DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L. – CUI 46194428
Informativ
DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L. are CUI 46194428, număr de înregistrare J2022000881265 și sediul în Sat Meştera, Comuna Stînceni, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 386.729 lei, un profit net de 2.912 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L. |
| CUI | 46194428 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000881265 |
| EUID | ROONRC.J2022000881265 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-05-25 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 386 729 | 2 912 | 29 643 | 2 366 | 41 479 | 14 202 | 4 |
| 2024 | 220 129 | 3 320 | 28 131 | 2 771 | 50 650 | 25 290 | 3 |
| 2023 | 239 931 | -15 073 | 216 | 3 177 | 19 008 | 21 969 | 2 |
| 2022 | 138 372 | 36 841 | 10 171 | 3 582 | 43 630 | 37 041 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8554 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DIVERS GAB MARIPREST S.R.L. – locul 8550, 387.087 lei, Olt
- MUREȘAN NICU S.R.L. – locul 8550, 66.155 lei, Sălaj
- ALE ANDRE CONSTRUCT S.R.L. – locul 8551, 387.056 lei, Bucureşti
- DALEX STRUCTURI S.R.L. – locul 8551, 66.124 lei, Alba
- ALIFLOR FOOD S.R.L. – locul 8552, 387.033 lei, Bacău
- NORDIC CONSTRUCT STELIAN S.R.L. – locul 8552, 66.065 lei, Botoşani
- L&S EXIGENT CONSTRUCT S.R.L. – locul 8553, 387.030 lei, Giurgiu
- SANMARANDRE INT S.R.L. – locul 8553, 66.000 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAS CONSTRUCT CONTRACTING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.771 |
| Active circulante | 50.650 |
| Stocuri | 11.571 |
| Disponibilitati | 39.079 |
| Datorii | 28.131 |
| Capitaluri proprii | 25.290 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 220.129 |
| Venituri totale | 220.129 |
| Cheltuieli totale | 216.213 |
| Profit brut | 3.916 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.177 |
| Active circulante | 19.008 |
| Disponibilitati | 19.008 |
| Datorii | 216 |
| Capitaluri proprii | 21.969 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 239.931 |
| Venituri totale | 239.931 |
| Cheltuieli totale | 252.483 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.552 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.073 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.582 |
| Active circulante | 43.630 |
| Stocuri | 1.872 |
| Disponibilitati | 41.758 |
| Datorii | 10.171 |
| Capitaluri proprii | 37.041 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 138.372 |
| Venituri totale | 138.382 |
| Cheltuieli totale | 100.157 |
| Profit brut | 38.225 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |