.328.674 |
| Profitul brut | 4.347.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.655.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.362.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.560.290 |
| Stocuri | 5.326.022 |
| Creante | 1.716.232 |
| Casa si conturi la banci | 1.127.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.140 |
| DATORII | 1.843.933 |
| VENITURI IN AVANS | 455.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.626.673 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.518.681 |
| VENITURI TOTALE | 17.642.883 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.272.655 |
| Profitul brut | 10.370.228 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.774.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.442.614 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.007.402 |
| Stocuri | 4.659.470 |
| Creante | 768.319 |
| Casa si conturi la banci | 1.579.613 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.744 |
| DATORII | 1.597.866 |
| VENITURI IN AVANS | 4.501.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.378.782 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.175.462 |
| VENITURI TOTALE | 12.570.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.673.657 |
| Profitul brut | 6.896.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.809.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.097.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.568.845 |
| Stocuri | 4.698.884 |
| Creante | 1.389.448 |
| Casa si conturi la banci | 480.093 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.760 |
| DATORII | 525.732 |
| VENITURI IN AVANS | 7.452.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.712.572 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.355.800 |
| VENITURI TOTALE | 7.745.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.160.056 |
| Profitul brut | 1.585.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.344.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |