DALIN PERFECT STRUCTURES SRL – CUI 37188826
Pe scurt
DALIN PERFECT STRUCTURES SRL are CUI 37188826, număr de înregistrare J24/310/2017 și sediul în Sat Rozavlea, Comuna Rozavlea, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4299 – Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.021.356 lei, o pierdere netă de 1.670.365 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DALIN PERFECT STRUCTURES SRL |
| CUI | 37188826 |
| Nr. Reg. Com. | J24/310/2017 |
| EUID | ROONRC.J2017000310244 |
| CAEN | 4299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-03-10 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOMOIAGĂ DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 021 356 | -1 670 365 | 3 331 424 | 641 852 | 2 150 269 | -539 303 | 3 |
| 2024 | 3 064 347 | 79 640 | 3 794 728 | 3 083 946 | 1 858 154 | 1 147 372 | 9 |
| 2023 | 4 298 093 | 20 769 | 3 296 720 | 3 064 973 | 1 302 701 | 1 067 731 | 10 |
| 2022 | 1 955 474 | 18 774 | 4 460 511 | 3 295 583 | 2 254 122 | 1 046 963 | 13 |
| 2021 | 4 420 735 | 28 149 | 2 220 623 | 1 139 585 | 1 190 915 | 28 639 | 24 |
| 2020 | 4 946 809 | 36 921 | 1 998 610 | 1 188 982 | 1 117 333 | 187 460 | 26 |
| 2019 | 3 132 492 | 195 925 | 988 297 | 441 323 | 897 313 | 191 086 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DALIN PERFECT STRUCTURES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4299 Rev. 2 (echivalent: 4299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4299: Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 125 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- URBAN PROFILE GRELE SRL – locul 121, 54,24 mil. lei, Bucureşti
- CSS INOV S.R.L. – locul 121, 7,06 mil. lei, Satu Mare
- DPSKRIS TELECOM SRL – locul 121, 3,07 mil. lei, Timiş
- AGE STAR SRL – locul 121, 1,11 mil. lei, Ilfov
- MIDA DRUM CONSTRUCT S.R.L. – locul 122, 54,07 mil. lei, Bucureşti
- ATHOS DESIGN & BUILD GROUP S.R.L. – locul 122, 7,02 mil. lei, Bucureşti
- ENERGY TECHNOLOGIES & SYSTEMS SRL – locul 122, 3,00 mil. lei, Bucureşti
- BREMONT UTIL CONSTRUCT S.R.L. – locul 122, 1,09 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DALIN PERFECT STRUCTURES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DALIN PERFECT STRUCTURES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DALIN PERFECT STRUCTURES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.064.973 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.302.701 |
| Stocuri | 88.744 |
| Creante | 1.113.175 |
| Casa si conturi la banci | 100.782 |
| DATORII | 3.296.720 |
| VENITURI IN AVANS | 3.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.067.731 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.298.093 |
| VENITURI TOTALE | 5.101.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.062.510 |
| Profitul brut | 38.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.295.583 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.254.122 |
| Stocuri | 941.411 |
| Creante | 1.219.574 |
| Casa si conturi la banci | 93.137 |
| DATORII | 4.460.511 |
| VENITURI IN AVANS | 42.231 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.046.963 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.955.474 |
| VENITURI TOTALE | 4.324.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.283.122 |
| Profitul brut | 41.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.139.585 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.190.915 |
| Stocuri | 712.485 |
| Creante | 337.931 |
| Casa si conturi la banci | 140.499 |
| DATORII | 2.220.623 |
| VENITURI IN AVANS | 81.238 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.639 |
| Capital subscris varsat | 450 |
| Cifra de afaceri neta | 4.420.735 |
| VENITURI TOTALE | 4.464.306 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.430.805 |
| Profitul brut | 33.501 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.149 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.188.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.117.333 |
| Stocuri | 89.154 |
| Creante | 776.740 |
| Casa si conturi la banci | 251.439 |
| DATORII | 1.998.610 |
| VENITURI IN AVANS | 120.245 |
| CAPITALURI - TOTAL | 187.460 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.946.809 |
| VENITURI TOTALE | 4.992.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.923.166 |
| Profitul brut | 69.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 36.921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| Active imobilizate | 441.323 |
| Active circulante | 897.313 |
| Stocuri | 37.250 |
| Creante | 681.163 |
| Disponibilitati | 178.900 |
| Datorii | 988.297 |
| Venituri in avans | 159.253 |
| Capitaluri proprii | 191.086 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.132.492 |
| Venituri totale | 3.175.077 |
| Cheltuieli totale | 2.955.294 |
| Profit brut | 219.783 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 195.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 22 |
| Active imobilizate | 47.343 |
| Active circulante | 191.425 |
| Stocuri | 9.164 |
| Creante | 94.771 |
| Disponibilitati | 87.490 |
| Datorii | 161.502 |
| Capitaluri proprii | 77.266 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 502.995 |
| Venituri totale | 502.997 |
| Cheltuieli totale | 421.017 |
| Profit brut | 81.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.950 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 21 |
| Active circulante | 98.855 |
| Creante | 40.591 |
| Disponibilitati | 58.264 |
| Datorii | 61.560 |
| Capitaluri proprii | 37.316 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 217.900 |
| Venituri totale | 217.900 |
| Cheltuieli totale | 178.605 |
| Profit brut | 39.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |