DARK BLUE LOGISTICA SI CONSTRUCTII SRL
| Denumire | DARK BLUE LOGISTICA SI CONSTRUCTII SRL |
| CUI | 24225507 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2279/2008 |
| EUID | ROONRC.J23/2279/2008 |
| CAEN | 4299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-07-22 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -63 573 | 18 364 | 0 | 668 296 | 690 993 | 1 |
| 2024 | 120 800 | 69 294 | 13 771 | 52 574 | 674 701 | 754 565 | 1 |
| 2023 | 1 000 | -53 360 | 46 836 | 67 175 | 600 626 | 685 272 | 1 |
| 2022 | 54 000 | -8 606 | 64 324 | 118 915 | 642 272 | 738 632 | 1 |
| 2021 | 500 | -54 653 | 88 059 | 148 117 | 645 411 | 747 238 | 1 |
| 2020 | 622 844 | 271 472 | 111 810 | 177 429 | 694 503 | 801 891 | 6 |
| 2019 | 919 161 | 528 979 | 82 114 | 75 387 | 792 251 | 788 077 | 8 |
| 2018 | 689 908 | 508 658 | 76 265 | — | — | — | 5 |
| 2017 | 616 115 | 427 412 | 46 908 | — | — | — | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DARK BLUE LOGISTICA SI CONSTRUCTII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4299 Rev. 2 (echivalent: 4299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4299: Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DARK BLUE LOGISTICA SI CONSTRUCTII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DARK BLUE LOGISTICA SI CONSTRUCTII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DARK BLUE LOGISTICA SI CONSTRUCTII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 52.574 |
| Active circulante | 674.701 |
| Stocuri | 50.453 |
| Creante | 82.215 |
| Disponibilitati | 542.033 |
| Cheltuieli in avans | 41.061 |
| Datorii | 13.771 |
| Capitaluri proprii | 754.565 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 120.800 |
| Venituri totale | 120.800 |
| Cheltuieli totale | 50.192 |
| Profit brut | 70.608 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 67.175 |
| Active circulante | 600.626 |
| Stocuri | 48.436 |
| Creante | 500.598 |
| Disponibilitati | 51.592 |
| Cheltuieli in avans | 64.307 |
| Datorii | 46.836 |
| Capitaluri proprii | 685.272 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.000 |
| Venituri totale | 5.034 |
| Cheltuieli totale | 58.394 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 53.360 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.360 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 118.915 |
| Active circulante | 642.272 |
| Stocuri | 48.436 |
| Creante | 85.996 |
| Disponibilitati | 507.840 |
| Cheltuieli in avans | 41.769 |
| Datorii | 64.324 |
| Capitaluri proprii | 738.632 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 54.000 |
| Venituri totale | 54.000 |
| Cheltuieli totale | 61.067 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.067 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.606 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 148.117 |
| Active circulante | 645.411 |
| Stocuri | 48.438 |
| Creante | 88.893 |
| Disponibilitati | 508.080 |
| Cheltuieli in avans | 41.769 |
| Datorii | 88.059 |
| Capitaluri proprii | 747.238 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 500 |
| Venituri totale | 500 |
| Cheltuieli totale | 55.138 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.638 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 54.653 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 177.429 |
| Active circulante | 694.503 |
| Stocuri | 48.436 |
| Creante | 76.338 |
| Disponibilitati | 569.729 |
| Cheltuieli in avans | 41.769 |
| Datorii | 111.810 |
| Capitaluri proprii | 801.891 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 622.844 |
| Venituri totale | 622.844 |
| Cheltuieli totale | 345.315 |
| Profit brut | 277.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 271.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 75.387 |
| Active circulante | 792.251 |
| Stocuri | 33.614 |
| Creante | 72.603 |
| Disponibilitati | 686.034 |
| Cheltuieli in avans | 2.553 |
| Datorii | 82.114 |
| Capitaluri proprii | 788.077 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 919.161 |
| Venituri totale | 919.161 |
| Cheltuieli totale | 380.991 |
| Profit brut | 538.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 528.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 75.551 |
| Active circulante | 721.135 |
| Stocuri | 18.426 |
| Creante | 71.594 |
| Disponibilitati | 631.115 |
| Cheltuieli in avans | 1.089 |
| Datorii | 76.265 |
| Capitaluri proprii | 721.510 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 689.908 |
| Venituri totale | 689.908 |
| Cheltuieli totale | 174.351 |
| Profit brut | 515.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 508.658 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 590 |
| Active circulante | 473.081 |
| Stocuri | 8.884 |
| Creante | 69.094 |
| Disponibilitati | 395.103 |
| Cheltuieli in avans | 1.089 |
| Datorii | 46.908 |
| Capitaluri proprii | 427.852 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 616.115 |
| Venituri totale | 616.115 |
| Cheltuieli totale | 182.541 |
| Profit brut | 433.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 427.412 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 754 |
| Active circulante | 191.709 |
| Stocuri | 152 |
| Creante | 69.218 |
| Disponibilitati | 122.339 |
| Datorii | 44.374 |
| Capitaluri proprii | 148.089 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 240.010 |
| Venituri totale | 240.010 |
| Cheltuieli totale | 145.723 |
| Profit brut | 94.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 91.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |