CONSTRUCTIONS & MAINTENANCE CONSULTING SRL
| Denumire | CONSTRUCTIONS & MAINTENANCE CONSULTING SRL |
| CUI | 21548791 |
| Nr. Reg. Com. | J2007007365408 |
| EUID | ROONRC.J40/7365/2007 |
| CAEN | 8110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-04-11 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUDĂU SANDA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 603 070 | 381 479 | 3 427 415 | 393 617 | 2 469 175 | -508 987 | 14 |
| 2024 | 16 817 072 | -446 865 | 3 846 264 | 524 823 | 2 374 723 | -890 466 | 14 |
| 2023 | 30 441 164 | 1 834 427 | 3 138 976 | 78 188 | 2 607 652 | -443 601 | 13 |
| 2022 | 19 514 555 | 772 907 | 5 247 276 | 139 760 | 2 824 388 | -2 278 028 | 13 |
| 2021 | 9 546 514 | -240 909 | 4 233 970 | 244 405 | 936 722 | -3 050 935 | 11 |
| 2020 | 11 614 336 | 246 884 | 3 914 634 | 416 904 | 700 629 | -2 810 026 | 11 |
| 2019 | 10 257 151 | -771 168 | 4 820 175 | 566 348 | 1 220 835 | -3 056 911 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 603 070 lei
82%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCTIONS & MAINTENANCE CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8110 Rev. 2 (echivalent: 8110 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 8110: Activități de servicii suport combinate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCTIONS & MAINTENANCE CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCTIONS & MAINTENANCE CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCTIONS & MAINTENANCE CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 524.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.374.723 |
| Stocuri | 797.890 |
| Creante | 1.439.077 |
| Casa si conturi la banci | 137.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.252 |
| DATORII | 3.846.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | -890.466 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.817.072 |
| VENITURI TOTALE | 17.107.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.554.811 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 446.865 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 446.865 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.188 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.607.652 |
| Stocuri | 367.113 |
| Creante | 2.190.801 |
| Casa si conturi la banci | 49.738 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.535 |
| DATORII | 3.138.976 |
| CAPITALURI - TOTAL | -443.601 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 30.441.164 |
| VENITURI TOTALE | 30.491.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.319.190 |
| Profitul brut | 2.172.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.834.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 139.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.824.388 |
| Stocuri | 994.129 |
| Creante | 1.683.642 |
| Casa si conturi la banci | 146.617 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.100 |
| DATORII | 5.247.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.278.028 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 19.514.555 |
| VENITURI TOTALE | 19.522.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.749.581 |
| Profitul brut | 772.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 772.907 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 244.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 936.722 |
| Stocuri | 53.515 |
| Creante | 847.492 |
| Casa si conturi la banci | 35.715 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.441 |
| DATORII | 4.233.970 |
| VENITURI IN AVANS | 7.533 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.050.935 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.546.514 |
| VENITURI TOTALE | 9.556.986 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.797.895 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 240.909 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 240.909 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 416.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 700.629 |
| Stocuri | 40.169 |
| Creante | 637.490 |
| Casa si conturi la banci | 22.970 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.001 |
| DATORII | 3.914.634 |
| VENITURI IN AVANS | 17.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.810.026 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.614.336 |
| VENITURI TOTALE | 11.628.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.382.104 |
| Profitul brut | 246.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 246.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 566.348 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.220.835 |
| Stocuri | 79.583 |
| Creante | 1.049.196 |
| Casa si conturi la banci | 92.056 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.605 |
| DATORII | 4.820.175 |
| VENITURI IN AVANS | 28.524 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.056.911 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.257.151 |
| VENITURI TOTALE | 10.337.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.108.412 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 771.168 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 771.168 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 168.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 759.863 |
| Stocuri | 93.974 |
| Creante | 566.167 |
| Casa si conturi la banci | 99.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.855 |
| DATORII | 3.178.230 |
| VENITURI IN AVANS | 44.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.285.743 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 7.372.472 |
| VENITURI TOTALE | 7.389.261 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.049.115 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 659.854 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 659.854 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.483.725 |
| Stocuri | 76.338 |
| Creante | 1.385.516 |
| Casa si conturi la banci | 21.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.821 |
| DATORII | 3.287.591 |
| VENITURI IN AVANS | 60.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.625.889 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.308.929 |
| VENITURI TOTALE | 10.377.723 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.656.587 |
| Profitul brut | 721.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 721.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 567.621 |
| Stocuri | 119.936 |
| Creante | 426.655 |
| Casa si conturi la banci | 21.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.888 |
| DATORII | 2.961.821 |
| VENITURI IN AVANS | 16.270 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.347.025 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.630.603 |
| VENITURI TOTALE | 11.631.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.408.397 |
| Profitul brut | 223.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 223.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |