CONFORT DESIGN SRL – CUI 17751100
Pe scurt
CONFORT DESIGN SRL are CUI 17751100, număr de înregistrare J2005000782301 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.442.215 lei, un profit net de 76.297 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONFORT DESIGN SRL |
| CUI | 17751100 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000782301 |
| EUID | ROONRC.J2005000782301 |
| CAEN | 4221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-05 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VAJDA ZSOLT ZOLTAN | - | România |
| VAJDA ZSOLT ZOLTAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 442 215 | 76 297 | 10 694 638 | 248 271 | 13 785 905 | 3 339 538 | 2 |
| 2024 | 1 286 002 | 34 639 | 1 762 958 | 304 100 | 5 648 023 | 4 189 165 | 5 |
| 2023 | 5 575 983 | 2 162 049 | 4 467 297 | 378 155 | 8 243 668 | 4 511 928 | 5 |
| 2022 | 2 715 608 | 2 257 509 | 1 491 510 | 441 583 | 3 042 404 | 2 349 879 | 4 |
| 2021 | 981 737 | 672 564 | 414 063 | 331 091 | 2 217 940 | 2 492 370 | 3 |
| 2020 | 1 238 479 | 880 675 | 616 298 | 142 476 | 1 936 226 | 1 819 806 | 3 |
| 2019 | 1 165 846 | 706 410 | 481 200 | 184 301 | 1 508 628 | 1 569 131 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONFORT DESIGN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4221 Rev. 2 (echivalent: 4221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4221: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 108 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MULTIPLAND SRL – locul 104, 62,61 mil. lei, Harghita
- UTILITAR FLUID CONSTRUCT SRL – locul 104, 8,74 mil. lei, Cluj
- PRO DIGITAL COMPUTERS SRL – locul 104, 3,96 mil. lei, Maramureş
- IULMAR IND SRL – locul 104, 1,48 mil. lei, Constanţa
- COMPANIA DE DECOLMATARE ŞI ECOLOGIZARE LACURI ROMWACLEAN SRL – locul 104, 29.766 lei, Argeş
- SSR INVEST & LOGISTIC GRUP SRL – locul 105, 62,24 mil. lei, Bacău
- FLOWTECH EPCC S.R.L. – locul 105, 8,67 mil. lei, Iaşi
- AVITEL CONTRACTING S.R.L. – locul 105, 3,94 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONFORT DESIGN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONFORT DESIGN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONFORT DESIGN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 304.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.648.023 |
| Creante | 5.603.221 |
| Casa si conturi la banci | 44.802 |
| DATORII | 1.762.958 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.189.165 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 1.286.002 |
| VENITURI TOTALE | 1.293.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.252.945 |
| Profitul brut | 40.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 378.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.243.668 |
| Creante | 8.206.914 |
| Casa si conturi la banci | 36.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 357.402 |
| DATORII | 4.467.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.511.928 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.575.983 |
| VENITURI TOTALE | 5.580.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.312.352 |
| Profitul brut | 2.268.077 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.162.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 441.583 |
| Active circulante | 3.042.404 |
| Stocuri | 4.466 |
| Creante | 2.402.569 |
| Disponibilitati | 635.369 |
| Cheltuieli in avans | 357.402 |
| Datorii | 1.491.510 |
| Capitaluri proprii | 2.349.879 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.715.608 |
| Venituri totale | 2.715.635 |
| Cheltuieli totale | 430.970 |
| Profit brut | 2.284.665 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.257.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 331.091 |
| Active circulante | 2.217.940 |
| Stocuri | 4.466 |
| Creante | 2.164.199 |
| Disponibilitati | 49.275 |
| Cheltuieli in avans | 357.402 |
| Datorii | 414.063 |
| Capitaluri proprii | 2.492.370 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 981.737 |
| Venituri totale | 981.740 |
| Cheltuieli totale | 299.359 |
| Profit brut | 682.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 672.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 142.476 |
| Active circulante | 1.936.226 |
| Stocuri | 39.528 |
| Creante | 297.801 |
| Disponibilitati | 1.598.897 |
| Cheltuieli in avans | 357.402 |
| Datorii | 616.298 |
| Capitaluri proprii | 1.819.806 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.238.479 |
| Venituri totale | 1.238.482 |
| Cheltuieli totale | 345.422 |
| Profit brut | 893.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 880.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 184.301 |
| Active circulante | 1.508.628 |
| Stocuri | 55.942 |
| Creante | 241.323 |
| Disponibilitati | 1.211.363 |
| Cheltuieli in avans | 357.402 |
| Datorii | 481.200 |
| Capitaluri proprii | 1.569.131 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.165.846 |
| Venituri totale | 1.165.849 |
| Cheltuieli totale | 447.781 |
| Profit brut | 718.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 706.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 66.551 |
| Active circulante | 1.899.189 |
| Stocuri | 5.821 |
| Creante | 1.663.127 |
| Disponibilitati | 230.241 |
| Cheltuieli in avans | 615.732 |
| Datorii | 518.751 |
| Capitaluri proprii | 2.062.721 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 722.049 |
| Venituri totale | 722.049 |
| Cheltuieli totale | 322.283 |
| Profit brut | 399.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 392.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 116.377 |
| Active circulante | 1.607.886 |
| Stocuri | 340.005 |
| Creante | 1.216.015 |
| Disponibilitati | 51.866 |
| Cheltuieli in avans | 615.732 |
| Datorii | 340.057 |
| Capitaluri proprii | 1.999.938 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 382.110 |
| Venituri totale | 429.592 |
| Cheltuieli totale | 229.721 |
| Profit brut | 199.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 195.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 270.146 |
| Active circulante | 1.480.788 |
| Stocuri | 317.186 |
| Creante | 1.165.974 |
| Disponibilitati | -2.372 |
| Cheltuieli in avans | 514.159 |
| Datorii | 460.730 |
| Capitaluri proprii | 1.804.363 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 232.860 |
| Venituri totale | 700.402 |
| Cheltuieli totale | 614.176 |
| Profit brut | 86.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 86.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |