DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L. – CUI 42723496
Pe scurt
DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L. are CUI 42723496, număr de înregistrare J2020007409402 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 8123 – Alte activități de curățenie. Pentru anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 258.275 lei, un profit net de 131.897 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2024
| Denumire | DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L. |
| CUI | 42723496 |
| Nr. Reg. Com. | J2020007409402 |
| EUID | ROONRC.J40/7409/2020 |
| CAEN | 8123 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-07-03 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ION DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 258 275 | 131 897 | 1 726 | 20 590 | 178 086 | 196 950 | 1 |
| 2023 | 297 675 | 95 692 | 6 080 | 29 804 | 106 329 | 130 053 | 2 |
| 2022 | 204 730 | 77 965 | 4 442 | 6 531 | 102 472 | 104 561 | 1 |
| 2021 | 85 450 | 48 007 | 2 985 | 8 906 | 52 175 | 58 096 | 1 |
| 2020 | 11 980 | 9 889 | 432 | 0 | 10 521 | 10 089 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises258 275 lei
-13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8123 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Alte activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 1182 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- PROFI CLEANING GRC SRL – locul 1178, 259.730 lei, Argeş
- PEISAJ DECOR SRL – locul 1178, 3.143 lei, Galaţi
- PICCOLO SOLUTIONS S.R.L. – locul 1179, 259.576 lei, Cluj
- GRAMED ALISA TRANSILVANIA S.R.L. – locul 1179, 2.500 lei, Sibiu
- ECOPLUS-WEST SRL – locul 1180, 258.915 lei, Arad
- GD ATELIER PEISAGISTICA SRL – locul 1180, 2.052 lei, Bucureşti
- PEAR TEHNOLOGY SYSTEMS S.R.L. – locul 1181, 258.516 lei, Constanţa
- MALBI LANDSCAPING S.R.L. – locul 1181, 2.000 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DDA PROCLEAN DINAMIC S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 20.590 |
| Active circulante | 178.086 |
| Creante | 31.250 |
| Disponibilitati | 146.836 |
| Datorii | 1.726 |
| Capitaluri proprii | 196.950 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 258.275 |
| Venituri totale | 258.341 |
| Cheltuieli totale | 124.248 |
| Profit brut | 134.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 29.804 |
| Active circulante | 106.329 |
| Creante | 50.700 |
| Disponibilitati | 55.629 |
| Datorii | 6.080 |
| Capitaluri proprii | 130.053 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.675 |
| Venituri totale | 297.705 |
| Cheltuieli totale | 199.483 |
| Profit brut | 98.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 95.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.531 |
| Active circulante | 102.472 |
| Creante | 22.700 |
| Disponibilitati | 79.772 |
| Datorii | 4.442 |
| Capitaluri proprii | 104.561 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 204.730 |
| Venituri totale | 204.732 |
| Cheltuieli totale | 125.095 |
| Profit brut | 79.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 77.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.906 |
| Active circulante | 52.175 |
| Creante | 3.300 |
| Disponibilitati | 48.875 |
| Datorii | 2.985 |
| Capitaluri proprii | 58.096 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.450 |
| Venituri totale | 85.450 |
| Cheltuieli totale | 36.398 |
| Profit brut | 49.052 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 10.521 |
| Creante | 300 |
| Disponibilitati | 10.221 |
| Datorii | 432 |
| Capitaluri proprii | 10.089 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.980 |
| Venituri totale | 11.980 |
| Cheltuieli totale | 1.745 |
| Profit brut | 10.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.889 |
| Pierdere neta | 0 |