COMPLEX VIVA SRL – CUI 15209740
Pe scurt
COMPLEX VIVA SRL are CUI 15209740, număr de înregistrare J2003000134052 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.436.803 lei, un profit net de 338.958 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COMPLEX VIVA SRL |
| CUI | 15209740 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000134052 |
| EUID | ROONRC.J2003000134052 |
| CAEN | 4778 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-02-13 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIREAP IOANA | - | România |
| NAGY MIHALY | - | Ungaria |
| NAGY MIHALY | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 436 803 | 338 958 | 1 155 171 | 864 673 | 636 131 | 350 958 | 14 |
| 2024 | 7 689 288 | 741 336 | 755 772 | 802 699 | 718 210 | 770 638 | 13 |
| 2023 | 7 167 113 | 675 548 | 929 229 | 764 486 | 846 559 | 689 302 | 13 |
| 2022 | 6 801 654 | 851 860 | 1 537 716 | 856 565 | 1 540 945 | 863 754 | 12 |
| 2021 | 6 719 563 | 793 654 | 41 172 | 733 987 | 835 347 | 1 530 612 | 13 |
| 2020 | 7 417 594 | 725 064 | 46 988 | 648 540 | 469 985 | 1 075 893 | 13 |
| 2019 | 5 611 766 | 338 935 | 38 229 | 680 159 | 254 770 | 901 031 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 436 803 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPLEX VIVA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4778 Rev. 2 (echivalent: 4778 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4778: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 124 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CMC & PDA DISTRIBUTION SRL – locul 120, 45,21 mil. lei, Teleorman
- C&A SELECT CARS S.R.L. – locul 120, 44,97 mil. lei, Bucureşti
- INFMED SRL – locul 120, 32,12 mil. lei, Mureş
- MENZINE PROSPER S.R.L. – locul 120, 22,71 mil. lei, Maramureş
- FAN GSM SRL – locul 120, 17,04 mil. lei, Bucureşti
- PRODAN CHIM SRL – locul 120, 13,86 mil. lei, Timiş
- IMEI API PRO S.R.L. – locul 120, 9,39 mil. lei, Prahova
- WOODCORE PROJECTS S.R.L. – locul 120, 7,57 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPLEX VIVA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPLEX VIVA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPLEX VIVA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 802.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 718.210 |
| Stocuri | 602.022 |
| Creante | 71.005 |
| Casa si conturi la banci | 45.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.501 |
| DATORII | 755.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 770.638 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.689.288 |
| VENITURI TOTALE | 7.736.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.896.124 |
| Profitul brut | 840.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 741.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 764.486 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 846.559 |
| Stocuri | 486.774 |
| Creante | 54.480 |
| Casa si conturi la banci | 305.305 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.486 |
| DATORII | 929.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 689.302 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.167.113 |
| VENITURI TOTALE | 7.225.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.456.114 |
| Profitul brut | 769.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 675.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 856.565 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.540.945 |
| Stocuri | 455.422 |
| Creante | 890.486 |
| Casa si conturi la banci | 195.037 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.960 |
| DATORII | 1.537.716 |
| CAPITALURI - TOTAL | 863.754 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.801.654 |
| VENITURI TOTALE | 6.885.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.906.694 |
| Profitul brut | 978.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 851.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 733.987 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 835.347 |
| Stocuri | 332.296 |
| Creante | 77.298 |
| Casa si conturi la banci | 425.753 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.450 |
| DATORII | 41.172 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.530.612 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.719.563 |
| VENITURI TOTALE | 6.759.236 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.860.267 |
| Profitul brut | 898.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 793.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 648.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 469.985 |
| Stocuri | 305.671 |
| Creante | 49.071 |
| Casa si conturi la banci | 115.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.356 |
| DATORII | 46.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.075.893 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.417.594 |
| VENITURI TOTALE | 7.467.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.644.372 |
| Profitul brut | 822.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 725.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 680.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 254.770 |
| Stocuri | 178.000 |
| Creante | 31.691 |
| Casa si conturi la banci | 45.079 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.331 |
| DATORII | 38.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 901.031 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.611.766 |
| VENITURI TOTALE | 5.658.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.268.303 |
| Profitul brut | 390.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 338.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 718.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 289.383 |
| Stocuri | 176.393 |
| Creante | 46.601 |
| Casa si conturi la banci | 66.389 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.729 |
| DATORII | 449.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 562.096 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.329.763 |
| VENITURI TOTALE | 5.368.389 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.006.786 |
| Profitul brut | 361.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 327.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 795.582 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 195.901 |
| Stocuri | 138.930 |
| Creante | 41.593 |
| Casa si conturi la banci | 15.378 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.200 |
| DATORII | 758.129 |
| CAPITALURI - TOTAL | 234.554 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.475.453 |
| VENITURI TOTALE | 4.586.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.329.564 |
| Profitul brut | 256.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 222.554 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 876.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 236.400 |
| Stocuri | 83.664 |
| Creante | 126.742 |
| Casa si conturi la banci | 25.994 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.252 |
| DATORII | 1.063.942 |
| CAPITALURI - TOTAL | 80.095 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.956.370 |
| VENITURI TOTALE | 3.973.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.894.509 |
| Profitul brut | 79.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 68.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |