CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L. – CUI 13883485

Cauta alta firma:
CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 13883485RegCom: J40/4806/2001EUID: ROONRC.J40/4806/2001CAEN: 4322Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. STUPILOR, NR.10, BL.EF22, SC.2, ET.P, AP.16

Pe scurt

CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 13883485, număr de înregistrare J40/4806/2001 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 567.120 lei, un profit net de 26.173 lei și un număr mediu de 5 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: -14,0% Marjă netă 2025: 4,6% Cifră de afaceri / salariat: 113.424 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 13883485
Nr. Reg. Com. J40/4806/2001
EUID ROONRC.J40/4806/2001
CAEN 4322
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 27.10.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2001-05-15 (25 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. STUPILOR, NR.10, BL.EF22, SC.2, ET.P, AP.16
Cod Poștal 41695
Telefon 0721229316
Email —
Website —
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
GEORGESCU COSTIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 567 120 26 173 690 407 0 504 364 -186 043 5
2024 659 432 -317 506 432 506 13 269 206 528 -212 709 5
2023 972 466 1 466 75 087 33 518 146 366 104 797 5
2022 1 106 234 5 282 88 990 55 399 136 922 103 331 6
2021 1 046 674 3 497 263 393 95 279 266 163 98 049 8
2020 664 079 6 033 280 865 146 596 228 821 94 552 8
2019 1 325 378 4 297 184 138 64 040 208 618 88 520 9
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
567 120 lei
-14%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3)
Obiect Activitate Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Descriere Activitate Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Cod CAEN principal 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Descriere activitate (principal) Lucrări speciale de construcții
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. STUPILOR, NR.10, BL.EF22, SC.2, ET.P, AP.16

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 190826 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Locul 30587 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
26.173 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2294 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSINSTAL CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Platitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 27.10.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.269
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 206.528
Stocuri 176.537
Creante 28.651
Casa si conturi la banci 1.340
DATORII 432.506
CAPITALURI - TOTAL -212.709
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 659.432
VENITURI TOTALE 668.212
CHELTUIELI TOTALE 969.284
Profitul brut 0
Pierdere bruta 301.072
Profitul net 0
Pierdere neta 317.506
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 33.518
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 146.366
Stocuri 114.906
Creante 17.609
Casa si conturi la banci 13.851
DATORII 75.087
CAPITALURI - TOTAL 104.797
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 972.466
VENITURI TOTALE 972.481
CHELTUIELI TOTALE 961.290
Profitul brut 11.191
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.466
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 55.399
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 136.922
Stocuri 70.520
Creante 24.940
Casa si conturi la banci 41.462
DATORII 88.990
CAPITALURI - TOTAL 103.331
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.106.234
VENITURI TOTALE 1.106.234
CHELTUIELI TOTALE 1.089.890
Profitul brut 16.344
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.282
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 95.279
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 266.163
Stocuri 99.189
Creante 24.346
Casa si conturi la banci 142.628
DATORII 263.393
CAPITALURI - TOTAL 98.049
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.046.674
VENITURI TOTALE 1.046.674
CHELTUIELI TOTALE 1.032.710
Profitul brut 13.964
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.497
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 8

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 146.596
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 228.821
Stocuri 182.030
Creante 43.328
Casa si conturi la banci 3.463
DATORII 280.865
CAPITALURI - TOTAL 94.552
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 664.079
VENITURI TOTALE 664.079
CHELTUIELI TOTALE 651.405
Profitul brut 12.674
Pierdere bruta 0
Profitul net 6.033
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 8

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 64.040
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 208.618
Stocuri 54.125
Creante 77.413
Casa si conturi la banci 77.080
DATORII 184.138
CAPITALURI - TOTAL 88.520
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.325.378
VENITURI TOTALE 1.329.378
CHELTUIELI TOTALE 1.311.787
Profitul brut 17.591
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.297
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 94.574
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 151.859
Creante 107.230
Casa si conturi la banci 44.629
DATORII 162.210
CAPITALURI - TOTAL 84.223
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 759.381
VENITURI TOTALE 762.035
CHELTUIELI TOTALE 667.243
Profitul brut 94.792
Pierdere bruta 0
Profitul net 87.172
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 122.508
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 169.042
Stocuri 89.650
Creante 51.786
Casa si conturi la banci 27.606
DATORII 294.499
CAPITALURI - TOTAL -2.949
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 682.822
VENITURI TOTALE 691.431
CHELTUIELI TOTALE 663.962
Profitul brut 27.469
Pierdere bruta 0
Profitul net 20.481
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 7

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4322
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.875
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 186.748
Creante 157.414
Casa si conturi la banci 29.334
DATORII 288.313
CAPITALURI - TOTAL -96.690
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 760.017
VENITURI TOTALE 760.063
CHELTUIELI TOTALE 621.827
Profitul brut 138.236
Pierdere bruta 0
Profitul net 138.236
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).