DANLUCA SERV SRL – CUI 38077524
Pe scurt
DANLUCA SERV SRL are CUI 38077524, număr de înregistrare J12/5253/2017 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 3102 – Fabricarea de mobilă pentru bucătării. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 316.491 lei, o pierdere netă de 30.097 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DANLUCA SERV SRL |
| CUI | 38077524 |
| Nr. Reg. Com. | J12/5253/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/5253/2017 |
| CAEN | 3102 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-08 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPA BOIER HOREA DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 316 491 | -30 097 | 303 049 | 115 931 | 100 859 | -86 259 | 1 |
| 2024 | 270 145 | 16 268 | 69 808 | 0 | 13 645 | -56 163 | 1 |
| 2023 | 248 900 | 87 | 86 576 | 0 | 14 145 | -72 431 | 1 |
| 2022 | 144 858 | -17 458 | 101 420 | 0 | 28 902 | -72 518 | 1 |
| 2021 | 75 991 | -69 963 | 68 918 | 0 | 13 858 | -55 060 | 1 |
| 2020 | 100 473 | 28 655 | 39 455 | 2 700 | 51 660 | 14 905 | 1 |
| 2019 | 87 124 | -10 224 | 14 472 | 0 | 721 | -13 751 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises316 491 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DANLUCA SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3102 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă pentru bucătării |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă pentru bucătării |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă pentru bucătării |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 3102: Fabricarea de mobilă pentru bucătării
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 44 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MOBILIER DELAGRAVE S.R.L. – locul 40, 49,79 mil. lei, Botoşani
- LIDAR IMPEX SRL – locul 40, 4,31 mil. lei, Arad
- MIA MOBILI SRL – locul 40, 1,44 mil. lei, Iaşi
- MIR INSTAL PRODUCTS S.R.L. – locul 40, 351.337 lei, Vâlcea
- ANASTASYA FISH S.R.L. – locul 40, 97.400 lei, Călăraşi
- SALTEX MOB SRL – locul 41, 49,76 mil. lei, Ilfov
- METALGAN COMPANY SRL – locul 41, 4,22 mil. lei, Olt
- KOALA DESIGN SRL – locul 41, 1,40 mil. lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DANLUCA SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DANLUCA SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DANLUCA SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 13.645 |
| Stocuri | 5.720 |
| Disponibilitati | 7.925 |
| Datorii | 69.808 |
| Capitaluri proprii | -56.163 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 270.145 |
| Venituri totale | 270.145 |
| Cheltuieli totale | 251.176 |
| Profit brut | 18.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 14.145 |
| Creante | 13.599 |
| Disponibilitati | 546 |
| Datorii | 86.576 |
| Capitaluri proprii | -72.431 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 248.900 |
| Venituri totale | 248.900 |
| Cheltuieli totale | 246.533 |
| Profit brut | 2.367 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 28.902 |
| Disponibilitati | 28.902 |
| Datorii | 101.420 |
| Capitaluri proprii | -72.518 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 144.858 |
| Venituri totale | 144.858 |
| Cheltuieli totale | 160.867 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.009 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.458 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 13.858 |
| Disponibilitati | 13.858 |
| Datorii | 68.918 |
| Capitaluri proprii | -55.060 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 75.991 |
| Venituri totale | 75.991 |
| Cheltuieli totale | 145.194 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69.203 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69.963 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.700 |
| Active circulante | 51.660 |
| Disponibilitati | 51.660 |
| Datorii | 39.455 |
| Capitaluri proprii | 14.905 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.473 |
| Venituri totale | 100.473 |
| Cheltuieli totale | 70.823 |
| Profit brut | 29.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 721 |
| Disponibilitati | 721 |
| Datorii | 14.472 |
| Capitaluri proprii | -13.751 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 87.124 |
| Venituri totale | 87.124 |
| Cheltuieli totale | 96.476 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.352 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.224 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 370 |
| Disponibilitati | 370 |
| Datorii | 3.897 |
| Capitaluri proprii | -3.527 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.150 |
| Venituri totale | 47.150 |
| Cheltuieli totale | 49.393 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.243 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.658 |
| Active circulante | 31 |
| Disponibilitati | 31 |
| Datorii | 100 |
| Capitaluri proprii | -69 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 69 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69 |