DECODE MANAGEMENT SRL

Cauta alta firma:
DECODE MANAGEMENT SRL
CUI: 35227724EUID: ROONRC.J2015013905404CAEN: 7020Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire DECODE MANAGEMENT SRL
CUI 35227724
EUID ROONRC.J2015013905404
CAEN 7020
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2015-11-12 (10 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
TRUŞCĂ DIANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 416 049 4 137 024 256 514 1
2024 1 670 671 896 968 509 229 1
2023 175 853 -51 357 63 967 1
2022 507 498 281 181 48 130 1
2021 556 278 505 134 49 102 1
2020 418 066 366 421 38 988 1
2019 404 818 338 562 22 958 1
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
416 049 lei
-75%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DECODE MANAGEMENT SRL”
Cod CAEN preponderent 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 70
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția DECODE MANAGEMENT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 10850 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 3318 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
896.968 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „DECODE MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DECODE MANAGEMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active imobilizate 86.542
Active circulante 2.409.247
Creante 415.901
Disponibilitati 1.993.346
Datorii 509.229
Capitaluri proprii 1.986.560
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.670.671
Venituri totale 1.670.687
Cheltuieli totale 723.057
Profit brut 947.630
Pierdere bruta 0
Profit net 896.968
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active imobilizate 134.290
Active circulante 1.156.225
Creante 228.923
Disponibilitati 927.302
Datorii 63.967
Capitaluri proprii 1.226.548
Capital social 200
Cifra de afaceri 175.853
Venituri totale 175.853
Cheltuieli totale 225.540
Profit brut 0
Pierdere bruta 49.687
Profit net 0
Pierdere neta 51.357
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active imobilizate 184.329
Active circulante 1.580.837
Creante 228.544
Disponibilitati 1.352.293
Datorii 48.130
Capitaluri proprii 1.717.036
Capital social 200
Cifra de afaceri 507.498
Venituri totale 507.565
Cheltuieli totale 222.331
Profit brut 285.234
Pierdere bruta 0
Profit net 281.181
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active imobilizate 10
Active circulante 1.484.947
Creante 15.012
Disponibilitati 1.469.935
Datorii 49.102
Capitaluri proprii 1.435.855
Capital social 200
Cifra de afaceri 556.278
Venituri totale 556.278
Cheltuieli totale 39.805
Profit brut 516.473
Pierdere bruta 0
Profit net 505.134
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active circulante 998.657
Creante 49.512
Disponibilitati 949.145
Datorii 38.988
Capitaluri proprii 959.669
Capital social 200
Cifra de afaceri 418.066
Venituri totale 418.066
Cheltuieli totale 47.776
Profit brut 370.290
Pierdere bruta 0
Profit net 366.421
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active circulante 616.206
Creante 37.017
Disponibilitati 579.189
Datorii 22.958
Capitaluri proprii 593.248
Capital social 200
Cifra de afaceri 404.818
Venituri totale 404.866
Cheltuieli totale 62.256
Profit brut 342.610
Pierdere bruta 0
Profit net 338.562
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active circulante 272.547
Creante 2.284
Disponibilitati 270.263
Datorii 17.861
Capitaluri proprii 254.686
Capital social 200
Cifra de afaceri 292.661
Venituri totale 292.661
Cheltuieli totale 35.565
Profit brut 257.096
Pierdere bruta 0
Profit net 254.169
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active circulante 178.246
Creante 1.864
Disponibilitati 176.382
Datorii 4.629
Capitaluri proprii 173.617
Capital social 200
Cifra de afaceri 299.305
Venituri totale 299.391
Cheltuieli totale 123.289
Profit brut 176.102
Pierdere bruta 0
Profit net 173.109
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active circulante 91.165
Disponibilitati 91.165
Datorii 4.557
Capitaluri proprii 86.608
Capital social 200
Cifra de afaceri 212.705
Venituri totale 212.847
Cheltuieli totale 124.204
Profit brut 88.643
Pierdere bruta 0
Profit net 86.408
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).