DAVGO SRL
| Denumire | DAVGO SRL |
| CUI | 14726608 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1245/2002 |
| EUID | ROONRC.J12/1245/2002 |
| CAEN | 4759 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-07-03 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 735 | 6 791 | 110 410 | — | — | — | 0 |
| 2024 | 602 849 | 503 444 | 109 397 | 74 500 | 2 785 040 | 2 750 143 | 1 |
| 2023 | 855 827 | 766 555 | 144 182 | 74 500 | 2 316 381 | 2 246 699 | 1 |
| 2022 | 489 340 | 445 451 | 96 663 | 74 500 | 1 534 707 | 1 512 544 | 1 |
| 2021 | 410 515 | 379 700 | 92 013 | 74 500 | 1 084 606 | 1 067 093 | 0 |
| 2020 | 306 301 | 236 517 | 85 160 | 74 500 | 698 053 | 687 393 | 0 |
| 2019 | 286 947 | 254 867 | 159 420 | 97 000 | 513 296 | 450 876 | 0 |
| 2018 | 127 353 | 82 080 | 70 734 | 7 000 | 259 742 | 196 008 | — |
| 2017 | 37 932 | 23 567 | 83 094 | 7 000 | 190 023 | 113 929 | — |
| 2016 | 7 393 | -5 150 | 77 436 | 7 000 | 160 798 | 90 362 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 735 lei
-90%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAVGO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4759 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAVGO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAVGO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAVGO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.785.040 |
| Stocuri | 12.732 |
| Creante | 61.150 |
| Casa si conturi la banci | 2.711.158 |
| DATORII | 109.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.750.143 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 602.849 |
| VENITURI TOTALE | 605.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.766 |
| Profitul brut | 509.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 503.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.316.381 |
| Stocuri | 12.732 |
| Creante | 80.748 |
| Casa si conturi la banci | 2.222.901 |
| DATORII | 144.182 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.246.699 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 855.827 |
| VENITURI TOTALE | 859.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.033 |
| Profitul brut | 773.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 766.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.534.707 |
| Stocuri | 12.732 |
| Creante | 6.367 |
| Casa si conturi la banci | 1.515.608 |
| DATORII | 96.663 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.512.544 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 489.340 |
| VENITURI TOTALE | 489.340 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.743 |
| Profitul brut | 459.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 445.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.084.606 |
| Stocuri | -18.040 |
| Creante | 12.086 |
| Casa si conturi la banci | 1.090.560 |
| DATORII | 92.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.067.093 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 410.515 |
| VENITURI TOTALE | 410.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.978 |
| Profitul brut | 390.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 379.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 698.053 |
| Stocuri | -8.488 |
| Creante | 10.168 |
| Casa si conturi la banci | 696.373 |
| DATORII | 85.160 |
| CAPITALURI - TOTAL | 687.393 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 306.301 |
| VENITURI TOTALE | 314.344 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.558 |
| Profitul brut | 244.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 236.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 97.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 513.296 |
| Stocuri | 20.631 |
| Creante | 31.462 |
| Casa si conturi la banci | 461.203 |
| DATORII | 159.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | 450.876 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 286.947 |
| VENITURI TOTALE | 286.947 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.840 |
| Profitul brut | 263.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 254.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 259.742 |
| Stocuri | 18.826 |
| Creante | 13.273 |
| Casa si conturi la banci | 227.643 |
| DATORII | 70.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 196.008 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 127.353 |
| VENITURI TOTALE | 149.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.879 |
| Profitul brut | 85.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 82.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 190.023 |
| Stocuri | 30.655 |
| Creante | 24.343 |
| Casa si conturi la banci | 135.025 |
| DATORII | 83.094 |
| CAPITALURI - TOTAL | 113.929 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 37.932 |
| VENITURI TOTALE | 37.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.227 |
| Profitul brut | 24.705 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 160.798 |
| Stocuri | 28.531 |
| Creante | 33.732 |
| Casa si conturi la banci | 98.535 |
| DATORII | 77.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 90.362 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.393 |
| VENITURI TOTALE | 7.393 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.321 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.928 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.150 |