DALINTECH SOFTWARE S.R.L. – CUI 46569420
Pe scurt
DALINTECH SOFTWARE S.R.L. are CUI 46569420, număr de înregistrare J05/2260/2022 și sediul în Sat Petreu, Comuna Petreu, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 677.046 lei, un profit net de 433.947 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DALINTECH SOFTWARE S.R.L. |
| CUI | 46569420 |
| Nr. Reg. Com. | J05/2260/2022 |
| EUID | ROONRC.J5/2260/2022 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-08-01 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 677 046 | 433 947 | 51 046 | 17 007 | 468 086 | 434 047 | 1 |
| 2024 | 624 656 | 524 551 | 37 131 | 11 564 | 550 218 | 524 651 | 1 |
| 2023 | 0 | -10 301 | 562 | 17 319 | 832 | 17 589 | 1 |
| 2022 | 392 664 | 27 790 | 106 790 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises677 046 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DALINTECH SOFTWARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 222 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROMSOFT SRL – locul 218, 33,20 mil. lei, Iaşi
- ADM IN ME RO CENTER S.R.L. – locul 218, 5,57 mil. lei, Iaşi
- WELL EXE S.R.L. – locul 218, 1,87 mil. lei, Iaşi
- QUANTUMIT INFO S.R.L. – locul 218, 1,23 mil. lei, Bacău
- MYL2 CONNECT S.R.L. – locul 218, 681.365 lei, Constanţa
- AVITEL CONSULTING S.R.L. – locul 218, 391.996 lei, Bucureşti
- AERA SOFTWARE TECHNOLOGY SRL – locul 219, 33,08 mil. lei, Bucureşti
- UNICORNDEV INVESTMENTS S.R.L. – locul 219, 5,54 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DALINTECH SOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DALINTECH SOFTWARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DALINTECH SOFTWARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 11.564 |
| Active circulante | 550.218 |
| Disponibilitati | 550.218 |
| Datorii | 37.131 |
| Capitaluri proprii | 524.651 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 624.656 |
| Venituri totale | 635.939 |
| Cheltuieli totale | 92.648 |
| Profit brut | 543.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 524.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.319 |
| Active circulante | 832 |
| Creante | 66 |
| Disponibilitati | 766 |
| Datorii | 562 |
| Capitaluri proprii | 17.589 |
| Capital social | 100 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.301 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.301 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.301 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 23.074 |
| Active circulante | 111.606 |
| Creante | 55.330 |
| Disponibilitati | 56.276 |
| Datorii | 106.790 |
| Capitaluri proprii | 27.890 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 392.664 |
| Venituri totale | 393.979 |
| Cheltuieli totale | 362.262 |
| Profit brut | 31.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |