CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L. – CUI 25068354
Pe scurt
CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L. are CUI 25068354, număr de înregistrare J40/1481/2009 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.060 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L. |
| CUI | 25068354 |
| Nr. Reg. Com. | J40/1481/2009 |
| EUID | ROONRC.J40/1481/2009 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-05 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 060 | 52 136 | 22 601 | 15 878 | -13 657 | 0 |
| 2024 | 0 | -5 380 | 52 136 | 22 601 | 17 938 | -11 597 | 0 |
| 2023 | 15 120 | 10 178 | 58 332 | 22 601 | 29 514 | -6 217 | 0 |
| 2022 | 0 | -763 | 59 047 | 22 601 | 19 289 | -17 157 | 0 |
| 2021 | 0 | -10 594 | 59 047 | 23 222 | 19 431 | -16 394 | 0 |
| 2020 | 63 140 | 20 929 | 60 469 | 21 913 | 150 630 | 112 074 | 0 |
| 2019 | 116 016 | 33 306 | 64 377 | 24 481 | 131 041 | 91 145 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSOL CONSTRUCT UNIT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 22.601 |
| Active circulante | 17.938 |
| Creante | 15 |
| Disponibilitati | 17.923 |
| Datorii | 52.136 |
| Capitaluri proprii | -11.597 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.380 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.380 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.380 |
| Active imobilizate | 22.601 |
| Active circulante | 29.514 |
| Creante | 15.135 |
| Disponibilitati | 14.379 |
| Datorii | 58.332 |
| Capitaluri proprii | -6.217 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.120 |
| Venituri totale | 15.120 |
| Cheltuieli totale | 2.858 |
| Profit brut | 12.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 22.601 |
| Active circulante | 19.289 |
| Stocuri | -8 |
| Creante | 3.784 |
| Disponibilitati | 15.513 |
| Datorii | 59.047 |
| Capitaluri proprii | -17.157 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 763 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 763 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 763 |
| Active imobilizate | 23.222 |
| Active circulante | 19.431 |
| Stocuri | -8 |
| Creante | 3.769 |
| Disponibilitati | 15.670 |
| Datorii | 59.047 |
| Capitaluri proprii | -16.394 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.594 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.594 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.594 |
| Active imobilizate | 21.913 |
| Active circulante | 150.630 |
| Stocuri | -8 |
| Creante | 25.593 |
| Disponibilitati | 125.045 |
| Datorii | 60.469 |
| Capitaluri proprii | 112.074 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.140 |
| Venituri totale | 63.140 |
| Cheltuieli totale | 40.367 |
| Profit brut | 22.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 131.041 |
| Stocuri | 15.533 |
| Creante | 40.870 |
| Casa si conturi la banci | 74.638 |
| DATORII | 64.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 91.145 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 116.016 |
| VENITURI TOTALE | 116.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.230 |
| Profitul brut | 36.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.991 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 90.928 |
| Stocuri | 15.533 |
| Creante | 11.465 |
| Casa si conturi la banci | 63.930 |
| DATORII | 79.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.839 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 88.642 |
| VENITURI TOTALE | 88.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.894 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.900 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 37.609 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 75.479 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.158 |
| Stocuri | 10.646 |
| Creante | 50.959 |
| Casa si conturi la banci | 10.553 |
| DATORII | 52.189 |
| CAPITALURI - TOTAL | 95.448 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 96.375 |
| VENITURI TOTALE | 96.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 157.235 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 60.860 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 61.824 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 136.242 |
| Stocuri | 7.873 |
| Creante | 57.590 |
| Casa si conturi la banci | 70.779 |
| DATORII | 46.765 |
| CAPITALURI - TOTAL | 182.272 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 348.567 |
| VENITURI TOTALE | 358.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 299.693 |
| Profitul brut | 58.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 48.755 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |