NICK-FLOR HOTELS S.R.L.
| Denumire | NICK-FLOR HOTELS S.R.L. |
| CUI | 971950 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000340046 |
| EUID | ROONRC.J1992000340046 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-01-31 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PUŞCALĂU FLORIN | DEPLINE, ATÂT ÎMPREUNĂ CÂT ŞI SEPARAT | România |
| MOCANU NICOLAE | DEPLINE, ATÂT ÎMPREUNĂ CÂT ŞI SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -41 090 | 155 175 | 1 777 242 | 7 724 | 1 629 791 | 0 |
| 2024 | 0 | -264 813 | 2 167 825 | 1 777 242 | 7 463 | -383 120 | 1 |
| 2023 | 14 328 | -56 601 | 2 055 544 | 1 918 942 | 18 296 | -118 306 | 1 |
| 2022 | 3 582 | -70 836 | 2 014 827 | 1 929 480 | 23 641 | -61 706 | 1 |
| 2021 | 0 | -73 896 | 1 954 551 | 1 936 505 | 22 059 | 10 055 | 1 |
| 2020 | 0 | -58 992 | 1 907 978 | 1 923 754 | 54 058 | 84 079 | 1 |
| 2019 | 0 | -42 758 | 1 824 598 | 1 902 679 | 47 659 | 143 333 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NICK-FLOR HOTELS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5510 Rev. 2 (echivalent: 5510 Rev. 1, 5510 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Cod CAEN principal | 55 Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NICK-FLOR HOTELS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NICK-FLOR HOTELS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NICK-FLOR HOTELS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.777.242 |
| Active circulante | 7.463 |
| Creante | 7.720 |
| Disponibilitati | -257 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.167.825 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -383.120 |
| Capital social | 3.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 2.146 |
| Cheltuieli totale | 266.959 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 264.813 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 264.813 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.918.942 |
| Active circulante | 18.296 |
| Stocuri | 18.253 |
| Creante | 15 |
| Disponibilitati | 28 |
| Datorii | 2.055.544 |
| Capitaluri proprii | -118.306 |
| Capital social | 3.520 |
| Cifra de afaceri | 14.328 |
| Venituri totale | 14.328 |
| Cheltuieli totale | 70.786 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 56.458 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 56.601 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.929.480 |
| Active circulante | 23.641 |
| Stocuri | 21.764 |
| Creante | 1.768 |
| Disponibilitati | 109 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.014.827 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -61.706 |
| Capital social | 3.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.582 |
| Venituri totale | 3.582 |
| Cheltuieli totale | 74.382 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 70.800 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 70.836 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.936.505 |
| Active circulante | 22.059 |
| Stocuri | 18.252 |
| Creante | 3.352 |
| Disponibilitati | 455 |
| Cheltuieli in avans | 6.042 |
| Datorii | 1.954.551 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 10.055 |
| Capital social | 3.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 13.010 |
| Cheltuieli totale | 86.903 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.893 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 73.896 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.923.754 |
| Active circulante | 54.058 |
| Stocuri | 18.252 |
| Creante | 33.961 |
| Disponibilitati | 1.845 |
| Cheltuieli in avans | 14.245 |
| Datorii | 1.907.978 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 84.079 |
| Capital social | 3.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 4.862 |
| Cheltuieli totale | 63.854 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.992 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.992 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.902.679 |
| Active circulante | 47.659 |
| Stocuri | 18.252 |
| Creante | 28.986 |
| Disponibilitati | 421 |
| Cheltuieli in avans | 17.593 |
| Datorii | 1.824.598 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 143.333 |
| Capital social | 3.520 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 78.686 |
| Cheltuieli totale | 121.431 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 42.745 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.758 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.587.381 |
| Active circulante | 120.686 |
| Stocuri | 10.532 |
| Creante | 15.808 |
| Disponibilitati | 94.346 |
| Cheltuieli in avans | 32.021 |
| Datorii | 1.553.556 |
| Capitaluri proprii | 186.532 |
| Capital social | 3.520 |
| Venituri totale | 131.214 |
| Cheltuieli totale | 175.758 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 44.544 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.828 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 71.542 |
| Active circulante | 159.007 |
| Disponibilitati | 159.007 |
| Datorii | 245 |
| Capitaluri proprii | 230.304 |
| Capital social | 440 |
| Cifra de afaceri | 58.134 |
| Venituri totale | 58.139 |
| Cheltuieli totale | 60.326 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.187 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.932 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 159.743 |
| Stocuri | 13.896 |
| Casa si conturi la banci | 145.847 |
| DATORII | 867 |
| CAPITALURI - TOTAL | 232.996 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 86.489 |
| VENITURI TOTALE | 163.568 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.329 |
| Profitul brut | 87.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 83.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |