LAPP ROMANIA S.R.L.
| Denumire | LAPP ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 9975440 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001513239 |
| EUID | ROONRC.J2008001513239 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-14 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VAJKOVSZKI SILVESTRU-COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 366 250 | 3 201 587 | 4 181 294 | 452 988 | 21 702 142 | 18 241 028 | 24 |
| 2024 | 57 551 432 | 262 776 | 4 178 880 | 320 536 | 18 719 483 | 15 039 441 | 25 |
| 2023 | 51 050 901 | 1 060 808 | 10 127 190 | 321 005 | 24 386 661 | 14 776 665 | 22 |
| 2022 | 58 347 075 | 4 089 344 | 18 982 028 | 360 761 | 32 241 742 | 13 715 857 | 23 |
| 2021 | 40 977 554 | 2 497 271 | 4 023 248 | 319 408 | 13 300 688 | 9 626 512 | 27 |
| 2020 | 27 425 324 | 275 606 | 2 442 803 | 333 482 | 9 223 976 | 7 129 242 | 27 |
| 2019 | 28 903 406 | 175 780 | 1 760 061 | 342 460 | 8 168 598 | 6 853 635 | 27 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises61 366 250 lei
7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LAPP ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LAPP ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LAPP ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LAPP ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 320.536 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.719.483 |
| Stocuri | 4.908.353 |
| Creante | 10.387.166 |
| Casa si conturi la banci | 3.423.964 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 186.357 |
| DATORII | 4.178.880 |
| VENITURI IN AVANS | 8.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.039.441 |
| Capital subscris varsat | 13.529.040 |
| Cifra de afaceri neta | 57.551.432 |
| VENITURI TOTALE | 57.936.763 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.142.287 |
| Profitul brut | 794.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 262.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 321.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.386.661 |
| Stocuri | 9.260.184 |
| Creante | 12.410.665 |
| Casa si conturi la banci | 2.715.812 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 204.244 |
| DATORII | 10.127.190 |
| VENITURI IN AVANS | 8.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.776.665 |
| Capital subscris varsat | 13.529.040 |
| Cifra de afaceri neta | 51.050.901 |
| VENITURI TOTALE | 51.695.352 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.865.791 |
| Profitul brut | 1.829.561 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.060.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 360.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.241.742 |
| Stocuri | 10.609.688 |
| Creante | 20.577.924 |
| Casa si conturi la banci | 1.054.130 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.437 |
| DATORII | 18.982.028 |
| VENITURI IN AVANS | 8.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.715.857 |
| Capital subscris varsat | 13.529.040 |
| Cifra de afaceri neta | 58.347.075 |
| VENITURI TOTALE | 59.242.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.341.589 |
| Profitul brut | 4.900.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.089.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 319.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.300.688 |
| Stocuri | 3.075.070 |
| Creante | 7.527.937 |
| Casa si conturi la banci | 2.697.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.664 |
| DATORII | 4.023.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.626.512 |
| Capital subscris varsat | 13.529.040 |
| Cifra de afaceri neta | 40.977.554 |
| VENITURI TOTALE | 41.672.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.697.559 |
| Profitul brut | 2.974.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.497.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 333.482 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.223.976 |
| Stocuri | 1.786.796 |
| Creante | 5.433.478 |
| Casa si conturi la banci | 2.003.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.587 |
| DATORII | 2.442.803 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.129.242 |
| Capital subscris varsat | 13.529.040 |
| Cifra de afaceri neta | 27.425.324 |
| VENITURI TOTALE | 28.061.506 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.704.676 |
| Profitul brut | 356.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 275.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 342.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.168.598 |
| Stocuri | 1.944.659 |
| Creante | 4.023.571 |
| Casa si conturi la banci | 2.200.368 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 102.638 |
| DATORII | 1.760.061 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.853.635 |
| Capital subscris varsat | 13.529.040 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.903.406 |
| VENITURI TOTALE | 29.404.718 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.096.841 |
| Profitul brut | 307.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 175.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 336.091 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.129.743 |
| Stocuri | 1.716.861 |
| Creante | 7.024.475 |
| Casa si conturi la banci | 1.388.407 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.851 |
| DATORII | 12.884.230 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.317.545 |
| Capital subscris varsat | 4.137.670 |
| Cifra de afaceri neta | 35.265.375 |
| VENITURI TOTALE | 35.851.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.444.715 |
| Profitul brut | 3.406.531 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.856.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.246 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.451.828 |
| Stocuri | 1.428.950 |
| Creante | 6.421.003 |
| Casa si conturi la banci | 1.601.875 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.389 |
| DATORII | 14.114.538 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.383.075 |
| Capital subscris varsat | 4.137.670 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 31.801.271 |
| VENITURI TOTALE | 32.324.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.867.212 |
| Profitul brut | 456.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 404.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 150.074 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.326.252 |
| Stocuri | 1.422.185 |
| Creante | 4.850.640 |
| Casa si conturi la banci | 1.053.427 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 92.892 |
| DATORII | 13.148.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.578.789 |
| Capital subscris varsat | 4.137.670 |
| Cifra de afaceri neta | 27.048.497 |
| VENITURI TOTALE | 27.873.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.751.861 |
| Profitul brut | 121.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |