CONDOR-EX SRL
| Denumire | CONDOR-EX SRL |
| CUI | 1071930 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000277112 |
| EUID | ROONRC.J11/277/1991 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-14 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALMĂŞAN LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 216 473 | 153 319 | 560 776 | — | — | — | 33 |
| 2024 | 8 496 088 | 776 740 | 557 051 | 2 827 361 | 1 591 214 | 3 861 524 | 36 |
| 2023 | 11 239 033 | 742 235 | 683 168 | 3 474 046 | 1 793 343 | 4 584 221 | 47 |
| 2022 | 19 734 767 | 473 537 | 318 292 | 3 736 063 | 2 814 196 | 6 231 967 | 0 |
| 2021 | 8 830 598 | 493 506 | 377 902 | 3 510 632 | 2 875 701 | 6 008 431 | 59 |
| 2020 | 7 949 540 | 401 987 | 598 220 | 3 638 677 | 2 820 737 | 5 861 194 | 55 |
| 2019 | 7 679 460 | 911 455 | 1 224 352 | 4 362 509 | 2 371 050 | 5 509 207 | 59 |
| 2018 | 7 927 341 | 703 158 | 1 437 768 | 3 723 641 | 2 336 879 | 4 622 752 | 60 |
| 2017 | 8 287 560 | 823 367 | 1 062 115 | 2 766 940 | 2 214 769 | 3 919 594 | 68 |
| 2016 | 8 004 940 | 581 205 | 1 516 262 | 2 725 267 | 1 969 222 | 3 178 227 | 72 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 216 473 lei
-15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONDOR-EX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Caraş-Severin , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONDOR-EX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONDOR-EX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONDOR-EX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.827.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.591.214 |
| Stocuri | 881.999 |
| Creante | 192.851 |
| Casa si conturi la banci | 516.364 |
| DATORII | 557.051 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.861.524 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 8.496.088 |
| VENITURI TOTALE | 8.961.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.037.341 |
| Profitul brut | 924.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 776.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.474.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.793.343 |
| Stocuri | 975.667 |
| Creante | 311.237 |
| Casa si conturi la banci | 506.439 |
| DATORII | 683.168 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.584.221 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 11.239.033 |
| VENITURI TOTALE | 13.151.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.258.623 |
| Profitul brut | 893.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 742.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.736.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.814.196 |
| Stocuri | 965.493 |
| Creante | 1.814.745 |
| Casa si conturi la banci | 33.958 |
| DATORII | 318.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.231.967 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 19.734.767 |
| VENITURI TOTALE | 12.414.296 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.940.759 |
| Profitul brut | 473.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 473.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.510.632 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.875.701 |
| Stocuri | 1.962.690 |
| Creante | 698.311 |
| Casa si conturi la banci | 214.700 |
| DATORII | 377.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.008.431 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 8.830.598 |
| VENITURI TOTALE | 11.002.349 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.501.269 |
| Profitul brut | 501.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 493.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.638.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.820.737 |
| Stocuri | 1.689.270 |
| Creante | 121.922 |
| Casa si conturi la banci | 1.009.545 |
| DATORII | 598.220 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.861.194 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 7.949.540 |
| VENITURI TOTALE | 9.886.914 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.464.957 |
| Profitul brut | 421.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.362.509 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.371.050 |
| Stocuri | 1.756.461 |
| Creante | 254.845 |
| Casa si conturi la banci | 359.744 |
| DATORII | 1.224.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.509.207 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 7.679.460 |
| VENITURI TOTALE | 9.758.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.823.943 |
| Profitul brut | 934.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 911.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.723.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.336.879 |
| Stocuri | 1.486.378 |
| Creante | 371.937 |
| Casa si conturi la banci | 478.564 |
| DATORII | 1.437.768 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.622.752 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 7.927.341 |
| VENITURI TOTALE | 9.335.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.611.313 |
| Profitul brut | 724.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 703.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.766.940 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.214.769 |
| Stocuri | 1.436.143 |
| Creante | 561.381 |
| Casa si conturi la banci | 217.245 |
| DATORII | 1.062.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.919.594 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 8.287.560 |
| VENITURI TOTALE | 9.663.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.794.191 |
| Profitul brut | 868.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.367 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.725.267 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.969.222 |
| Stocuri | 1.283.775 |
| Creante | 417.698 |
| Casa si conturi la banci | 267.749 |
| DATORII | 1.516.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.178.227 |
| Capital subscris varsat | 22.160 |
| Cifra de afaceri neta | 8.004.940 |
| VENITURI TOTALE | 8.964.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.293.188 |
| Profitul brut | 671.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 581.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |