DANDASH CONSTRUCT S.R.L. – CUI 48744323
Pe scurt
DANDASH CONSTRUCT S.R.L. are CUI 48744323, număr de înregistrare J2023016674409 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 162.000 lei, un profit net de 3.264 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DANDASH CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 48744323 |
| Nr. Reg. Com. | J2023016674409 |
| EUID | ROONRC.J2023016674409 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-09-07 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALSHAYAB MUNAF | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162 000 | 3 264 | 14 963 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 117 000 | 46 052 | 9 086 | 0 | 55 338 | 46 252 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| 2022 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises162 000 lei
38%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DANDASH CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 41 Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 439 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DRAFT CONSTRUCT SRL – locul 435, 32,25 mil. lei, Constanţa
- HELMAT SRL – locul 435, 4,52 mil. lei, Dolj
- A&A ADVANCE CONCEPT S.R.L.-D. – locul 435, 180.470 lei, Ilfov
- PERFECT DOMIŢIANA SRL – locul 436, 32,20 mil. lei, Satu Mare
- DAMIR DINAMIC SIMBOL SRL – locul 436, 4,49 mil. lei, Argeş
- ECO SKY BUILDING S.R.L. – locul 436, 171.341 lei, Bucureşti
- BICANCA ANABI S.R.L. – locul 437, 32,01 mil. lei, Suceava
- VAD PROD SRL – locul 437, 4,49 mil. lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DANDASH CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DANDASH CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DANDASH CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2024-11-06 |
| Data reactivare | 2025-01-15 |
| Data publicare | 2024-11-06 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 55.338 |
| Disponibilitati | 55.338 |
| Datorii | 9.086 |
| Capitaluri proprii | 46.252 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 117.000 |
| Venituri totale | 117.000 |
| Cheltuieli totale | 62.384 |
| Profit brut | 54.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 200 |
| Disponibilitati | 200 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |