DELAMODE ROMANIA SRL
| Denumire | DELAMODE ROMANIA SRL |
| CUI | 6322498 |
| Nr. Reg. Com. | J1994019131406 |
| EUID | ROONRC.J1994019131406 |
| CAEN | 5231 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-10-24 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RICHARD LEE MYSON | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| ANTOHI ANDREIA DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194 921 642 | -3 468 405 | 48 623 644 | 3 257 630 | 52 546 731 | 4 745 971 | 246 |
| 2024 | 222 786 427 | -1 439 241 | 83 024 926 | 2 829 216 | 90 021 970 | 8 214 376 | 289 |
| 2023 | 224 946 535 | 243 869 | 79 380 060 | 2 838 311 | 85 731 231 | 9 653 617 | 326 |
| 2022 | 248 197 329 | 4 874 596 | 82 407 794 | 3 444 043 | 86 658 132 | 9 409 748 | 313 |
| 2021 | 177 398 623 | 5 553 431 | 61 800 255 | 2 999 678 | 77 894 837 | 18 813 703 | 296 |
| 2020 | 135 057 415 | 4 740 406 | 47 514 568 | 2 052 746 | 59 389 760 | 13 260 273 | 273 |
| 2019 | 137 185 973 | 3 293 918 | 48 916 883 | 2 144 793 | 54 894 963 | 8 529 603 | 260 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises194 921 642 lei
-13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DELAMODE ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5231 Rev. 0 (echivalent: 5231 Rev. 1, 5231 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5231: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DELAMODE ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DELAMODE ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DELAMODE ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.829.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 90.021.970 |
| Stocuri | 509.320 |
| Creante | 83.107.484 |
| Casa si conturi la banci | 6.405.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.784.432 |
| DATORII | 83.024.926 |
| VENITURI IN AVANS | 2.030.247 |
| PROVIZIOANE | 1.366.069 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.214.376 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 222.786.427 |
| VENITURI TOTALE | 226.938.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 228.377.717 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.439.241 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.439.241 |
| Numar mediu de salariati | 289 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.838.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 85.731.231 |
| Stocuri | 326.555 |
| Creante | 76.503.839 |
| Casa si conturi la banci | 8.900.837 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.726.730 |
| DATORII | 79.380.060 |
| PROVIZIOANE | 1.262.595 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.653.617 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 224.946.535 |
| VENITURI TOTALE | 228.270.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 228.026.265 |
| Profitul brut | 243.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 243.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 326 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.444.043 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 86.658.132 |
| Stocuri | 723.749 |
| Creante | 81.826.123 |
| Casa si conturi la banci | 4.108.260 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.215.405 |
| DATORII | 82.407.794 |
| PROVIZIOANE | 1.500.038 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.409.748 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 248.197.329 |
| VENITURI TOTALE | 253.671.628 |
| CHELTUIELI TOTALE | 247.829.967 |
| Profitul brut | 5.841.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.874.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 313 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.999.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.894.837 |
| Creante | 74.107.488 |
| Casa si conturi la banci | 3.787.349 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 928.465 |
| DATORII | 61.800.255 |
| PROVIZIOANE | 1.209.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.813.703 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 177.398.623 |
| VENITURI TOTALE | 179.433.750 |
| CHELTUIELI TOTALE | 173.173.840 |
| Profitul brut | 6.259.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.553.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 296 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.052.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 59.389.760 |
| Creante | 56.724.955 |
| Casa si conturi la banci | 2.664.805 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 641.835 |
| DATORII | 47.514.568 |
| PROVIZIOANE | 1.309.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.260.273 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 135.057.415 |
| VENITURI TOTALE | 137.749.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 132.250.649 |
| Profitul brut | 5.498.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.740.406 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 273 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.144.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.894.963 |
| Creante | 52.615.285 |
| Casa si conturi la banci | 2.279.678 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 725.648 |
| DATORII | 48.916.883 |
| PROVIZIOANE | 318.918 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.529.603 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 137.185.973 |
| VENITURI TOTALE | 139.057.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.256.997 |
| Profitul brut | 3.800.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.293.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 260 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.097.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.789.667 |
| Creante | 45.965.267 |
| Casa si conturi la banci | 824.400 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 594.151 |
| DATORII | 44.064.378 |
| PROVIZIOANE | 181.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.235.685 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 124.992.238 |
| VENITURI TOTALE | 126.579.641 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.416.920 |
| Profitul brut | 2.162.721 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.908.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 225 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.837.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.346.394 |
| Creante | 37.795.591 |
| Casa si conturi la banci | 550.803 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 325.699 |
| DATORII | 34.721.931 |
| PROVIZIOANE | 206.042 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.581.243 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 106.049.813 |
| VENITURI TOTALE | 108.001.315 |
| CHELTUIELI TOTALE | 106.203.491 |
| Profitul brut | 1.797.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.493.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 199 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.036.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.712.797 |
| Creante | 20.520.215 |
| Casa si conturi la banci | 192.582 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.523 |
| DATORII | 17.614.650 |
| PROVIZIOANE | 143.059 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.087.527 |
| Capital subscris varsat | 39.379 |
| Cifra de afaceri neta | 84.863.958 |
| VENITURI TOTALE | 86.130.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.378.935 |
| Profitul brut | 751.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 547.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 172 |