CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL
| Denumire | CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL |
| CUI | 13533277 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000488039 |
| EUID | ROONRC.J2000000488039 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-11-09 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUMITRACHE CRISTIAN SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 030 236 | 801 129 | 665 168 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 10 649 577 | 771 116 | 5 181 044 | 218 565 | 6 690 494 | 1 728 015 | 21 |
| 2023 | 4 173 741 | 252 902 | 1 194 751 | 251 970 | 2 074 688 | 1 082 025 | 23 |
| 2022 | 3 831 855 | 196 051 | 788 924 | 288 544 | 1 556 237 | 1 005 975 | 25 |
| 2021 | 3 556 772 | 130 172 | 746 263 | 405 026 | 1 201 043 | 809 924 | 25 |
| 2020 | 3 402 345 | 121 597 | 576 156 | 236 289 | 1 134 874 | 741 798 | 26 |
| 2019 | 3 121 280 | 58 571 | 469 655 | 235 610 | 1 242 536 | 929 238 | 24 |
| 2018 | 3 389 698 | 284 298 | 585 435 | 307 157 | 1 262 492 | 910 666 | 29 |
| 2017 | 3 130 421 | 176 891 | 542 019 | 64 605 | 1 429 339 | 763 211 | 33 |
| 2016 | 3 000 571 | 82 123 | 457 550 | 89 991 | 1 121 798 | 586 320 | 32 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 030 236 lei
-53%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 218.565 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.690.494 |
| Creante | 3.887.941 |
| Casa si conturi la banci | 2.802.553 |
| DATORII | 5.181.044 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.728.015 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.649.577 |
| VENITURI TOTALE | 10.671.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.779.912 |
| Profitul brut | 891.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 251.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.074.688 |
| Creante | 1.412.308 |
| Casa si conturi la banci | 662.380 |
| DATORII | 1.194.751 |
| PROVIZIOANE | 49.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.082.025 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.173.741 |
| VENITURI TOTALE | 4.227.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.912.566 |
| Profitul brut | 315.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 252.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 288.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.556.237 |
| Creante | 1.045.414 |
| Casa si conturi la banci | 510.823 |
| DATORII | 788.924 |
| PROVIZIOANE | 49.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.005.975 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.831.855 |
| VENITURI TOTALE | 3.852.259 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.622.772 |
| Profitul brut | 229.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 405.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.201.043 |
| Creante | 691.873 |
| Casa si conturi la banci | 509.170 |
| DATORII | 746.263 |
| PROVIZIOANE | 49.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 809.924 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.556.772 |
| VENITURI TOTALE | 3.590.583 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.427.408 |
| Profitul brut | 163.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 130.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 236.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.134.874 |
| Creante | 728.801 |
| Casa si conturi la banci | 406.073 |
| DATORII | 576.156 |
| PROVIZIOANE | 53.209 |
| CAPITALURI - TOTAL | 741.798 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.402.345 |
| VENITURI TOTALE | 3.410.820 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.259.195 |
| Profitul brut | 151.625 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 235.610 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.242.536 |
| Creante | 751.549 |
| Casa si conturi la banci | 290.237 |
| DATORII | 469.655 |
| PROVIZIOANE | 79.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 929.238 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.121.280 |
| VENITURI TOTALE | 3.124.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.034.584 |
| Profitul brut | 89.813 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 58.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 307.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.262.492 |
| Creante | 915.521 |
| Casa si conturi la banci | 346.971 |
| DATORII | 585.435 |
| PROVIZIOANE | 73.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 910.666 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.389.698 |
| VENITURI TOTALE | 3.403.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.084.092 |
| Profitul brut | 319.740 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 284.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.429.339 |
| Creante | 846.102 |
| Casa si conturi la banci | 583.237 |
| DATORII | 542.019 |
| PROVIZIOANE | 188.714 |
| CAPITALURI - TOTAL | 763.211 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.130.421 |
| VENITURI TOTALE | 3.136.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.921.862 |
| Profitul brut | 214.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 89.991 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.121.798 |
| Creante | 901.036 |
| Casa si conturi la banci | 220.762 |
| DATORII | 457.550 |
| PROVIZIOANE | 167.919 |
| CAPITALURI - TOTAL | 586.320 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.000.571 |
| VENITURI TOTALE | 3.004.716 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.900.796 |
| Profitul brut | 103.920 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 82.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |