DECO ARCHITECTS STUDIO SRL – CUI 18454379
Pe scurt
DECO ARCHITECTS STUDIO SRL are CUI 18454379, număr de înregistrare J2012001489405 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7111 – Activități de arhitectură. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.079.661 lei, un profit net de 1.395.749 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DECO ARCHITECTS STUDIO SRL |
| CUI | 18454379 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001489405 |
| EUID | ROONRC.J2012001489405 |
| CAEN | 7111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-02-17 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTESCU VASILE-GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 079 661 | 1 395 749 | 4 729 017 | 916 368 | 5 175 749 | 1 395 989 | 8 |
| 2024 | 3 478 349 | 1 845 088 | 2 802 270 | 985 408 | 3 557 933 | 1 845 328 | 13 |
| 2023 | 2 456 532 | 728 207 | 190 646 | 1 279 450 | 477 002 | 1 623 172 | 6 |
| 2022 | 3 882 406 | 2 569 351 | 633 044 | 959 596 | 2 234 681 | 2 569 591 | 5 |
| 2021 | 2 063 648 | 941 871 | 575 380 | 67 179 | 1 400 898 | 942 111 | 4 |
| 2020 | 3 358 645 | 1 227 409 | 29 606 | 83 389 | 1 137 688 | 1 227 649 | 4 |
| 2019 | 2 105 534 | 417 000 | 44 095 | 194 266 | 553 129 | 703 300 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 079 661 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DECO ARCHITECTS STUDIO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7111 Rev. 2 (echivalent: 7111 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de arhitectură |
| Descriere Activitate | Activități de arhitectură |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de arhitectură |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7111: Activități de arhitectură
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 104 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CONCEPT - STRUCTURE SRL – locul 100, 31,14 mil. lei, Tulcea
- MELA MOV CAR SERVICE SRL – locul 100, 5,62 mil. lei, Iaşi
- CONCEPTYX ENERGY S.R.L. – locul 100, 4,24 mil. lei, Cluj
- TOTAL BUSINESS LAND SRL – locul 101, 30,73 mil. lei, Alba
- CMCLEGAL - TRADE S.R.L. – locul 101, 5,59 mil. lei, Constanţa
- GOODWILL STUDIO S.R.L. – locul 101, 4,19 mil. lei, Cluj
- BLACK LIGHT SRL – locul 102, 30,59 mil. lei, Timiş
- BMM SPAIN TESTLABS S.L. BARCELONA SUCURSALA BUCUREȘTI – locul 102, 5,58 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DECO ARCHITECTS STUDIO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DECO ARCHITECTS STUDIO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DECO ARCHITECTS STUDIO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 985.408 |
| Active circulante | 3.557.933 |
| Stocuri | 63.471 |
| Creante | 2.986.281 |
| Disponibilitati | 508.181 |
| Cheltuieli in avans | 111.340 |
| Datorii | 2.802.270 |
| Venituri in avans | 7.083 |
| Capitaluri proprii | 1.845.328 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.478.349 |
| Venituri totale | 3.952.763 |
| Cheltuieli totale | 1.914.604 |
| Profit brut | 2.038.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.845.088 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 1.279.450 |
| Active circulante | 477.002 |
| Stocuri | 1.808 |
| Creante | 17.461 |
| Disponibilitati | 457.733 |
| Cheltuieli in avans | 66.949 |
| Datorii | 190.646 |
| Venituri in avans | 9.583 |
| Capitaluri proprii | 1.623.172 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.456.532 |
| Venituri totale | 2.462.066 |
| Cheltuieli totale | 1.711.801 |
| Profit brut | 750.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 728.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 959.596 |
| Active circulante | 2.234.681 |
| Stocuri | 8.096 |
| Creante | 1.973.873 |
| Disponibilitati | 252.712 |
| Cheltuieli in avans | 8.358 |
| Datorii | 633.044 |
| Capitaluri proprii | 2.569.591 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.882.406 |
| Venituri totale | 3.894.410 |
| Cheltuieli totale | 1.289.766 |
| Profit brut | 2.604.644 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.569.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 67.179 |
| Active circulante | 1.400.898 |
| Stocuri | 1.533 |
| Creante | 18.587 |
| Disponibilitati | 1.380.778 |
| Cheltuieli in avans | 49.414 |
| Datorii | 575.380 |
| Capitaluri proprii | 942.111 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.063.648 |
| Venituri totale | 2.081.743 |
| Cheltuieli totale | 1.120.126 |
| Profit brut | 961.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 941.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 83.389 |
| Active circulante | 1.137.688 |
| Creante | 129.694 |
| Disponibilitati | 1.007.994 |
| Cheltuieli in avans | 36.178 |
| Datorii | 29.606 |
| Capitaluri proprii | 1.227.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.358.645 |
| Venituri totale | 3.359.523 |
| Cheltuieli totale | 2.100.547 |
| Profit brut | 1.258.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.227.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 194.266 |
| Active circulante | 553.129 |
| Creante | 7.061 |
| Disponibilitati | 546.068 |
| Datorii | 44.095 |
| Capitaluri proprii | 703.300 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.105.534 |
| Venituri totale | 2.108.997 |
| Cheltuieli totale | 1.670.942 |
| Profit brut | 438.055 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 417.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 263.570 |
| Active circulante | 1.693.917 |
| Creante | 1.346.836 |
| Disponibilitati | 347.081 |
| Datorii | 152.417 |
| Capitaluri proprii | 1.805.070 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.585.048 |
| Venituri totale | 3.595.138 |
| Cheltuieli totale | 1.754.396 |
| Profit brut | 1.840.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.804.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 347.648 |
| Active circulante | 289.057 |
| Creante | 165.365 |
| Disponibilitati | 123.692 |
| Datorii | 131.661 |
| Capitaluri proprii | 505.044 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 963.155 |
| Venituri totale | 963.570 |
| Cheltuieli totale | 449.182 |
| Profit brut | 514.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 504.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 218.284 |
| Active circulante | 325.757 |
| Creante | 14.656 |
| Disponibilitati | 311.101 |
| Cheltuieli in avans | 1.797 |
| Datorii | 85.818 |
| Capitaluri proprii | 460.020 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 773.105 |
| Venituri totale | 773.105 |
| Cheltuieli totale | 287.576 |
| Profit brut | 485.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 459.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |