COMPETITIV SRL
| Denumire | COMPETITIV SRL |
| CUI | 11534179 |
| Nr. Reg. Com. | J05/200/1999 |
| EUID | ROONRC.J05/200/1999 |
| CAEN | 4675 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-03-04 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COSTIN ADRIANA-MAGDALENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 973 825 | 303 964 | 1 599 093 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 4 373 634 | 504 313 | 2 054 219 | 472 044 | 3 622 170 | 2 051 950 | 7 |
| 2023 | 4 695 641 | 574 265 | 1 972 001 | 399 748 | 3 114 734 | 1 547 637 | 7 |
| 2022 | 3 002 662 | 139 600 | 2 480 777 | 421 056 | 3 030 779 | 973 372 | 6 |
| 2021 | 3 091 234 | 258 433 | 378 831 | 436 361 | 2 267 207 | 2 325 845 | 6 |
| 2020 | 4 808 347 | 612 643 | 1 197 131 | 462 332 | 2 958 641 | 2 225 307 | 7 |
| 2019 | 4 092 748 | 486 360 | 1 281 533 | 471 378 | 2 421 503 | 1 612 444 | 8 |
| 2018 | 3 318 087 | 199 425 | 1 321 137 | 502 998 | 1 943 383 | 1 126 084 | 8 |
| 2017 | 3 259 770 | 127 965 | 1 206 931 | 585 382 | 1 543 232 | 926 659 | 8 |
| 2016 | 3 314 958 | 96 885 | 1 252 130 | 646 037 | 1 397 328 | 798 694 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 973 825 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPETITIV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4675 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4675: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPETITIV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPETITIV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPETITIV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 472.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.622.170 |
| Stocuri | 1.535.854 |
| Creante | 1.100.973 |
| Casa si conturi la banci | 152.475 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.955 |
| DATORII | 2.054.219 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.051.950 |
| Capital subscris varsat | 10.220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.373.634 |
| VENITURI TOTALE | 4.416.942 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.841.059 |
| Profitul brut | 575.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 504.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 399.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.114.734 |
| Stocuri | 881.171 |
| Creante | 1.128.215 |
| Casa si conturi la banci | 1.105.348 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.156 |
| DATORII | 1.972.001 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.547.637 |
| Capital subscris varsat | 10.220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.695.641 |
| VENITURI TOTALE | 4.705.969 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.044.134 |
| Profitul brut | 661.835 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 574.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 421.056 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.030.779 |
| Stocuri | 1.911.725 |
| Creante | 1.109.531 |
| Casa si conturi la banci | 9.523 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.314 |
| DATORII | 2.480.777 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 973.372 |
| Capital subscris varsat | 10.220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.002.662 |
| VENITURI TOTALE | 3.027.999 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.863.486 |
| Profitul brut | 164.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 139.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 436.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.267.207 |
| Stocuri | 1.099.133 |
| Creante | 924.507 |
| Casa si conturi la banci | 243.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.108 |
| DATORII | 378.831 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.325.845 |
| Capital subscris varsat | 10.220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.091.234 |
| VENITURI TOTALE | 3.095.491 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.812.202 |
| Profitul brut | 283.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 258.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 462.332 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.958.641 |
| Stocuri | 876.360 |
| Creante | 1.048.953 |
| Casa si conturi la banci | 1.033.328 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.465 |
| DATORII | 1.197.131 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.225.307 |
| Capital subscris varsat | 10.220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.808.347 |
| VENITURI TOTALE | 4.813.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.127.690 |
| Profitul brut | 686.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 612.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 471.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.421.503 |
| Stocuri | 1.005.951 |
| Creante | 1.119.536 |
| Casa si conturi la banci | 296.016 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.096 |
| DATORII | 1.281.533 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.612.444 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.092.748 |
| VENITURI TOTALE | 4.123.420 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.598.026 |
| Profitul brut | 525.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 486.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 502.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.943.383 |
| Stocuri | 715.834 |
| Creante | 1.126.044 |
| Casa si conturi la banci | 101.505 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 840 |
| DATORII | 1.321.137 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.126.084 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.318.087 |
| VENITURI TOTALE | 3.335.301 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.102.694 |
| Profitul brut | 232.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 199.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 585.382 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.543.232 |
| Stocuri | 772.107 |
| Creante | 697.710 |
| Casa si conturi la banci | 73.415 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.976 |
| DATORII | 1.206.931 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 926.659 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.259.770 |
| VENITURI TOTALE | 3.277.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.122.435 |
| Profitul brut | 155.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 127.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 646.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.397.328 |
| Stocuri | 347.422 |
| Creante | 749.261 |
| Casa si conturi la banci | 300.645 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.459 |
| DATORII | 1.252.130 |
| CAPITALURI - TOTAL | 798.694 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.314.958 |
| VENITURI TOTALE | 3.330.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.205.887 |
| Profitul brut | 124.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 96.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |