DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.

Cauta alta firma:
DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.
CUI: 45001529RegCom: J2021017045400EUID: ROONRC.J2021017045400CAEN: 4100Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5

Denumire DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 45001529
Nr. Reg. Com. J2021017045400
EUID ROONRC.J2021017045400
CAEN 4100
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-10-04 (4 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5
Telefon 769570600
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ZUICĂ DOBRE-BEBE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 223 252 691 904 522 228 4
2024 1 242 689 817 322 2 328 482 4
2023 2 309 202 1 993 831 1 400 276 5
2022 1 457 899 1 278 220 1 551 501 3
2021 1 589 230 1 560 480 41 527 2
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 223 252 lei
-2%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3)
Obiect Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Descriere Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Cod CAEN principal 41
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 12834 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti

Locul 3879 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
817.322 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 328.732
Active circulante 2.817.313
Creante 2.758.967
Disponibilitati 58.346
Datorii 2.328.482
Capitaluri proprii 817.563
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.242.689
Venituri totale 1.242.689
Cheltuieli totale 392.517
Profit brut 850.172
Pierdere bruta 0
Profit net 817.322
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 4.750.551
Creante 4.637.219
Disponibilitati 113.332
Datorii 1.400.276
Capitaluri proprii 3.350.275
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.309.202
Venituri totale 2.309.202
Cheltuieli totale 295.236
Profit brut 2.013.966
Pierdere bruta 0
Profit net 1.993.831
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 2.907.945
Creante 2.893.443
Disponibilitati 14.502
Datorii 1.551.501
Capitaluri proprii 1.356.444
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.457.899
Venituri totale 1.457.899
Cheltuieli totale 166.850
Profit brut 1.291.049
Pierdere bruta 0
Profit net 1.278.220
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 1.955
Active circulante 1.600.252
Creante 1.597.050
Disponibilitati 3.202
Datorii 41.527
Capitaluri proprii 1.560.680
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.589.230
Venituri totale 1.589.230
Cheltuieli totale 14.765
Profit brut 1.574.465
Pierdere bruta 0
Profit net 1.560.480
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.