CRAMA GALŞA SRL – CUI 36583185

Cauta alta firma:
CRAMA GALŞA SRL
CUI: 36583185RegCom: J2016001212021EUID: ROONRC.J2016001212021CAEN: 1102Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. ARAD, SAT GALŞA COM. ŞIRIA, G GALŞA, NR.852

Pe scurt

CRAMA GALŞA SRL are CUI 36583185, număr de înregistrare J2016001212021 și sediul în Sat Galşa, Comuna Şiria, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 1102 – Fabricarea vinurilor din struguri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 355.306 lei, un profit net de 73.104 lei și un număr mediu de 1 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.09.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +35,0% Marjă netă 2025: 20,6% Cifră de afaceri / salariat: 355.306 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire CRAMA GALŞA SRL
CUI 36583185
Nr. Reg. Com. J2016001212021
EUID ROONRC.J2016001212021
CAEN 1102
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 26.09.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-09-29 (10 ani)

Adresa JUD. ARAD, SAT GALŞA COM. ŞIRIA, G GALŞA, NR.852
Cod Poștal 317341
Telefon 0751053590
Email —
Website —
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PROZSA STEFAN-România
PROZSA ENIKO-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 355 306 73 104 156 152 2 824 239 446 86 118 1
2024 263 112 -78 566 179 510 3 766 188 757 13 013 2
2023 195 580 -79 480 172 230 4 708 259 101 91 579 2
2022 114 273 21 598 120 216 5 650 285 596 171 059 1
2021 98 496 7 947 79 975 6 591 222 845 149 461 1
2020 141 906 -3 410 101 839 7 533 235 819 141 513 1
2019 180 756 -15 934 97 021 8 475 233 469 144 923 1
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
355 306 lei
35%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “CRAMA GALŞA SRL”

Cod CAEN preponderent 1102 Rev. 2 (echivalent: 1102 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea vinurilor din struguri
Descriere Activitate Fabricarea vinurilor din struguri
Cod CAEN principal 11 Fabricarea vinurilor din struguri
Descriere activitate (principal) Fabricarea băuturilor
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. ARAD, SAT GALŞA COM. ŞIRIA, G GALŞA, NR.852

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția CRAMA GALŞA SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 136737 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Arad , domeniul 1102: Fabricarea vinurilor din struguri

Locul 2916 în Arad pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
73.104 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (11), poziții apropiate de locul 96 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CRAMA GALŞA SRL"...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CRAMA GALŞA SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CRAMA GALŞA SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRAMA GALŞA SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CRAMA GALŞA SRL"...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CRAMA GALŞA SRL"...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CRAMA GALŞA SRL"...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRAMA GALŞA SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Neplatitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 26.09.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 1102
Active imobilizate 3.766
Active circulante 188.757
Stocuri 51.611
Creante 120.130
Disponibilitati 16.346
Datorii 179.510
Capitaluri proprii 13.013
Capital social 200
Cifra de afaceri 263.112
Venituri totale 263.113
Cheltuieli totale 341.325
Profit brut 0
Pierdere bruta 78.212
Profit net 0
Pierdere neta 78.566
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 1102
Active imobilizate 11.775
Active circulante 38.949
Stocuri 37.068
Creante 1.000
Disponibilitati 881
Datorii 45.992
Capitaluri proprii 4.732
Capital social 200
Cifra de afaceri 16.056
Venituri totale 41.393
Cheltuieli totale 36.379
Profit brut 5.014
Pierdere bruta 0
Profit net 4.532
Pierdere neta 0

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).