BACOS TRADING SRL

Cauta alta firma:
BACOS TRADING SRL
CUI: 9617191EUID: ROONRC.J40/5753/1997Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire BACOS TRADING SRL
CUI 9617191
EUID ROONRC.J40/5753/1997
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1997-07-21 (29 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BORTAN STEFAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 5 193 862 166 202 1 168 496 14
2024 6 510 222 906 235 1 639 335 551 835 3 701 894 2 619 908 13
2023 6 233 175 844 672 2 393 741 498 077 3 585 632 1 713 673 13
2022 6 874 959 852 164 4 367 620 483 570 4 729 302 869 001 13
2021 4 410 890 514 794 1 566 579 188 938 2 888 503 1 524 935 13
2020 4 069 367 385 220 1 502 031 111 909 2 432 998 1 057 090 15
2019 4 183 038 395 294 1 926 027 63 537 2 949 208 1 100 815 18
2018 5 249 534 557 421 959 469 79 067 1 777 279 921 305 15
2017 10 088 003 363 644 2 842 112 68 584 3 116 329 363 884 12
2016 10 063 844 126 990 2 840 397 182 806 3 058 045 405 034 10
Statistics
Commercial networks and enterprises
5 193 862 lei
-20%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BACOS TRADING SRL”
Cod CAEN preponderent
Obiect Activitate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția BACOS TRADING SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11449 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti

Locul 2928 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
906.235 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „BACOS TRADING SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „BACOS TRADING SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „BACOS TRADING SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BACOS TRADING SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „BACOS TRADING SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „BACOS TRADING SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „BACOS TRADING SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BACOS TRADING SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 551.835
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.701.894
Stocuri 344.754
Creante 3.263.613
Casa si conturi la banci 93.527
CHELTUIELI IN AVANS 5.514
DATORII 1.639.335
CAPITALURI - TOTAL 2.619.908
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.510.222
VENITURI TOTALE 6.674.972
CHELTUIELI TOTALE 5.619.414
Profitul brut 1.055.558
Pierdere bruta 0
Profitul net 906.235
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 498.077
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.585.632
Stocuri 517.035
Creante 2.428.511
Casa si conturi la banci 640.086
CHELTUIELI IN AVANS 23.705
DATORII 2.393.741
CAPITALURI - TOTAL 1.713.673
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.233.175
VENITURI TOTALE 6.242.178
CHELTUIELI TOTALE 5.261.760
Profitul brut 980.418
Pierdere bruta 0
Profitul net 844.672
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 483.570
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.729.302
Stocuri 599.496
Creante 4.037.933
Casa si conturi la banci 91.873
CHELTUIELI IN AVANS 23.749
DATORII 4.367.620
CAPITALURI - TOTAL 869.001
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.874.959
VENITURI TOTALE 6.887.560
CHELTUIELI TOTALE 5.960.499
Profitul brut 927.061
Pierdere bruta 0
Profitul net 852.164
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 188.938
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.888.503
Stocuri 302.080
Creante 2.408.344
Casa si conturi la banci 178.079
CHELTUIELI IN AVANS 14.073
DATORII 1.566.579
CAPITALURI - TOTAL 1.524.935
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.410.890
VENITURI TOTALE 4.426.942
CHELTUIELI TOTALE 3.824.436
Profitul brut 602.506
Pierdere bruta 0
Profitul net 514.794
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 111.909
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.432.998
Stocuri 285.779
Creante 1.991.268
Casa si conturi la banci 155.951
CHELTUIELI IN AVANS 14.214
DATORII 1.502.031
CAPITALURI - TOTAL 1.057.090
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.069.367
VENITURI TOTALE 4.123.186
CHELTUIELI TOTALE 3.665.915
Profitul brut 457.271
Pierdere bruta 0
Profitul net 385.220
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 15

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 63.537
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.949.208
Stocuri 477.705
Creante 2.373.213
Casa si conturi la banci 98.290
CHELTUIELI IN AVANS 14.097
DATORII 1.926.027
CAPITALURI - TOTAL 1.100.815
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.183.038
VENITURI TOTALE 4.211.630
CHELTUIELI TOTALE 3.738.005
Profitul brut 473.625
Pierdere bruta 0
Profitul net 395.294
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 18

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 79.067
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.777.279
Stocuri 433.297
Creante 1.324.774
Casa si conturi la banci 19.208
CHELTUIELI IN AVANS 24.428
DATORII 959.469
CAPITALURI - TOTAL 921.305
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 5.249.534
VENITURI TOTALE 5.308.033
CHELTUIELI TOTALE 4.641.964
Profitul brut 666.069
Pierdere bruta 0
Profitul net 557.421
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 15

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 68.584
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.116.329
Stocuri 519.704
Creante 2.388.833
Casa si conturi la banci 207.792
CHELTUIELI IN AVANS 21.083
DATORII 2.842.112
CAPITALURI - TOTAL 363.884
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 10.088.003
VENITURI TOTALE 10.623.772
CHELTUIELI TOTALE 10.199.032
Profitul brut 424.740
Pierdere bruta 0
Profitul net 363.644
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 182.806
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.058.045
Stocuri 399.851
Creante 2.478.785
Casa si conturi la banci 179.409
CHELTUIELI IN AVANS 5.402
DATORII 2.840.397
VENITURI IN AVANS 822
CAPITALURI - TOTAL 405.034
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 10.063.844
VENITURI TOTALE 10.463.998
CHELTUIELI TOTALE 10.312.784
Profitul brut 151.214
Pierdere bruta 0
Profitul net 126.990
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).