CORO COSMETICS S.R.L. – CUI 16237764
Pe scurt
CORO COSMETICS S.R.L. are CUI 16237764, număr de înregistrare J38/653/2015 și sediul în Sat Topeşti, Oraş Tismana, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.839 lei, un profit net de 1.883 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CORO COSMETICS S.R.L. |
| CUI | 16237764 |
| Nr. Reg. Com. | J38/653/2015 |
| EUID | ROONRC.J18/203/2004 |
| CAEN | 7022 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-03-15 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LĂPĂDAT CAROLA LIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 839 | 1 883 | 214 636 | 1 831 | 34 996 | -177 809 | 1 |
| 2024 | 84 421 | -180 243 | 234 772 | 3 822 | 43 423 | -179 692 | 1 |
| 2023 | 259 035 | 28 990 | 203 066 | 5 814 | 99 451 | 33 451 | 1 |
| 2022 | 374 645 | 1 321 | 123 757 | 3 714 | 124 454 | 4 461 | 2 |
| 2021 | 207 344 | 1 428 | 81 867 | 58 | 84 949 | 3 140 | 2 |
| 2020 | 66 419 | -6 997 | 59 066 | 0 | 60 179 | 1 113 | 1 |
| 2019 | 93 472 | 7 595 | 91 622 | 11 685 | 88 046 | 8 109 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 839 lei
-97%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CORO COSMETICS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7022 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Cod CAEN principal | 70 Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1537 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GLOBAL ALLIANZ CONSULTING SRL – locul 1533, 497.028 lei, Cluj
- TIBREAD SRL – locul 1533, 4.500 lei, Mureş
- LP RESEARCH & CONSULTING SRL – locul 1534, 496.488 lei, Bucureşti
- CS-L TRANSYLVANIA PROJECT S.R.L. – locul 1534, 4.132 lei, Harghita
- AT MANAGEMENT & FINANCE CONSULTANCY S.R.L. – locul 1535, 496.232 lei, Bucureşti
- MANAGEMENT & CONSULTING CENTER SRL – locul 1535, 3.782 lei, Dolj
- ROMALEX CONSULTANTA IN AFACERI S.R.L. – locul 1536, 495.909 lei, Bucureşti
- ELIBETA SOLUTION S.R.L. – locul 1536, 3.278 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CORO COSMETICS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CORO COSMETICS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CORO COSMETICS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.822 |
| Active circulante | 43.423 |
| Creante | 11.511 |
| Disponibilitati | 31.912 |
| Cheltuieli in avans | 7.835 |
| Datorii | 234.772 |
| Capitaluri proprii | -179.692 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 84.421 |
| Venituri totale | 92.828 |
| Cheltuieli totale | 272.289 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 179.461 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 180.243 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.814 |
| Active circulante | 99.451 |
| Stocuri | 55.775 |
| Creante | 17.767 |
| Disponibilitati | 25.909 |
| Cheltuieli in avans | 131.252 |
| Datorii | 203.066 |
| Capitaluri proprii | 33.451 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 259.035 |
| Venituri totale | 259.295 |
| Cheltuieli totale | 228.027 |
| Profit brut | 31.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.990 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.714 |
| Active circulante | 124.454 |
| Stocuri | 80.154 |
| Creante | 1.472 |
| Disponibilitati | 42.828 |
| Cheltuieli in avans | 50 |
| Datorii | 123.757 |
| Capitaluri proprii | 4.461 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 374.645 |
| Venituri totale | 393.032 |
| Cheltuieli totale | 388.253 |
| Profit brut | 4.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 58 |
| Active circulante | 84.949 |
| Stocuri | 60.190 |
| Creante | 6.941 |
| Disponibilitati | 17.818 |
| Datorii | 81.867 |
| Capitaluri proprii | 3.140 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 207.344 |
| Venituri totale | 217.244 |
| Cheltuieli totale | 213.303 |
| Profit brut | 3.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 60.179 |
| Stocuri | 47.913 |
| Creante | 1.112 |
| Disponibilitati | 11.154 |
| Datorii | 59.066 |
| Capitaluri proprii | 1.113 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.419 |
| Venituri totale | 84.237 |
| Cheltuieli totale | 89.551 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.314 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.997 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.685 |
| Active circulante | 88.046 |
| Stocuri | 67.335 |
| Creante | 2.280 |
| Disponibilitati | 18.431 |
| Datorii | 91.622 |
| Capitaluri proprii | 8.109 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.472 |
| Venituri totale | 141.296 |
| Cheltuieli totale | 132.384 |
| Profit brut | 8.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 24.789 |
| Active circulante | 128.088 |
| Stocuri | 87.060 |
| Creante | 22.003 |
| Disponibilitati | 19.025 |
| Datorii | 152.363 |
| Capitaluri proprii | 514 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 177.205 |
| Venituri totale | 225.618 |
| Cheltuieli totale | 182.260 |
| Profit brut | 43.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 38.520 |
| Active circulante | 120.732 |
| Stocuri | 101.220 |
| Creante | 4.699 |
| Disponibilitati | 14.813 |
| Datorii | 198.150 |
| Capitaluri proprii | -38.898 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 142.312 |
| Venituri totale | 143.201 |
| Cheltuieli totale | 140.726 |
| Profit brut | 2.475 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.333 |
| Active circulante | 91.108 |
| Stocuri | 82.056 |
| Creante | 3.031 |
| Disponibilitati | 6.021 |
| Datorii | 137.385 |
| Capitaluri proprii | -39.944 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.133 |
| Venituri totale | 59.330 |
| Cheltuieli totale | 88.278 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.948 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.087 |
| Nr. salariati | 1 |