DEKA STRUCTURI SRL
| Denumire | DEKA STRUCTURI SRL |
| CUI | 28941568 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000563013 |
| EUID | ROONRC.J2011000563013 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-08-01 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 664 932 | 411 361 | 14 490 412 | 10 580 983 | 6 109 028 | 2 458 949 | 38 |
| 2024 | 23 292 499 | 25 743 | 9 812 669 | 11 259 422 | 4 320 574 | 5 922 088 | 38 |
| 2023 | 29 619 891 | 1 893 523 | 10 454 843 | 9 922 344 | 7 024 877 | 6 428 995 | 35 |
| 2022 | 19 743 856 | 2 359 609 | 8 417 725 | 7 808 523 | 5 520 707 | 4 601 472 | 32 |
| 2021 | 17 504 471 | 1 408 135 | 6 701 359 | 3 289 045 | 6 738 289 | 3 294 600 | 26 |
| 2020 | 6 637 250 | 301 896 | 4 150 663 | 2 030 449 | 4 287 613 | 2 181 203 | 21 |
| 2019 | 10 026 947 | 1 302 596 | 2 565 283 | 1 477 298 | 3 093 493 | 1 879 308 | 21 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 664 932 lei
66%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEKA STRUCTURI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Alba , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEKA STRUCTURI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEKA STRUCTURI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEKA STRUCTURI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.259.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.320.574 |
| Stocuri | 3.131.875 |
| Creante | 954.503 |
| Casa si conturi la banci | 234.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 277.051 |
| DATORII | 9.812.669 |
| PROVIZIOANE | 122.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.922.088 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.292.499 |
| VENITURI TOTALE | 24.944.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.914.838 |
| Profitul brut | 29.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 25.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.922.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.024.877 |
| Stocuri | 2.169.863 |
| Creante | 4.443.922 |
| Casa si conturi la banci | 411.092 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.907 |
| DATORII | 10.454.843 |
| PROVIZIOANE | 122.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.428.995 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 29.619.891 |
| VENITURI TOTALE | 33.835.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.727.014 |
| Profitul brut | 2.108.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.893.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.808.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.520.707 |
| Stocuri | 1.540.473 |
| Creante | 2.296.198 |
| Casa si conturi la banci | 1.684.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.085 |
| DATORII | 8.417.725 |
| PROVIZIOANE | 385.118 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.601.472 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.743.856 |
| VENITURI TOTALE | 22.745.698 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.279.976 |
| Profitul brut | 2.465.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.359.609 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.289.045 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.738.289 |
| Stocuri | 674.919 |
| Creante | 3.456.012 |
| Casa si conturi la banci | 2.607.358 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.159 |
| DATORII | 6.701.359 |
| PROVIZIOANE | 183.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.294.600 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.504.471 |
| VENITURI TOTALE | 17.881.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.265.134 |
| Profitul brut | 1.616.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.408.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.030.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.287.613 |
| Stocuri | 582.912 |
| Creante | 2.540.914 |
| Casa si conturi la banci | 1.163.787 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.587 |
| DATORII | 4.150.663 |
| PROVIZIOANE | 94.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.181.203 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.637.250 |
| VENITURI TOTALE | 7.222.657 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.879.085 |
| Profitul brut | 343.572 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 301.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.477.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.093.493 |
| Stocuri | 86.676 |
| Creante | 2.940.834 |
| Casa si conturi la banci | 65.983 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.524 |
| DATORII | 2.565.283 |
| PROVIZIOANE | 132.724 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.879.308 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.026.947 |
| VENITURI TOTALE | 10.416.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.922.024 |
| Profitul brut | 1.494.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.302.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.074.487 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.016.951 |
| Stocuri | 516.541 |
| Creante | 69.191 |
| Casa si conturi la banci | 431.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.377 |
| DATORII | 1.197.815 |
| PROVIZIOANE | 72.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 827.376 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.214.213 |
| VENITURI TOTALE | 8.221.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.289.816 |
| Profitul brut | 931.260 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 800.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| Active imobilizate | 872.643 |
| Active circulante | 849.475 |
| Stocuri | 48.587 |
| Creante | 704.479 |
| Disponibilitati | 96.409 |
| Cheltuieli in avans | 15.475 |
| Datorii | 1.077.157 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 48.335 |
| Capitaluri proprii | 612.101 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 6.317.714 |
| Venituri totale | 6.362.543 |
| Cheltuieli totale | 5.645.284 |
| Profit brut | 717.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 592.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 57.570 |
| Active circulante | 690.204 |
| Stocuri | 4.350 |
| Creante | 621.767 |
| Disponibilitati | 64.087 |
| Cheltuieli in avans | 40.870 |
| Datorii | 464.063 |
| Provizioane | 21.261 |
| Capitaluri proprii | 303.320 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.968.895 |
| Venituri totale | 2.971.540 |
| Cheltuieli totale | 2.727.444 |
| Profit brut | 244.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 206.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 25 |