CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL
| Denumire | CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL |
| CUI | 551115 |
| Nr. Reg. Com. | J14/540/1991 |
| EUID | ROONRC.J14/540/1991 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-17 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NYILAS JOZSEF | - | România |
| CSAKANY TIBERIU-NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 885 464 | -3 903 949 | 6 429 600 | — | — | — | 27 |
| 2024 | 27 826 822 | 794 628 | 5 461 766 | 700 493 | 12 513 986 | 7 752 713 | 28 |
| 2023 | 27 984 546 | 3 091 769 | 5 945 921 | 883 708 | 12 872 472 | 7 810 259 | 28 |
| 2022 | 39 269 766 | 4 821 153 | 5 208 151 | 1 766 339 | 9 463 128 | 6 021 316 | 28 |
| 2021 | 21 967 902 | 867 428 | 8 509 188 | 2 053 912 | 9 018 221 | 2 562 945 | 27 |
| 2020 | 10 587 978 | 550 258 | 6 571 498 | 709 471 | 7 718 071 | 1 856 044 | 26 |
| 2019 | 9 790 649 | 370 757 | 1 357 743 | 402 021 | 2 438 977 | 1 483 255 | 25 |
| 2018 | 6 551 722 | 507 544 | 2 296 403 | 556 591 | 3 172 911 | 1 433 099 | 31 |
| 2017 | 2 547 698 | 177 589 | 1 286 595 | 483 273 | 1 977 271 | 1 173 949 | 30 |
| 2016 | 4 308 466 | 195 290 | 738 162 | 497 395 | 1 307 002 | 1 066 235 | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 885 464 lei
-43%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 700.493 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.513.986 |
| Stocuri | 7.646.259 |
| Creante | 459.649 |
| Casa si conturi la banci | 4.408.078 |
| DATORII | 5.461.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.752.713 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.826.822 |
| VENITURI TOTALE | 31.212.883 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.292.430 |
| Profitul brut | 920.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 794.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 883.708 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.872.472 |
| Stocuri | 5.215.011 |
| Creante | 847.934 |
| Casa si conturi la banci | 6.809.527 |
| DATORII | 5.945.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.810.259 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.984.546 |
| VENITURI TOTALE | 30.691.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.067.595 |
| Profitul brut | 3.623.412 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.091.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.766.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.463.128 |
| Stocuri | 4.598.827 |
| Creante | 250.568 |
| Casa si conturi la banci | 4.613.733 |
| DATORII | 5.208.151 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.021.316 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 39.269.766 |
| VENITURI TOTALE | 37.252.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.608.412 |
| Profitul brut | 5.643.833 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.821.153 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.053.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.018.221 |
| Stocuri | 5.618.106 |
| Creante | 332.410 |
| Casa si conturi la banci | 3.067.705 |
| DATORII | 8.509.188 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.562.945 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.967.902 |
| VENITURI TOTALE | 23.689.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.693.043 |
| Profitul brut | 995.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 867.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 709.471 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.718.071 |
| Stocuri | 3.433.477 |
| Creante | 1.148.819 |
| Casa si conturi la banci | 3.135.775 |
| DATORII | 6.571.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.856.044 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.587.978 |
| VENITURI TOTALE | 12.804.511 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.163.748 |
| Profitul brut | 640.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 550.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 402.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.438.977 |
| Stocuri | 1.425.018 |
| Creante | 462.367 |
| Casa si conturi la banci | 551.592 |
| DATORII | 1.357.743 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.483.255 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.790.649 |
| VENITURI TOTALE | 9.370.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.922.595 |
| Profitul brut | 447.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 370.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 556.591 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.172.911 |
| Stocuri | 1.684.477 |
| Creante | 614.271 |
| Casa si conturi la banci | 874.163 |
| DATORII | 2.296.403 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.433.099 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.551.722 |
| VENITURI TOTALE | 6.934.521 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.365.633 |
| Profitul brut | 568.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 507.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 483.273 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.977.271 |
| Stocuri | 1.335.371 |
| Creante | 511.004 |
| Casa si conturi la banci | 130.896 |
| DATORII | 1.286.595 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.173.949 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.547.698 |
| VENITURI TOTALE | 3.593.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.378.084 |
| Profitul brut | 215.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 177.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 497.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.307.002 |
| Stocuri | 229.141 |
| Creante | 563.296 |
| Casa si conturi la banci | 514.565 |
| DATORII | 738.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.066.235 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.308.466 |
| VENITURI TOTALE | 4.050.126 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.822.515 |
| Profitul brut | 227.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 195.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |