DAFTRADING IMPEX SRL – CUI 18330940
Informativ
DAFTRADING IMPEX SRL are CUI 18330940, număr de înregistrare J2006000189224 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 220.097 lei, un profit net de 15.287 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAFTRADING IMPEX SRL |
| CUI | 18330940 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000189224 |
| EUID | ROONRC.J2006000189224 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-01-31 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDOSE LAURA MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220 097 | 15 287 | 658 383 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 170 704 | 5 460 | 683 350 | 0 | 834 892 | 151 542 | 5 |
| 2023 | 286 296 | 17 390 | 701 026 | 0 | 847 347 | 146 321 | 7 |
| 2022 | 332 529 | 98 039 | 797 428 | 0 | 926 359 | 128 931 | 3 |
| 2021 | 241 562 | 111 238 | 612 730 | 0 | 642 081 | 29 351 | 6 |
| 2020 | 118 385 | 16 914 | 219 120 | 0 | 137 234 | -81 886 | 5 |
| 2019 | 0 | -4 027 | 103 752 | 0 | 4 952 | -98 800 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAFTRADING IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10525 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PETRICAN TIP CONSTRUCT S.R.L. – locul 10521, 220.372 lei, Bistriţa-Năsăud
- PAPUC CONSTRUCT S.R.L. – locul 10521, 0 lei, Botoşani
- CORIVLAD MILAŞ S.R.L. – locul 10522, 220.330 lei, Sălaj
- SALVADOR DEVELOPMENT S.R.L. – locul 10522, 0 lei, Bucureşti
- CNA CONSTRUCT S.R.L. – locul 10523, 220.231 lei, Vrancea
- IOANA ANTO KARI S.R.L. – locul 10523, 0 lei, Hunedoara
- KATERINI TOURS SRL – locul 10524, 220.157 lei, Dolj
- BOGVAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 10524, 0 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAFTRADING IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAFTRADING IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAFTRADING IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 834.892 |
| Stocuri | 824.591 |
| Creante | 4.568 |
| Disponibilitati | 5.733 |
| Datorii | 683.350 |
| Capitaluri proprii | 151.542 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 170.704 |
| Venituri totale | 246.241 |
| Cheltuieli totale | 239.074 |
| Profit brut | 7.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 847.347 |
| Stocuri | 767.525 |
| Creante | 77.594 |
| Disponibilitati | 2.228 |
| Datorii | 701.026 |
| Capitaluri proprii | 146.321 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 286.296 |
| Venituri totale | 487.605 |
| Cheltuieli totale | 467.352 |
| Profit brut | 20.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.390 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 926.359 |
| Stocuri | 631.542 |
| Creante | 290.870 |
| Disponibilitati | 3.947 |
| Datorii | 797.428 |
| Capitaluri proprii | 128.931 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 332.529 |
| Venituri totale | 468.049 |
| Cheltuieli totale | 366.851 |
| Profit brut | 101.198 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 642.081 |
| Stocuri | 535.580 |
| Creante | 102.190 |
| Disponibilitati | 4.311 |
| Datorii | 612.730 |
| Capitaluri proprii | 29.351 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 241.562 |
| Venituri totale | 767.373 |
| Cheltuieli totale | 653.719 |
| Profit brut | 113.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 111.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 137.234 |
| Stocuri | 62.644 |
| Creante | 60.068 |
| Disponibilitati | 14.522 |
| Datorii | 219.120 |
| Capitaluri proprii | -81.886 |
| Capital social | 1.200 |
| Cifra de afaceri | 118.385 |
| Venituri totale | 207.615 |
| Cheltuieli totale | 189.517 |
| Profit brut | 18.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 4.952 |
| Creante | 1.402 |
| Disponibilitati | 3.550 |
| Datorii | 103.752 |
| Capitaluri proprii | -98.800 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 4.027 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.027 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.027 |
| Active circulante | 1.399 |
| Creante | 856 |
| Disponibilitati | 543 |
| Datorii | 96.172 |
| Capitaluri proprii | -94.773 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.467 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.467 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.467 |
| Active circulante | 865 |
| Creante | 552 |
| Disponibilitati | 313 |
| Datorii | 92.171 |
| Capitaluri proprii | -91.306 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 4.290 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.290 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.290 |
| Active circulante | 1.156 |
| Creante | 301 |
| Disponibilitati | 855 |
| Datorii | 88.172 |
| Capitaluri proprii | -87.016 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 3 |
| Cheltuieli totale | 5.382 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.379 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.379 |