CONSSTAR CONSTRUCT SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BADEA CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 572 688 | 599 054 | 15 045 106 | — | — | — | 46 |
| 2024 | 54 809 288 | 754 981 | 15 512 787 | 4 092 417 | 18 192 362 | 6 925 798 | 53 |
| 2023 | 79 381 984 | 1 280 046 | 14 517 450 | 1 774 943 | 18 741 826 | 6 186 634 | 57 |
| 2022 | 75 464 295 | 2 648 386 | 19 868 363 | 1 534 721 | 23 100 734 | 4 906 588 | 60 |
| 2021 | 37 432 266 | 299 356 | 7 553 386 | 3 353 199 | 18 791 189 | 14 665 846 | 66 |
| 2020 | 47 079 470 | 3 047 061 | 4 653 487 | 2 616 017 | 18 329 926 | 16 366 490 | 64 |
| 2019 | 88 192 753 | 11 587 543 | 8 694 352 | 2 703 106 | 19 692 347 | 13 845 746 | 70 |
| 2018 | 57 056 636 | 1 845 284 | 4 212 506 | 1 684 060 | 6 727 222 | 4 230 964 | 75 |
| 2017 | 28 039 345 | 343 289 | 7 748 072 | 1 003 611 | 9 432 211 | 2 728 969 | 123 |
| 2016 | 19 382 491 | 306 062 | 8 270 919 | 512 543 | 10 415 473 | 2 691 742 | 116 |
Statistics
Commercial networks and enterprises84 572 688 lei
54%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSSTAR CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSSTAR CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSSTAR CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSSTAR CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.092.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.192.362 |
| Stocuri | 4.013.170 |
| Creante | 9.640.250 |
| Casa si conturi la banci | 4.538.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 153.806 |
| DATORII | 15.512.787 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.925.798 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.809.288 |
| VENITURI TOTALE | 55.608.596 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.643.532 |
| Profitul brut | 965.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 754.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.774.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.741.826 |
| Stocuri | 3.255.401 |
| Creante | 11.811.547 |
| Casa si conturi la banci | 3.674.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 187.315 |
| DATORII | 14.517.450 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.186.634 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 79.381.984 |
| VENITURI TOTALE | 79.488.858 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.941.873 |
| Profitul brut | 1.546.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.280.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.534.721 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.100.734 |
| Stocuri | 3.333.181 |
| Creante | 11.508.073 |
| Casa si conturi la banci | 8.259.480 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 139.496 |
| DATORII | 19.868.363 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.906.588 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 75.464.295 |
| VENITURI TOTALE | 74.686.890 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.558.738 |
| Profitul brut | 3.128.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.648.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.353.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.791.189 |
| Stocuri | 4.364.360 |
| Creante | 9.293.782 |
| Casa si conturi la banci | 5.133.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.844 |
| DATORII | 7.553.386 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.665.846 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.432.266 |
| VENITURI TOTALE | 41.178.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.764.062 |
| Profitul brut | 413.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.356 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.616.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.329.926 |
| Stocuri | 342.610 |
| Creante | 8.623.064 |
| Casa si conturi la banci | 9.364.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.034 |
| DATORII | 4.653.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.366.490 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.079.470 |
| VENITURI TOTALE | 46.630.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.047.720 |
| Profitul brut | 3.582.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.047.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.703.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.692.347 |
| Stocuri | 1.912.996 |
| Creante | 3.849.290 |
| Casa si conturi la banci | 13.930.061 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 144.645 |
| DATORII | 8.694.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.845.746 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 88.192.753 |
| VENITURI TOTALE | 88.262.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.808.081 |
| Profitul brut | 13.454.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.587.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.684.060 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.727.222 |
| Stocuri | 2.798.837 |
| Creante | 1.712.504 |
| Casa si conturi la banci | 2.215.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.188 |
| DATORII | 4.212.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.230.964 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.056.636 |
| VENITURI TOTALE | 53.898.829 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.692.545 |
| Profitul brut | 2.206.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.845.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.003.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.432.211 |
| Stocuri | 6.149.945 |
| Creante | 2.665.148 |
| Casa si conturi la banci | 617.118 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.219 |
| DATORII | 7.748.072 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.728.969 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.039.345 |
| VENITURI TOTALE | 29.338.508 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.821.061 |
| Profitul brut | 517.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 343.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 512.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.415.473 |
| Stocuri | 4.937.607 |
| Creante | 4.002.499 |
| Casa si conturi la banci | 1.475.367 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.319 |
| DATORII | 8.270.919 |
| VENITURI IN AVANS | 16.674 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.691.742 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.382.491 |
| VENITURI TOTALE | 20.864.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.417.289 |
| Profitul brut | 446.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 306.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 00:05:51 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 00:05:51 |