DCC SECURITY STORE S.R.L. – CUI 46232629
Pe scurt
DCC SECURITY STORE S.R.L. are CUI 46232629, număr de înregistrare J2022000964245 și sediul în Sat Mogoşeşti, Comuna Satulung, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 8009 – Alte activități de protecție n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 845.478 lei, o pierdere netă de 87.368 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DCC SECURITY STORE S.R.L. |
| CUI | 46232629 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000964245 |
| EUID | ROONRC.J2022000964245 |
| CAEN | 8009 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-06-02 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUŞECAN CLAUDIU-CĂLIN | - | România |
| BUŞECAN DENIS-CLAUDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 845 478 | -87 368 | 1 286 986 | 117 020 | 1 014 070 | -110 918 | 1 |
| 2024 | 637 905 | -22 217 | 836 220 | 132 162 | 627 589 | -23 549 | 1 |
| 2023 | 478 814 | 420 | 146 928 | 0 | 145 596 | -1 332 | 1 |
| 2022 | 113 163 | -1 952 | 29 531 | 0 | 27 779 | -1 752 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises845 478 lei
33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DCC SECURITY STORE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8020 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Descriere Activitate | Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 8020: Alte activități de protecție n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 32 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- JUSTICE SECURITY SERVICES SRL – locul 28, 49,08 mil. lei, Mureş
- 4HOME SRL – locul 28, 6,67 mil. lei, Timiş
- ELITE GUARD SECURITY SRL – locul 28, 3,07 mil. lei, Bucureşti
- SECURITY TECHNOLOGY SERVICES S.R.L. – locul 28, 951.208 lei, Călăraşi
- INTEGRA GUARD SRL – locul 29, 48,89 mil. lei, Bucureşti
- TOTAL ZONE SECURITY S.R.L. – locul 29, 6,19 mil. lei, Ilfov
- TEAM ATO PROTECTION S.R.L. – locul 29, 3,06 mil. lei, Bucureşti
- MIT TECHNOLOGY SRL – locul 29, 899.568 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DCC SECURITY STORE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DCC SECURITY STORE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DCC SECURITY STORE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 132.162 |
| Active circulante | 627.589 |
| Stocuri | 141.687 |
| Creante | 401.710 |
| Disponibilitati | 84.192 |
| Cheltuieli in avans | 52.920 |
| Datorii | 836.220 |
| Capitaluri proprii | -23.549 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 637.905 |
| Venituri totale | 637.905 |
| Cheltuieli totale | 660.122 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.217 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.217 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 145.596 |
| Stocuri | 91.561 |
| Creante | 4.014 |
| Disponibilitati | 50.021 |
| Datorii | 146.928 |
| Capitaluri proprii | -1.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 478.814 |
| Venituri totale | 478.814 |
| Cheltuieli totale | 477.656 |
| Profit brut | 1.158 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 27.779 |
| Stocuri | 11.505 |
| Creante | 5.851 |
| Disponibilitati | 10.423 |
| Datorii | 29.531 |
| Capitaluri proprii | -1.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.163 |
| Venituri totale | 113.163 |
| Cheltuieli totale | 113.983 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 820 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.952 |