CRISTEA ART SRL – CUI 15434571
Informativ
CRISTEA ART SRL are CUI 15434571, număr de înregistrare J2003001145358 și sediul în Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 380.457 lei, un profit net de 93.357 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CRISTEA ART SRL |
| CUI | 15434571 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001145358 |
| EUID | ROONRC.J2003001145358 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-05-15 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTEA COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 380 457 | 93 357 | 1 138 940 | 2 106 623 | 761 858 | 1 729 541 | 1 |
| 2024 | 955 279 | 353 674 | 1 108 484 | 2 190 902 | 553 767 | 1 636 185 | 2 |
| 2023 | 446 418 | 249 944 | 1 132 074 | 974 134 | 220 861 | 62 921 | 1 |
| 2022 | 184 294 | -14 565 | 1 102 844 | 746 252 | 169 569 | -187 023 | 1 |
| 2021 | 81 096 | -13 175 | 1 038 481 | 715 341 | 150 682 | -172 458 | 1 |
| 2020 | 214 753 | 46 456 | 882 416 | 655 615 | 105 822 | -159 283 | 0 |
| 2019 | 172 498 | 14 187 | 950 752 | 637 632 | 107 382 | -205 738 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRISTEA ART SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8610 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CONSIMPEX MANEA 95 SRL – locul 8606, 381.136 lei, Bucureşti
- LYDOR-TUDOR BUILDING S.R.L. – locul 8606, 64.160 lei, Suceava
- IQ INDEPENDENT RESIDENCE S.R.L. – locul 8607, 380.995 lei, Iaşi
- MULTI CONSTRUCT SRL – locul 8607, 64.046 lei, Covasna
- XEMA HOMES S.R.L. – locul 8608, 380.783 lei, Bucureşti
- A.D.N. GROUP SRL – locul 8608, 64.000 lei, Timiş
- URSAB CONSTRUCTII EDILITARE S.R.L. – locul 8609, 380.500 lei, Timiş
- VOICITEX CONSTRUCT S.R.L. – locul 8609, 64.000 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CRISTEA ART SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRISTEA ART SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRISTEA ART SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.190.902 |
| Active circulante | 553.767 |
| Stocuri | 152.315 |
| Creante | 393.110 |
| Disponibilitati | 8.342 |
| Datorii | 1.108.484 |
| Capitaluri proprii | 1.636.185 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 955.279 |
| Venituri totale | 955.279 |
| Cheltuieli totale | 573.518 |
| Profit brut | 381.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 353.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 974.134 |
| Active circulante | 220.861 |
| Stocuri | 33.532 |
| Creante | 177.161 |
| Disponibilitati | 10.168 |
| Datorii | 1.132.074 |
| Capitaluri proprii | 62.921 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 446.418 |
| Venituri totale | 446.430 |
| Cheltuieli totale | 192.050 |
| Profit brut | 254.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 249.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 746.252 |
| Active circulante | 169.569 |
| Stocuri | 21.955 |
| Creante | 135.311 |
| Disponibilitati | 12.303 |
| Datorii | 1.102.844 |
| Capitaluri proprii | -187.023 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 184.294 |
| Venituri totale | 184.299 |
| Cheltuieli totale | 197.021 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.722 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.565 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 715.341 |
| Active circulante | 150.682 |
| Stocuri | 31.726 |
| Creante | 115.988 |
| Disponibilitati | 2.968 |
| Datorii | 1.038.481 |
| Capitaluri proprii | -172.458 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 81.096 |
| Venituri totale | 85.957 |
| Cheltuieli totale | 98.146 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.189 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.175 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 655.615 |
| Active circulante | 105.822 |
| Stocuri | 3.550 |
| Creante | 95.553 |
| Disponibilitati | 6.719 |
| Datorii | 882.416 |
| Venituri in avans | 38.304 |
| Capitaluri proprii | -159.283 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 214.753 |
| Venituri totale | 218.907 |
| Cheltuieli totale | 166.007 |
| Profit brut | 52.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 637.632 |
| Active circulante | 107.382 |
| Stocuri | 4.987 |
| Creante | 100.180 |
| Disponibilitati | 2.215 |
| Datorii | 950.752 |
| Venituri in avans | 0 |
| Capitaluri proprii | -205.738 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 172.498 |
| Venituri totale | 186.203 |
| Cheltuieli totale | 166.725 |
| Profit brut | 19.478 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 594.915 |
| Active circulante | 102.337 |
| Stocuri | 4.266 |
| Creante | 96.897 |
| Disponibilitati | 1.174 |
| Datorii | 915.777 |
| Venituri in avans | 1.400 |
| Capitaluri proprii | -219.925 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 53.920 |
| Venituri totale | 77.582 |
| Cheltuieli totale | 72.607 |
| Profit brut | 4.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.090 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 568.826 |
| Active circulante | 97.093 |
| Stocuri | 2.904 |
| Creante | 91.894 |
| Disponibilitati | 2.295 |
| Datorii | 888.535 |
| Venituri in avans | 1.400 |
| Capitaluri proprii | -224.016 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 32.217 |
| Venituri totale | 36.419 |
| Cheltuieli totale | 91.524 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.105 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.469 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 581.694 |
| Active circulante | 114.790 |
| Stocuri | 5.976 |
| Creante | 99.887 |
| Disponibilitati | 8.927 |
| Datorii | 863.631 |
| Venituri in avans | 1.400 |
| Capitaluri proprii | -168.547 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 152.641 |
| Venituri totale | 153.227 |
| Cheltuieli totale | 192.109 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.882 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 40.414 |
| Nr. salariati | 6 |