TATA TECHNOLOGIES SRL
| Denumire | TATA TECHNOLOGIES SRL |
| CUI | 9609520 |
| Nr. Reg. Com. | J1997001075081 |
| EUID | ROONRC.J08/1075/1997 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-07-15 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UTTAM GUJRATI | - | India |
| HARRIS WARREN KEVIN | - | S.U.A. |
| PARANJPE NACHIKET CHANDRASHEKHAR | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 638 982 | -6 859 164 | 5 334 716 | 364 306 | 41 920 939 | 37 430 227 | 212 |
| 2024 | 43 604 552 | 392 223 | 5 463 274 | 721 349 | 48 477 581 | 44 289 392 | 265 |
| 2023 | 46 828 044 | -3 161 071 | 5 454 356 | 976 105 | 47 876 174 | 43 912 073 | 264 |
| 2022 | 49 463 255 | 5 504 695 | 4 696 802 | 1 170 086 | 46 253 051 | 43 277 531 | 280 |
| 2021 | 34 747 940 | 3 304 500 | 4 053 118 | 1 010 401 | 40 359 867 | 37 628 603 | 279 |
| 2020 | 37 202 483 | 2 605 408 | 3 753 211 | 1 331 385 | 37 070 506 | 34 324 103 | 277 |
| 2019 | 45 998 518 | 10 147 303 | 4 106 903 | 846 429 | 34 570 895 | 31 793 716 | 310 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 638 982 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TATA TECHNOLOGIES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TATA TECHNOLOGIES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TATA TECHNOLOGIES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TATA TECHNOLOGIES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 721.349 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.477.581 |
| Creante | 13.860.006 |
| Casa si conturi la banci | 20.287.175 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 645.244 |
| DATORII | 5.463.274 |
| PROVIZIOANE | 91.508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.289.392 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 43.604.552 |
| VENITURI TOTALE | 49.047.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.630.032 |
| Profitul brut | 417.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 392.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 265 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 976.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.876.174 |
| Creante | 15.676.214 |
| Casa si conturi la banci | 11.968.860 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 533.327 |
| DATORII | 5.454.356 |
| PROVIZIOANE | 19.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.912.073 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 46.828.044 |
| VENITURI TOTALE | 50.438.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.599.463 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.161.071 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.161.071 |
| Numar mediu de salariati | 264 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.170.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.253.051 |
| Creante | 13.136.531 |
| Casa si conturi la banci | 12.901.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 608.637 |
| DATORII | 4.696.802 |
| VENITURI IN AVANS | 50.417 |
| PROVIZIOANE | 7.024 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.277.531 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 49.463.255 |
| VENITURI TOTALE | 54.812.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.438.806 |
| Profitul brut | 6.373.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.504.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 280 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.010.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.359.867 |
| Creante | 10.939.386 |
| Casa si conturi la banci | 29.420.481 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 418.550 |
| DATORII | 4.053.118 |
| VENITURI IN AVANS | 105.417 |
| PROVIZIOANE | 1.680 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.628.603 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 34.747.940 |
| VENITURI TOTALE | 38.442.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.541.768 |
| Profitul brut | 3.901.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.304.500 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 279 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.331.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.070.506 |
| Stocuri | 1.295 |
| Creante | 7.907.786 |
| Casa si conturi la banci | 29.161.425 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 232.236 |
| DATORII | 3.753.211 |
| VENITURI IN AVANS | 160.417 |
| PROVIZIOANE | 396.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.324.103 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 37.202.483 |
| VENITURI TOTALE | 40.333.222 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.292.349 |
| Profitul brut | 3.040.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.605.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 277 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 846.429 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.570.895 |
| Stocuri | 294 |
| Creante | 10.743.463 |
| Casa si conturi la banci | 23.827.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 483.295 |
| DATORII | 4.106.903 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.793.716 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 45.998.518 |
| VENITURI TOTALE | 48.301.927 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.282.126 |
| Profitul brut | 12.019.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.147.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 310 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 587.598 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.698.859 |
| Creante | 10.913.284 |
| Casa si conturi la banci | 13.785.575 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 574.876 |
| DATORII | 4.015.215 |
| PROVIZIOANE | 619 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.845.499 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 41.642.838 |
| VENITURI TOTALE | 43.329.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.577.074 |
| Profitul brut | 7.752.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.520.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 289 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 552.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.854.710 |
| Creante | 7.752.916 |
| Casa si conturi la banci | 11.101.794 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 543.274 |
| DATORII | 4.625.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.324.825 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 39.912.744 |
| VENITURI TOTALE | 40.588.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.079.336 |
| Profitul brut | 5.508.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.515.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 298 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 923.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.508.875 |
| Stocuri | 131.160 |
| Creante | 3.889.280 |
| Casa si conturi la banci | 8.488.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 155.934 |
| DATORII | 2.502.506 |
| PROVIZIOANE | 275.736 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.809.820 |
| Capital subscris varsat | 3.073.820 |
| Cifra de afaceri neta | 37.526.061 |
| VENITURI TOTALE | 38.431.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.552.264 |
| Profitul brut | 4.879.602 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.101.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 311 |