DELCAT TRANS SRL – CUI 33554223
Pe scurt
DELCAT TRANS SRL are CUI 33554223, număr de înregistrare J2014010326407 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 67.787 lei, o pierdere netă de 18.646 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DELCAT TRANS SRL |
| CUI | 33554223 |
| Nr. Reg. Com. | J2014010326407 |
| EUID | ROONRC.J2014010326407 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-09-05 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DELCEA FLORIN-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 787 | -18 646 | 178 023 | 46 443 | 11 458 | -120 122 | 1 |
| 2024 | 22 273 | -37 625 | 175 979 | 70 674 | 3 830 | -101 475 | 1 |
| 2023 | 21 158 | -12 303 | 78 718 | 9 722 | 5 146 | -63 850 | 1 |
| 2022 | 24 573 | 5 630 | 56 696 | 0 | 5 149 | -51 547 | 1 |
| 2021 | 14 186 | -914 | 66 632 | 0 | 9 455 | -57 177 | 1 |
| 2020 | 3 063 | -5 802 | 59 559 | 0 | 3 296 | -56 263 | 1 |
| 2019 | 11 347 | -5 549 | 56 026 | 0 | 5 565 | -50 461 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises67 787 lei
204%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DELCAT TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3145 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LIVIU & GEORGIANA TRANS SRL – locul 3141, 3,95 mil. lei, Argeş
- MESALION COM SRL – locul 3141, 68.007 lei, Cluj
- AAA SPEDITION SRL – locul 3142, 3,95 mil. lei, Ilfov
- ANDREONIX S.R.L. – locul 3142, 67.999 lei, Bihor
- KAMITRANS SRL – locul 3143, 3,94 mil. lei, Suceava
- CEZ & TUD TRANS S.R.L. – locul 3143, 67.960 lei, Timiş
- NIC & DEN EXPLORER SRL – locul 3144, 3,94 mil. lei, Gorj
- VASYMONA TAX SRL – locul 3144, 67.832 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DELCAT TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DELCAT TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DELCAT TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-11-08 |
| Data reactivare | 2024-03-20 |
| Data publicare | 2023-11-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 70.674 |
| Active circulante | 3.830 |
| Creante | 16 |
| Disponibilitati | 3.814 |
| Datorii | 175.979 |
| Capitaluri proprii | -101.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.273 |
| Venituri totale | 22.273 |
| Cheltuieli totale | 59.898 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.625 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.625 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.722 |
| Active circulante | 5.146 |
| Creante | 16 |
| Disponibilitati | 5.130 |
| Datorii | 78.718 |
| Capitaluri proprii | -63.850 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.158 |
| Venituri totale | 23.658 |
| Cheltuieli totale | 35.961 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.303 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.303 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 5.149 |
| Disponibilitati | 5.149 |
| Datorii | 56.696 |
| Capitaluri proprii | -51.547 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.573 |
| Venituri totale | 24.573 |
| Cheltuieli totale | 18.943 |
| Profit brut | 5.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.630 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 9.455 |
| Disponibilitati | 9.455 |
| Datorii | 66.632 |
| Capitaluri proprii | -57.177 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.186 |
| Venituri totale | 14.186 |
| Cheltuieli totale | 15.100 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 914 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 914 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 3.296 |
| Disponibilitati | 3.296 |
| Datorii | 59.559 |
| Capitaluri proprii | -56.263 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.063 |
| Venituri totale | 3.063 |
| Cheltuieli totale | 8.774 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.711 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.802 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 5.565 |
| Disponibilitati | 5.565 |
| Datorii | 56.026 |
| Capitaluri proprii | -50.461 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.347 |
| Venituri totale | 11.347 |
| Cheltuieli totale | 16.555 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.208 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.549 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 387 |
| Active circulante | 7.923 |
| Disponibilitati | 7.923 |
| Datorii | 53.223 |
| Capitaluri proprii | -44.913 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.027 |
| Venituri totale | 10.027 |
| Cheltuieli totale | 19.442 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.415 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.716 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 903 |
| Active circulante | 689 |
| Disponibilitati | 689 |
| Datorii | 36.788 |
| Capitaluri proprii | -35.196 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.802 |
| Venituri totale | 10.802 |
| Cheltuieli totale | 20.879 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.077 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.401 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.919 |
| Active circulante | 3.571 |
| Disponibilitati | 3.571 |
| Datorii | 34.286 |
| Capitaluri proprii | -24.796 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 17.985 |
| Venituri totale | 17.985 |
| Cheltuieli totale | 24.341 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.356 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.895 |
| Nr. salariati | 1 |