CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL – CUI 23478340
Pe scurt
CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL are CUI 23478340, număr de înregistrare J2008000143361 și sediul în Sat Luncaviţa, Comuna Luncaviţa, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.383.516 lei, un profit net de 595.078 lei și un număr mediu de 29 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL |
| CUI | 23478340 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000143361 |
| EUID | ROONRC.J36/143/2008 |
| CAEN | 4712 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-03-10 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IORGA IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 383 516 | 595 078 | 1 168 111 | 2 787 568 | 2 810 894 | 4 437 689 | 29 |
| 2024 | 13 099 082 | 434 764 | 723 316 | 1 248 426 | 3 308 320 | 3 842 611 | 33 |
| 2023 | 13 040 665 | 758 243 | 765 488 | 723 098 | 3 433 414 | 3 407 847 | 32 |
| 2022 | 12 647 713 | 992 025 | 302 084 | 230 895 | 3 524 306 | 3 464 822 | 31 |
| 2021 | 10 928 778 | 981 060 | 398 286 | 347 946 | 3 193 799 | 3 157 007 | 29 |
| 2020 | 9 567 604 | 653 781 | 485 843 | 487 260 | 2 738 092 | 2 754 899 | 27 |
| 2019 | 7 877 965 | 651 444 | 417 141 | 464 609 | 2 445 289 | 2 510 911 | 27 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 383 516 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4712 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Tulcea , domeniul 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 173 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVANTGARDE SRL – locul 169, 31,98 mil. lei, Bacău
- AUTORULATEBC 2017 SRL – locul 169, 31,05 mil. lei, Bacău
- FARMMIZ SRL – locul 169, 23,16 mil. lei, Prahova
- IRBIA ENGINEERING SRL – locul 169, 16,26 mil. lei, Cluj
- VIVE PRO S.R.L. – locul 169, 12,80 mil. lei, Timiş
- MEGA IZOLATII SRL – locul 169, 9,62 mil. lei, Maramureş
- MAKER INTERNATIONAL SRL – locul 169, 6,40 mil. lei, Bucureşti
- SMARTFOL SRL – locul 169, 5,81 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.248.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.308.320 |
| Stocuri | 2.854.005 |
| Creante | 184.579 |
| Casa si conturi la banci | 269.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.181 |
| DATORII | 723.316 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.842.611 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.099.082 |
| VENITURI TOTALE | 13.126.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.588.492 |
| Profitul brut | 538.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 434.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 723.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.433.414 |
| Stocuri | 3.082.822 |
| Creante | 63.286 |
| Casa si conturi la banci | 287.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.823 |
| DATORII | 765.488 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.407.847 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.040.665 |
| VENITURI TOTALE | 13.034.975 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.132.950 |
| Profitul brut | 902.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 758.243 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.895 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.524.306 |
| Stocuri | 2.893.912 |
| Creante | 83.174 |
| Casa si conturi la banci | 547.220 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.705 |
| DATORII | 302.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.464.822 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 12.647.713 |
| VENITURI TOTALE | 12.655.572 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.506.156 |
| Profitul brut | 1.149.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 992.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 347.946 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.193.799 |
| Stocuri | 2.306.489 |
| Creante | 285.368 |
| Casa si conturi la banci | 601.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.548 |
| DATORII | 398.286 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.157.007 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 10.928.778 |
| VENITURI TOTALE | 10.920.460 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.775.209 |
| Profitul brut | 1.145.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 981.060 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 487.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.738.092 |
| Stocuri | 1.652.170 |
| Creante | 417.112 |
| Casa si conturi la banci | 668.810 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.390 |
| DATORII | 485.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.754.899 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 9.567.604 |
| VENITURI TOTALE | 9.572.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.810.673 |
| Profitul brut | 761.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 653.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 464.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.445.289 |
| Stocuri | 1.802.487 |
| Creante | 208.843 |
| Casa si conturi la banci | 433.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.154 |
| DATORII | 417.141 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.510.911 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.877.965 |
| VENITURI TOTALE | 7.877.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.115.801 |
| Profitul brut | 762.178 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 651.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 592.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.377.285 |
| Stocuri | 1.356.915 |
| Creante | 190.644 |
| Casa si conturi la banci | 829.726 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.116 |
| DATORII | 565.559 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.422.577 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.409.406 |
| VENITURI TOTALE | 7.429.973 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.671.049 |
| Profitul brut | 758.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 641.591 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 391.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.012.188 |
| Stocuri | 1.392.382 |
| Creante | 52.910 |
| Casa si conturi la banci | 566.896 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.442 |
| DATORII | 468.660 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.954.670 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.057.675 |
| VENITURI TOTALE | 6.059.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.620.102 |
| Profitul brut | 439.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 360.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.904.671 |
| Stocuri | 1.125.484 |
| Creante | 116.594 |
| Casa si conturi la banci | 662.593 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.372 |
| DATORII | 821.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.594.628 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.909.846 |
| VENITURI TOTALE | 5.919.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.266.588 |
| Profitul brut | 652.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 543.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |