CONTA CATA SRL – CUI 23943797
Pe scurt
CONTA CATA SRL are CUI 23943797, număr de înregistrare J2008000423317 și sediul în Municipiul Zalău, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 619.268 lei, un profit net de 167.734 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONTA CATA SRL |
| CUI | 23943797 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000423317 |
| EUID | ROONRC.J31/423/2008 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-26 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAMFIR ANDA-THEODORA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 619 268 | 167 734 | 690 433 | 580 971 | 467 578 | 387 831 | 1 |
| 2024 | 585 844 | 122 833 | 186 992 | 598 491 | 214 519 | 656 574 | 1 |
| 2023 | 599 777 | 53 387 | 304 637 | 574 058 | 309 177 | 588 087 | 2 |
| 2022 | 776 085 | 311 880 | 353 655 | 528 538 | 355 519 | 534 700 | 3 |
| 2021 | 453 503 | 131 284 | 442 761 | 518 964 | 321 261 | 401 762 | 1 |
| 2020 | 244 841 | 50 382 | 483 551 | 481 067 | 274 808 | 270 478 | 2 |
| 2019 | 497 230 | 78 531 | 503 542 | 483 558 | 410 343 | 388 513 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONTA CATA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1390 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROPLUS SRL – locul 1386, 621.760 lei, Bihor
- ELFLOR SRL – locul 1386, 55.644 lei, Prahova
- LEADERSHIP TIME S.R.L. – locul 1387, 620.854 lei, Alba
- NELS MANAGEMENT S.R.L. – locul 1387, 54.950 lei, Cluj
- ANCORADI GRUP SRL – locul 1388, 620.368 lei, Neamţ
- KARDINAL DIGITAL S.R.L. – locul 1388, 54.622 lei, Vâlcea
- WOLDY NOMAD S.R.L. – locul 1389, 619.562 lei, Timiş
- TERU MANAGEMENT S.R.L. – locul 1389, 54.500 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONTA CATA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONTA CATA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONTA CATA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 598.491 |
| Active circulante | 214.519 |
| Stocuri | 76.440 |
| Creante | 95.884 |
| Disponibilitati | 42.195 |
| Cheltuieli in avans | 30.556 |
| Datorii | 186.992 |
| Capitaluri proprii | 656.574 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 585.844 |
| Venituri totale | 593.597 |
| Cheltuieli totale | 456.671 |
| Profit brut | 136.926 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 122.833 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 574.058 |
| Active circulante | 309.177 |
| Stocuri | 71.424 |
| Creante | 149.067 |
| Disponibilitati | 88.686 |
| Cheltuieli in avans | 9.489 |
| Datorii | 304.637 |
| Capitaluri proprii | 588.087 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 599.777 |
| Venituri totale | 606.345 |
| Cheltuieli totale | 547.804 |
| Profit brut | 58.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 528.538 |
| Active circulante | 355.519 |
| Stocuri | 175.705 |
| Creante | 98.621 |
| Disponibilitati | 81.193 |
| Cheltuieli in avans | 4.298 |
| Datorii | 353.655 |
| Capitaluri proprii | 534.700 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 776.085 |
| Venituri totale | 860.067 |
| Cheltuieli totale | 540.490 |
| Profit brut | 319.577 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 311.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 518.964 |
| Active circulante | 321.261 |
| Stocuri | 170.201 |
| Creante | 76.689 |
| Disponibilitati | 74.371 |
| Cheltuieli in avans | 4.298 |
| Datorii | 442.761 |
| Capitaluri proprii | 401.762 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 453.503 |
| Venituri totale | 459.978 |
| Cheltuieli totale | 324.601 |
| Profit brut | 135.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 481.067 |
| Active circulante | 274.808 |
| Stocuri | 175.284 |
| Creante | 49.752 |
| Disponibilitati | 49.772 |
| Cheltuieli in avans | 1.331 |
| Datorii | 483.551 |
| Venituri in avans | 3.177 |
| Capitaluri proprii | 270.478 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 244.841 |
| Venituri totale | 252.774 |
| Cheltuieli totale | 199.890 |
| Profit brut | 52.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 483.558 |
| Active circulante | 410.343 |
| Stocuri | 144.786 |
| Creante | 78.887 |
| Disponibilitati | 186.670 |
| Cheltuieli in avans | 1.331 |
| Datorii | 503.542 |
| Venituri in avans | 3.177 |
| Capitaluri proprii | 388.513 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 497.230 |
| Venituri totale | 567.584 |
| Cheltuieli totale | 483.376 |
| Profit brut | 84.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.531 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 507.730 |
| Active circulante | 445.585 |
| Stocuri | 258.780 |
| Creante | 48.960 |
| Disponibilitati | 137.845 |
| Cheltuieli in avans | 1.331 |
| Datorii | 641.487 |
| Venituri in avans | 3.177 |
| Capitaluri proprii | 309.982 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 407.829 |
| Venituri totale | 411.794 |
| Cheltuieli totale | 381.046 |
| Profit brut | 30.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 541.657 |
| Active circulante | 427.770 |
| Stocuri | 266.921 |
| Creante | 61.192 |
| Disponibilitati | 99.657 |
| Cheltuieli in avans | 929 |
| Datorii | 684.168 |
| Venituri in avans | 2.841 |
| Capitaluri proprii | 283.347 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.682 |
| Venituri totale | 426.566 |
| Cheltuieli totale | 388.588 |
| Profit brut | 37.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 572.754 |
| Active circulante | 407.162 |
| Stocuri | 260.597 |
| Creante | 46.381 |
| Disponibilitati | 100.184 |
| Datorii | 649.610 |
| Venituri in avans | 11.796 |
| Capitaluri proprii | 318.510 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 389.450 |
| Venituri totale | 390.771 |
| Cheltuieli totale | 344.278 |
| Profit brut | 46.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |