CORLAN TRANS SRL
| Denumire | CORLAN TRANS SRL |
| CUI | 18102046 |
| Nr. Reg. Com. | J2005003543354 |
| EUID | ROONRC.J2005003543354 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-04 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CORLAN CRISTIAN-IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 869 655 | 225 628 | 26 958 922 | 4 554 483 | 14 372 359 | 984 142 | 122 |
| 2024 | 55 765 507 | 413 757 | 22 706 333 | 7 180 743 | 16 212 376 | 1 458 019 | 130 |
| 2023 | 57 308 863 | 603 047 | 25 012 572 | 14 240 885 | 12 305 882 | 1 776 761 | 154 |
| 2022 | 52 966 823 | 360 265 | 27 260 240 | 19 921 040 | 11 603 444 | 4 364 974 | 138 |
| 2021 | 41 227 373 | 2 293 461 | 18 569 172 | 15 280 021 | 8 598 700 | 5 309 549 | 124 |
| 2020 | 30 457 035 | 2 274 190 | 15 907 394 | 11 832 077 | 8 169 705 | 4 094 388 | 101 |
| 2019 | 24 548 150 | 1 186 395 | 11 554 915 | 8 605 026 | 5 620 087 | 2 670 198 | 81 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises54 869 655 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CORLAN TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CORLAN TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CORLAN TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CORLAN TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.180.743 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.212.376 |
| Stocuri | 668.068 |
| Creante | 15.183.963 |
| Casa si conturi la banci | 360.345 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 805.712 |
| DATORII | 22.706.333 |
| VENITURI IN AVANS | 34.479 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.458.019 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 55.765.507 |
| VENITURI TOTALE | 58.615.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.081.133 |
| Profitul brut | 534.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 413.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.240.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.305.882 |
| Stocuri | 714.394 |
| Creante | 11.361.241 |
| Casa si conturi la banci | 230.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 294.285 |
| DATORII | 25.012.572 |
| VENITURI IN AVANS | 51.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.776.761 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 57.308.863 |
| VENITURI TOTALE | 61.023.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.237.474 |
| Profitul brut | 786.423 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 603.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 154 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.921.040 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.603.444 |
| Stocuri | 764.618 |
| Creante | 10.790.713 |
| Casa si conturi la banci | 48.113 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.730 |
| DATORII | 27.260.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.364.974 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.966.823 |
| VENITURI TOTALE | 53.576.819 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.079.228 |
| Profitul brut | 497.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 360.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.280.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.598.700 |
| Stocuri | 516.956 |
| Creante | 7.878.533 |
| Casa si conturi la banci | 203.211 |
| DATORII | 18.569.172 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.309.549 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.227.373 |
| VENITURI TOTALE | 42.686.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.017.355 |
| Profitul brut | 2.668.727 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.293.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.832.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.169.705 |
| Stocuri | 384.139 |
| Creante | 7.608.116 |
| Casa si conturi la banci | 177.450 |
| DATORII | 15.907.394 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.094.388 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.457.035 |
| VENITURI TOTALE | 31.379.077 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.631.164 |
| Profitul brut | 2.747.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.274.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.605.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.620.087 |
| Stocuri | 47.867 |
| Creante | 5.205.959 |
| Casa si conturi la banci | 366.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 11.554.915 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.670.198 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.548.150 |
| VENITURI TOTALE | 25.145.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.679.771 |
| Profitul brut | 1.465.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.186.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.312.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.561.097 |
| Stocuri | 59.400 |
| Creante | 4.385.585 |
| Casa si conturi la banci | 116.112 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.307 |
| DATORII | 9.270.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.703.695 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.991.445 |
| VENITURI TOTALE | 19.476.438 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.302.459 |
| Profitul brut | 2.173.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.861.538 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.094.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.773.252 |
| Stocuri | 50.255 |
| Creante | 2.669.226 |
| Casa si conturi la banci | 53.771 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 107.193 |
| DATORII | 6.168.323 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.806.556 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.653.429 |
| VENITURI TOTALE | 10.771.117 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.701.912 |
| Profitul brut | 1.069.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 853.370 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.165.860 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.380.554 |
| Stocuri | 43.720 |
| Creante | 1.177.440 |
| Casa si conturi la banci | 159.394 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.452 |
| DATORII | 2.232.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.438.771 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.467.808 |
| VENITURI TOTALE | 5.610.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.825.076 |
| Profitul brut | 785.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 669.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |