CONDAX SA – CUI 477973
Informativ
CONDAX SA are CUI 477973, număr de înregistrare J2002000823236 și sediul în Oraş Chitila, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 958.118 lei, o pierdere netă de 243.735 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONDAX SA |
| CUI | 477973 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000823236 |
| EUID | ROONRC.J40/1028/1991 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-03-14 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PUSTAN MIREL IOAN | DEPLINE SEPARAT | România |
| STURZ VIOREL | DEPLINE SEPARAT | România |
| VERE MIRCEA MIHAI | DEPLINE SEPARAT | România |
| CIOTA SEBASTIAN NICOLAE | DEPLINE SEPARAT | România |
| MIHUŢA MARCEL VALENTIN | DEPLINE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 958 118 | -243 735 | 290 378 | 4 481 071 | 10 044 311 | 14 230 499 | 9 |
| 2024 | 1 156 925 | 6 010 845 | 1 566 945 | 3 418 547 | 12 690 228 | 14 535 209 | 11 |
| 2023 | 1 385 440 | 406 | 489 989 | 6 316 755 | 2 710 757 | 8 530 444 | 12 |
| 2022 | 1 398 637 | 219 445 | 504 208 | 6 376 716 | 2 663 708 | 8 530 038 | 10 |
| 2021 | 1 229 712 | 95 789 | 701 786 | 6 439 829 | 2 576 889 | 8 310 592 | 10 |
| 2020 | 1 071 469 | 136 365 | 686 152 | 6 506 369 | 2 398 942 | 8 214 803 | 10 |
| 2019 | 845 011 | -97 477 | 680 632 | 6 574 199 | 2 188 462 | 8 078 438 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONDAX SA”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (68), poziții apropiate de locul 1848 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGRICOLA BELISARIO SRL – locul 1844, 961.538 lei, Buzău
- CASA IMOBILIARE SRL – locul 1844, 0 lei, Sibiu
- MILDORCONT EXPERT SRL – locul 1845, 961.041 lei, Arad
- BITIMAC CONSTRUCT SRL – locul 1845, 0 lei, Alba
- GOLDEN VENTURES S.R.L. – locul 1846, 960.177 lei, Bucureşti
- PROPERTY LAB SRL – locul 1846, 0 lei, Arad
- TODAL PRODIMPEX SRL – locul 1847, 958.758 lei, Cluj
- VITAS IMOBILIARE SRL – locul 1847, 0 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONDAX SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONDAX SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONDAX SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.418.547 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.690.228 |
| Stocuri | 24.223 |
| Creante | 1.598.196 |
| Casa si conturi la banci | 11.067.809 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.729 |
| DATORII | 1.566.945 |
| VENITURI IN AVANS | 8.350 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.535.209 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 1.156.925 |
| VENITURI TOTALE | 11.216.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.116.484 |
| Profitul brut | 7.100.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.010.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.316.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.710.757 |
| Stocuri | 30.836 |
| Creante | 1.586.880 |
| Casa si conturi la banci | 1.093.041 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.271 |
| DATORII | 489.989 |
| VENITURI IN AVANS | 8.350 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.530.444 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 1.385.440 |
| VENITURI TOTALE | 1.388.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.385.724 |
| Profitul brut | 2.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 406 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.376.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.663.708 |
| Stocuri | 36.588 |
| Creante | 1.689.345 |
| Casa si conturi la banci | 937.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.172 |
| DATORII | 504.208 |
| VENITURI IN AVANS | 7.350 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.530.038 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 1.398.637 |
| VENITURI TOTALE | 1.468.723 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.234.596 |
| Profitul brut | 234.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.439.829 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.576.889 |
| Stocuri | 37.503 |
| Creante | 1.752.422 |
| Casa si conturi la banci | 786.964 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.410 |
| DATORII | 701.786 |
| VENITURI IN AVANS | 6.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.310.592 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 1.229.712 |
| VENITURI TOTALE | 1.232.216 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.124.105 |
| Profitul brut | 108.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 95.789 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.506.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.398.942 |
| Stocuri | 36.937 |
| Creante | 1.804.705 |
| Casa si conturi la banci | 557.300 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.394 |
| DATORII | 686.152 |
| VENITURI IN AVANS | 6.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.214.803 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 1.071.469 |
| VENITURI TOTALE | 1.074.305 |
| CHELTUIELI TOTALE | 928.070 |
| Profitul brut | 146.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 136.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.574.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.188.462 |
| Stocuri | 37.328 |
| Creante | 1.840.719 |
| Casa si conturi la banci | 310.415 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.159 |
| DATORII | 680.632 |
| VENITURI IN AVANS | 6.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.078.438 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 845.011 |
| VENITURI TOTALE | 848.800 |
| CHELTUIELI TOTALE | 937.813 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 89.013 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 97.477 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.790.585 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.127.081 |
| Stocuri | 36.874 |
| Creante | 1.814.328 |
| Casa si conturi la banci | 275.879 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.218 |
| DATORII | 737.819 |
| VENITURI IN AVANS | 6.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.175.915 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 727.998 |
| VENITURI TOTALE | 738.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 870.315 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 131.532 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 138.864 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.141.202 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.759.975 |
| Stocuri | 36.754 |
| Creante | 1.694.259 |
| Casa si conturi la banci | 28.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.177 |
| DATORII | 582.425 |
| VENITURI IN AVANS | 6.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.314.779 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 633.728 |
| VENITURI TOTALE | 637.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 927.798 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 290.354 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 296.119 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.224.402 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.825.277 |
| Stocuri | 36.549 |
| Creante | 1.710.529 |
| Casa si conturi la banci | 78.199 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.606 |
| DATORII | 432.147 |
| VENITURI IN AVANS | 8.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.610.898 |
| Capital subscris varsat | 1.857.522 |
| Cifra de afaceri neta | 740.810 |
| VENITURI TOTALE | 745.590 |
| CHELTUIELI TOTALE | 852.904 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 107.314 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 107.314 |
| Numar mediu de salariati | 8 |