DE SILVA INTERMED SRL
| Denumire | DE SILVA INTERMED SRL |
| CUI | 476668 |
| Nr. Reg. Com. | J1992024513404 |
| EUID | ROONRC.J40/24513/1992 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-09-23 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂLINA VIRGIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 199 801 388 | 44 922 136 | 490 583 288 | 583 958 214 | 178 104 333 | 271 458 288 | 56 |
| 2024 | 48 519 120 | -64 914 | 492 823 202 | 568 235 280 | 151 252 582 | 226 536 152 | 61 |
| 2023 | 81 499 340 | 12 261 225 | 355 540 265 | 425 368 306 | 156 849 300 | 226 601 066 | 79 |
| 2022 | 108 279 796 | 24 474 218 | 291 997 303 | 387 328 309 | 119 072 160 | 214 339 841 | 62 |
| 2021 | 62 854 014 | 4 262 349 | 258 640 152 | 375 121 993 | 73 618 831 | 189 865 624 | 66 |
| 2020 | 70 092 981 | 9 791 769 | 201 820 528 | 273 274 452 | 118 902 999 | 190 203 274 | 62 |
| 2019 | 68 903 461 | 20 591 756 | 190 167 082 | 254 606 853 | 103 909 970 | 168 160 896 | 33 |
| 2018 | 68 401 112 | 17 866 693 | 155 894 735 | — | — | — | 31 |
| 2017 | 84 021 562 | 14 653 114 | 87 726 780 | — | — | — | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises199 801 388 lei
312%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DE SILVA INTERMED SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DE SILVA INTERMED SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DE SILVA INTERMED SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DE SILVA INTERMED SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 568.235.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 151.252.582 |
| Stocuri | 131.066.884 |
| Creante | 19.864.944 |
| Casa si conturi la banci | 320.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.202 |
| DATORII | 492.823.202 |
| VENITURI IN AVANS | 178.710 |
| PROVIZIOANE | 50.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 226.536.152 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 48.519.120 |
| VENITURI TOTALE | 58.048.989 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.786.759 |
| Profitul brut | 1.262.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 64.914 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 425.368.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 156.849.300 |
| Stocuri | 132.826.129 |
| Creante | 23.063.966 |
| Casa si conturi la banci | 959.205 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.387 |
| DATORII | 355.540.265 |
| VENITURI IN AVANS | 108.662 |
| PROVIZIOANE | 50.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 226.601.066 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 81.499.340 |
| VENITURI TOTALE | 91.485.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.117.289 |
| Profitul brut | 15.368.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.261.225 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 387.328.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.072.160 |
| Stocuri | 91.426.554 |
| Creante | 27.348.018 |
| Casa si conturi la banci | 297.588 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 114.206 |
| DATORII | 291.997.303 |
| VENITURI IN AVANS | 127.531 |
| PROVIZIOANE | 50.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 214.339.841 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 108.279.796 |
| VENITURI TOTALE | 118.438.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.768.104 |
| Profitul brut | 28.670.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.474.218 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 375.121.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.618.831 |
| Stocuri | 33.024.581 |
| Creante | 35.486.228 |
| Casa si conturi la banci | 5.108.022 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.743 |
| DATORII | 258.640.152 |
| VENITURI IN AVANS | 111.720 |
| PROVIZIOANE | 175.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | 189.865.624 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 62.854.014 |
| VENITURI TOTALE | 68.383.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.906.323 |
| Profitul brut | 5.477.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.262.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 273.274.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 118.902.999 |
| Stocuri | 62.306.261 |
| Creante | 54.720.363 |
| Casa si conturi la banci | 1.876.375 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.017 |
| DATORII | 201.820.528 |
| VENITURI IN AVANS | 184.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 190.203.274 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 70.092.981 |
| VENITURI TOTALE | 75.172.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.620.047 |
| Profitul brut | 11.552.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.791.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 254.606.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.909.970 |
| Stocuri | 20.036.304 |
| Creante | 73.720.824 |
| Casa si conturi la banci | 10.152.842 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.975 |
| DATORII | 190.167.082 |
| VENITURI IN AVANS | 205.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 168.160.896 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 68.903.461 |
| VENITURI TOTALE | 145.512.491 |
| CHELTUIELI TOTALE | 121.127.993 |
| Profitul brut | 24.384.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.591.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 247.074.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.449.244 |
| Stocuri | 6.708.964 |
| Creante | 48.156.763 |
| Casa si conturi la banci | 1.583.517 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.684 |
| DATORII | 155.894.735 |
| VENITURI IN AVANS | 87.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 147.569.140 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 68.401.112 |
| VENITURI TOTALE | 116.562.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.178.653 |
| Profitul brut | 21.383.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.866.693 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 178.281.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.256.231 |
| Stocuri | 14.455.835 |
| Creante | 19.942.037 |
| Casa si conturi la banci | 4.727.089 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.471 |
| DATORII | 87.726.780 |
| VENITURI IN AVANS | 132.680 |
| CAPITALURI - TOTAL | 129.702.447 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 84.021.562 |
| VENITURI TOTALE | 85.745.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.385.922 |
| Profitul brut | 17.359.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.653.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 84.808.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.114.988 |
| Stocuri | 24.572.788 |
| Creante | 17.087.850 |
| Casa si conturi la banci | 132.394 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.433 |
| DATORII | 48.495.948 |
| VENITURI IN AVANS | 163.517 |
| CAPITALURI - TOTAL | 92.291.911 |
| Capital subscris varsat | 7.781.340 |
| Cifra de afaceri neta | 46.558.427 |
| VENITURI TOTALE | 47.930.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.270.136 |
| Profitul brut | 9.660.561 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.133.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |