CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL – CUI 29857970
Informativ
CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL are CUI 29857970, număr de înregistrare J40/2309/2012 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 305.214 lei, un profit net de 166.528 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL |
| CUI | 29857970 |
| Nr. Reg. Com. | J40/2309/2012 |
| EUID | ROONRC.J40/2309/2012 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-03-05 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PETRE CHIUŢĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 305 214 | 166 528 | 139 099 | 151 697 | 154 194 | 166 792 | 1 |
| 2024 | 263 904 | 172 638 | 13 392 | 19 790 | 166 504 | 172 902 | 1 |
| 2023 | 238 300 | 147 052 | 27 789 | 21 522 | 153 583 | 147 316 | 1 |
| 2022 | 209 424 | 145 388 | 21 905 | 2 000 | 165 557 | 145 652 | 1 |
| 2021 | 213 924 | 148 785 | 55 356 | 4 490 | 199 913 | 149 047 | 1 |
| 2020 | 256 966 | 186 438 | 44 927 | 7 308 | 224 309 | 186 690 | 1 |
| 2019 | 239 928 | 158 130 | 27 080 | 3 780 | 227 202 | 203 902 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 4901 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MELDAV EDIFICII S.R.L. – locul 4897, 1,35 mil. lei, Bucureşti
- CONTACTPIN S.R.L. – locul 4897, 305.384 lei, Braşov
- RENOVAL L.G.A. SRL – locul 4898, 1,35 mil. lei, Arad
- TETE ROMS S.R.L. – locul 4898, 305.360 lei, Braşov
- PAŞCĂU CONSTRUCT S.R.L. – locul 4899, 1,34 mil. lei, Bacău
- TESSA GREEN S.R.L. – locul 4899, 305.353 lei, Timiş
- HERMED LON S.R.L. – locul 4900, 1,34 mil. lei, Prahova
- RAPID CATA CONSTRUCT S.R.L. – locul 4900, 305.325 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 19.790 |
| Active circulante | 166.504 |
| Creante | 125.000 |
| Disponibilitati | 41.504 |
| Datorii | 13.392 |
| Capitaluri proprii | 172.902 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 263.904 |
| Venituri totale | 263.904 |
| Cheltuieli totale | 88.680 |
| Profit brut | 175.224 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 172.638 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.522 |
| Active circulante | 153.583 |
| Creante | 102.000 |
| Disponibilitati | 51.583 |
| Datorii | 27.789 |
| Capitaluri proprii | 147.316 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 238.300 |
| Venituri totale | 238.300 |
| Cheltuieli totale | 88.912 |
| Profit brut | 149.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 147.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.000 |
| Active circulante | 165.557 |
| Creante | 61.519 |
| Disponibilitati | 104.038 |
| Datorii | 21.905 |
| Capitaluri proprii | 145.652 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 209.424 |
| Venituri totale | 209.424 |
| Cheltuieli totale | 61.982 |
| Profit brut | 147.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.388 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.490 |
| Active circulante | 199.913 |
| Creante | 60.000 |
| Disponibilitati | 139.913 |
| Datorii | 55.356 |
| Capitaluri proprii | 149.047 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 213.924 |
| Venituri totale | 213.924 |
| Cheltuieli totale | 63.148 |
| Profit brut | 150.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 148.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.308 |
| Active circulante | 224.309 |
| Creante | 50.000 |
| Disponibilitati | 174.309 |
| Datorii | 44.927 |
| Capitaluri proprii | 186.690 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 256.966 |
| Venituri totale | 256.966 |
| Cheltuieli totale | 68.148 |
| Profit brut | 188.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 186.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.780 |
| Active circulante | 227.202 |
| Creante | 4.500 |
| Disponibilitati | 222.702 |
| Datorii | 27.080 |
| Capitaluri proprii | 203.902 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 239.928 |
| Venituri totale | 239.928 |
| Cheltuieli totale | 79.398 |
| Profit brut | 160.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 158.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.907 |
| Active circulante | 293.867 |
| Disponibilitati | 293.867 |
| Datorii | 28.317 |
| Capitaluri proprii | 271.457 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 242.678 |
| Venituri totale | 242.678 |
| Cheltuieli totale | 61.021 |
| Profit brut | 181.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.370 |
| Active circulante | 342.918 |
| Disponibilitati | 342.918 |
| Datorii | 5.199 |
| Capitaluri proprii | 345.089 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 219.433 |
| Venituri totale | 219.433 |
| Cheltuieli totale | 52.981 |
| Profit brut | 166.452 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 164.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.842 |
| Active circulante | 321.657 |
| Creante | 1.500 |
| Disponibilitati | 320.157 |
| Datorii | 18.299 |
| Capitaluri proprii | 312.200 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 165.775 |
| Venituri totale | 165.775 |
| Cheltuieli totale | 58.229 |
| Profit brut | 107.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |