COMPAS GROUP SRL
| Denumire | COMPAS GROUP SRL |
| CUI | 5595902 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000598021 |
| EUID | ROONRC.J1994000598021 |
| CAEN | 4672 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-04-26 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOTOROG AUREL NICOLAE | DEPLINE FIIND EXERCITATE SEPARAT | România |
| BOTOROG EMIL ŞTEFAN | DEPLINE FIIND EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 501 664 | 850 338 | 4 941 607 | — | — | — | 32 |
| 2024 | 12 295 548 | 835 983 | 4 669 597 | 2 365 289 | 5 056 187 | 2 746 797 | 29 |
| 2023 | 13 326 299 | 973 536 | 3 535 509 | 2 809 314 | 4 947 388 | 4 210 814 | 34 |
| 2022 | 13 593 924 | 1 080 881 | 2 025 195 | 2 823 687 | 5 245 177 | 6 037 279 | 35 |
| 2021 | 12 509 054 | 921 651 | 1 739 382 | 2 924 456 | 4 615 011 | 5 776 398 | 34 |
| 2020 | 12 506 366 | 710 125 | 2 105 850 | 2 944 317 | 4 700 623 | 5 554 747 | 33 |
| 2019 | 10 068 108 | 921 149 | 1 566 661 | 2 820 942 | 3 976 806 | 5 256 927 | 34 |
| 2018 | 10 984 445 | 904 222 | 2 000 724 | 2 995 709 | 3 928 975 | 4 935 778 | 31 |
| 2017 | 10 638 331 | 942 754 | 2 367 220 | 3 063 159 | 3 929 480 | 4 631 556 | 25 |
| 2016 | 10 287 690 | 996 953 | 2 058 095 | 3 236 229 | 3 003 317 | 4 188 802 | 25 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 501 664 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COMPAS GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4672 Rev. 2 (echivalent: 4672 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4672: Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COMPAS GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COMPAS GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COMPAS GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.365.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.056.187 |
| Stocuri | 1.416.888 |
| Creante | 1.085.631 |
| Casa si conturi la banci | 2.553.668 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.357 |
| DATORII | 4.669.597 |
| VENITURI IN AVANS | 28.439 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.746.797 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.295.548 |
| VENITURI TOTALE | 12.600.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.628.439 |
| Profitul brut | 971.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 835.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.809.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.947.388 |
| Stocuri | 1.440.884 |
| Creante | 1.140.491 |
| Casa si conturi la banci | 2.366.013 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.655 |
| DATORII | 3.535.509 |
| VENITURI IN AVANS | 37.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.210.814 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.326.299 |
| VENITURI TOTALE | 13.478.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.347.711 |
| Profitul brut | 1.130.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 973.536 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.823.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.245.177 |
| Stocuri | 1.918.436 |
| Creante | 1.475.706 |
| Casa si conturi la banci | 1.851.035 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.860 |
| DATORII | 2.025.195 |
| VENITURI IN AVANS | 27.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.037.279 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.593.924 |
| VENITURI TOTALE | 13.871.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.661.627 |
| Profitul brut | 1.209.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.080.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.924.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.615.011 |
| Stocuri | 1.401.391 |
| Creante | 1.395.805 |
| Casa si conturi la banci | 1.817.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.813 |
| DATORII | 1.739.382 |
| VENITURI IN AVANS | 40.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.776.398 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.509.054 |
| VENITURI TOTALE | 12.817.981 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.752.479 |
| Profitul brut | 1.065.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 921.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.944.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.700.623 |
| Stocuri | 1.552.137 |
| Creante | 1.305.785 |
| Casa si conturi la banci | 1.842.701 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.657 |
| DATORII | 2.105.850 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.554.747 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.506.366 |
| VENITURI TOTALE | 12.697.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.880.014 |
| Profitul brut | 817.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 710.125 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.820.942 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.976.806 |
| Stocuri | 1.566.446 |
| Creante | 824.526 |
| Casa si conturi la banci | 1.585.834 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.840 |
| DATORII | 1.566.661 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.256.927 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.068.108 |
| VENITURI TOTALE | 10.651.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.584.041 |
| Profitul brut | 1.067.501 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 921.149 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.995.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.928.975 |
| Stocuri | 1.535.427 |
| Creante | 923.946 |
| Casa si conturi la banci | 1.469.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.818 |
| DATORII | 2.000.724 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.935.778 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.984.445 |
| VENITURI TOTALE | 11.223.174 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.172.995 |
| Profitul brut | 1.050.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 904.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.063.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.929.480 |
| Stocuri | 1.443.833 |
| Creante | 1.099.331 |
| Casa si conturi la banci | 1.386.316 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.137 |
| DATORII | 2.367.220 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.631.556 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.638.331 |
| VENITURI TOTALE | 10.995.472 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.894.713 |
| Profitul brut | 1.100.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 942.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.236.229 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.003.317 |
| Stocuri | 1.491.565 |
| Creante | 775.508 |
| Casa si conturi la banci | 736.244 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.351 |
| DATORII | 2.058.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.188.802 |
| Capital subscris varsat | 2.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.287.690 |
| VENITURI TOTALE | 10.456.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.282.975 |
| Profitul brut | 1.173.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 996.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |