CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L. – CUI 45339890
Informativ
CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L. are CUI 45339890, număr de înregistrare J2021003545084 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 428.400 lei, un profit net de 282.257 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L. |
| CUI | 45339890 |
| Nr. Reg. Com. | J2021003545084 |
| EUID | ROONRC.J8/3545/2021 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-12-10 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POP RAREȘ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 428 400 | 282 257 | 91 598 | 106 201 | 64 399 | 79 002 | 1 |
| 2024 | 303 817 | 146 764 | 103 081 | 148 288 | 59 566 | 104 773 | 1 |
| 2023 | 407 006 | 349 167 | 30 601 | 22 428 | 80 586 | 72 413 | 1 |
| 2022 | 342 855 | 323 280 | 77 822 | 3 209 | 139 515 | 64 902 | 1 |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5378 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PROGEN SOFTWARE DEV S.R.L. – locul 5374, 428.654 lei, Sălaj
- DARVI INNOVATE S.R.L. – locul 5374, 81.813 lei, Harghita
- DARK MATTER STUDIO S.R.L. – locul 5375, 428.550 lei, Cluj
- SEBBDEV TECH S.R.L. – locul 5375, 81.780 lei, Bacău
- WEBDEV BOUTIQUE S.R.L. – locul 5376, 428.535 lei, Bucureşti
- CARAMEL WEB CREATIONS SRL – locul 5376, 81.605 lei, Bucureşti
- GOOD VIBES SOFTWARE S.R.L. – locul 5377, 428.453 lei, Iaşi
- FUTURE DECODED SRL – locul 5377, 81.470 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CROWDSOURCE DEVELOPMENT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 148.288 |
| Active circulante | 59.566 |
| Creante | 47.162 |
| Disponibilitati | 12.404 |
| Datorii | 103.081 |
| Capitaluri proprii | 104.773 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 303.817 |
| Venituri totale | 307.119 |
| Cheltuieli totale | 151.327 |
| Profit brut | 155.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.428 |
| Active circulante | 80.586 |
| Creante | 79.661 |
| Disponibilitati | 925 |
| Datorii | 30.601 |
| Capitaluri proprii | 72.413 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 407.006 |
| Venituri totale | 408.092 |
| Cheltuieli totale | 54.848 |
| Profit brut | 353.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 349.167 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |