DANVER CONSULT SRL – CUI 16769605
Pe scurt
DANVER CONSULT SRL are CUI 16769605, număr de înregistrare J2004007571134 și sediul în Comuna Valu lui Traian, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 363.977 lei, un profit net de 149.965 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DANVER CONSULT SRL |
| CUI | 16769605 |
| Nr. Reg. Com. | J2004007571134 |
| EUID | ROONRC.J13/7571/2004 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-16 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NICULAE ANDREI-GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363 977 | 149 965 | 244 578 | 232 685 | 199 315 | 187 422 | 2 |
| 2024 | 347 103 | 150 357 | 47 946 | 227 214 | 191 518 | 370 786 | 2 |
| 2023 | 278 604 | 99 266 | 234 064 | 222 906 | 231 588 | 220 430 | 2 |
| 2022 | 203 235 | 63 103 | 5 911 | 0 | 190 178 | 184 267 | 2 |
| 2021 | 177 530 | 46 914 | 4 902 | 0 | 126 067 | 121 165 | 2 |
| 2020 | 148 018 | 11 411 | 20 206 | 0 | 105 868 | 85 662 | 2 |
| 2019 | 175 092 | 45 653 | 12 697 | 0 | 132 601 | 119 904 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DANVER CONSULT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 656 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ABSOLUT TOTAL 2014 SRL – locul 652, 365.000 lei, Dolj
- DEFOTO STUDIO SRL – locul 652, 97.329 lei, Bihor
- EVALUX SRL – locul 652, 86.531 lei, Vâlcea
- NOVABIS PREMIUM SRL – locul 653, 364.800 lei, Alba
- MIRRORISM S.R.L. – locul 653, 97.052 lei, Sibiu
- BRETHOUSE SRL – locul 653, 85.050 lei, Mureş
- ECO MEDIU CONCEPT S.R.L. – locul 654, 364.719 lei, Bucureşti
- MALIBUSTUDIO S.R.L. – locul 654, 96.880 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DANVER CONSULT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DANVER CONSULT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DANVER CONSULT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 227.214 |
| Active circulante | 191.518 |
| Creante | 59.585 |
| Disponibilitati | 131.933 |
| Datorii | 47.946 |
| Capitaluri proprii | 370.786 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 347.103 |
| Venituri totale | 347.115 |
| Cheltuieli totale | 192.184 |
| Profit brut | 154.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 150.357 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 222.906 |
| Active circulante | 231.588 |
| Creante | 26.772 |
| Disponibilitati | 204.816 |
| Datorii | 234.064 |
| Capitaluri proprii | 220.430 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 278.604 |
| Venituri totale | 279.289 |
| Cheltuieli totale | 177.230 |
| Profit brut | 102.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 190.178 |
| Creante | 19.721 |
| Casa si conturi la banci | 170.457 |
| DATORII | 5.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 184.267 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 203.235 |
| VENITURI TOTALE | 203.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 138.113 |
| Profitul brut | 65.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 63.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 126.067 |
| Creante | 34.071 |
| Casa si conturi la banci | 91.996 |
| DATORII | 4.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 121.165 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 177.530 |
| VENITURI TOTALE | 177.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 128.848 |
| Profitul brut | 48.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 46.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 105.868 |
| Stocuri | 6.651 |
| Creante | 23.351 |
| Casa si conturi la banci | 75.866 |
| DATORII | 20.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 85.662 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 148.018 |
| VENITURI TOTALE | 148.073 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.175 |
| Profitul brut | 12.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active circulante | 132.601 |
| Creante | 23.394 |
| Disponibilitati | 109.207 |
| Datorii | 12.697 |
| Capitaluri proprii | 119.904 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 175.092 |
| Venituri totale | 175.108 |
| Cheltuieli totale | 127.705 |
| Profit brut | 47.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 102.593 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 29.737 |
| Disponibilitati | 72.856 |
| Datorii | 11.627 |
| Capitaluri proprii | 90.966 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 162.840 |
| Venituri totale | 162.840 |
| Cheltuieli totale | 144.497 |
| Profit brut | 18.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 88.603 |
| Stocuri | 23.871 |
| Creante | 26.767 |
| Disponibilitati | 37.965 |
| Datorii | 2.868 |
| Capitaluri proprii | 85.735 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 158.048 |
| Venituri totale | 158.048 |
| Cheltuieli totale | 150.330 |
| Profit brut | 7.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 109.353 |
| Creante | 53.550 |
| Casa si conturi la banci | 55.803 |
| DATORII | 27.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 81.644 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 93.394 |
| VENITURI TOTALE | 93.394 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.417 |
| Profitul brut | 7.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |