DELP PROD COM SRL
| Denumire | DELP PROD COM SRL |
| CUI | 9893200 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000369514 |
| EUID | ROONRC.J51/369/1997 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-09-16 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NAE RETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 241 300 | -489 092 | 8 973 732 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 6 680 567 | 841 544 | 7 958 084 | 20 424 092 | 10 478 269 | 22 959 673 | 5 |
| 2023 | 6 561 995 | 1 680 159 | 9 107 511 | 19 825 701 | 11 399 939 | 22 118 129 | 5 |
| 2022 | 3 956 452 | -88 623 | 10 237 907 | 17 517 258 | 12 833 036 | 20 112 387 | 5 |
| 2021 | 8 792 749 | 5 234 332 | 6 656 638 | 17 926 394 | 10 751 198 | 22 020 954 | 3 |
| 2020 | 4 252 961 | 443 598 | 8 755 789 | 16 597 351 | 8 840 122 | 16 681 684 | 6 |
| 2019 | 12 042 301 | 3 739 922 | 9 162 001 | 16 507 937 | 8 891 718 | 16 238 086 | 2 |
| 2018 | 4 678 387 | 920 446 | 10 930 105 | 13 455 868 | 9 971 969 | 12 498 164 | 5 |
| 2017 | 4 221 989 | 2 225 759 | 5 378 420 | 12 137 788 | 5 753 358 | 12 516 743 | 6 |
| 2016 | 3 537 689 | 1 442 041 | 3 826 000 | 9 424 405 | 4 183 846 | 9 790 929 | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 241 300 lei
-22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DELP PROD COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Călăraşi , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DELP PROD COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DELP PROD COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DELP PROD COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.424.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.478.269 |
| Stocuri | 4.166.640 |
| Creante | 6.278.603 |
| Casa si conturi la banci | 33.026 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.396 |
| DATORII | 7.958.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.959.673 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.680.567 |
| VENITURI TOTALE | 7.928.491 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.958.560 |
| Profitul brut | 969.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 841.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.825.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.399.939 |
| Stocuri | 4.275.290 |
| Creante | 6.901.569 |
| Casa si conturi la banci | 223.080 |
| DATORII | 9.107.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.118.129 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.561.995 |
| VENITURI TOTALE | 10.326.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.326.501 |
| Profitul brut | 2.000.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.680.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.517.258 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.833.036 |
| Stocuri | 6.669.830 |
| Creante | 5.867.369 |
| Casa si conturi la banci | 295.837 |
| DATORII | 10.237.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.112.387 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 3.956.452 |
| VENITURI TOTALE | 4.897.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.986.335 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 88.623 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 88.623 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.926.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.751.198 |
| Stocuri | 5.999.546 |
| Creante | 4.496.231 |
| Casa si conturi la banci | 255.421 |
| DATORII | 6.656.638 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.020.954 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 8.792.749 |
| VENITURI TOTALE | 10.357.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.118.704 |
| Profitul brut | 5.238.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.234.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.597.351 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.840.122 |
| Stocuri | 4.039.487 |
| Creante | 4.633.425 |
| Casa si conturi la banci | 167.210 |
| DATORII | 8.755.789 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.681.684 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 4.252.961 |
| VENITURI TOTALE | 4.479.810 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.951.717 |
| Profitul brut | 528.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 443.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.507.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.891.718 |
| Stocuri | 3.843.158 |
| Creante | 5.014.842 |
| Casa si conturi la banci | 33.718 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 432 |
| DATORII | 9.162.001 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.238.086 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.042.301 |
| VENITURI TOTALE | 10.675.740 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.563.365 |
| Profitul brut | 4.112.375 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.739.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.455.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.971.969 |
| Stocuri | 4.726.225 |
| Creante | 3.412.651 |
| Casa si conturi la banci | 1.833.093 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 432 |
| DATORII | 10.930.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.498.164 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 4.678.387 |
| VENITURI TOTALE | 5.811.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.851.277 |
| Profitul brut | 959.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 920.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.137.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.753.358 |
| Stocuri | 3.540.963 |
| Creante | 2.165.476 |
| Casa si conturi la banci | 46.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.017 |
| DATORII | 5.378.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.516.743 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 4.221.989 |
| VENITURI TOTALE | 6.153.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.544.578 |
| Profitul brut | 2.608.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.225.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.424.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.183.846 |
| Stocuri | 2.366.331 |
| Creante | 1.555.161 |
| Casa si conturi la banci | 262.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.678 |
| DATORII | 3.826.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.790.929 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 3.537.689 |
| VENITURI TOTALE | 6.028.081 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.329.121 |
| Profitul brut | 1.698.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.442.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |