NUNTA ZAMFIREI S.R.L.
| Denumire | NUNTA ZAMFIREI S.R.L. |
| CUI | 9177473 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000668134 |
| EUID | ROONRC.J13/668/1997 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-02-03 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GELAL EDEN-VAROL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -8 478 | 655 263 | 368 954 | 65 057 | -221 252 | 0 |
| 2024 | 0 | -3 400 | 646 785 | 368 954 | 65 057 | -212 774 | 0 |
| 2023 | 0 | -5 925 | 645 837 | 371 522 | 64 941 | -209 374 | 1 |
| 2022 | 3 748 | -44 893 | 643 552 | 375 375 | 64 727 | -203 450 | 1 |
| 2021 | 0 | -46 490 | 635 350 | 379 999 | 96 794 | -158 557 | 1 |
| 2020 | 16 612 | -15 988 | 593 053 | 385 393 | 95 593 | -112 067 | 1 |
| 2019 | 90 628 | -63 934 | 553 778 | 390 788 | 66 912 | -96 078 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NUNTA ZAMFIREI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NUNTA ZAMFIREI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NUNTA ZAMFIREI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NUNTA ZAMFIREI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 368.954 |
| Active circulante | 65.057 |
| Stocuri | 26.736 |
| Creante | 36.730 |
| Disponibilitati | 1.591 |
| Datorii | 646.785 |
| Capitaluri proprii | -212.774 |
| Capital social | 173.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.400 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.400 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.400 |
| Active imobilizate | 371.522 |
| Active circulante | 64.941 |
| Stocuri | 26.736 |
| Creante | 36.614 |
| Disponibilitati | 1.591 |
| Datorii | 645.837 |
| Capitaluri proprii | -209.374 |
| Capital social | 173.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.925 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.925 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.925 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 375.375 |
| Active circulante | 64.727 |
| Stocuri | 26.736 |
| Creante | 36.400 |
| Disponibilitati | 1.591 |
| Datorii | 643.552 |
| Capitaluri proprii | -203.450 |
| Capital social | 173.000 |
| Cifra de afaceri | 3.748 |
| Venituri totale | 3.748 |
| Cheltuieli totale | 48.529 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 44.781 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.893 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 379.999 |
| Active circulante | 96.794 |
| Stocuri | 26.887 |
| Creante | 68.316 |
| Disponibilitati | 1.591 |
| Datorii | 635.350 |
| Capitaluri proprii | -158.557 |
| Capital social | 173.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 46.490 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.490 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.490 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 385.393 |
| Active circulante | 95.593 |
| Stocuri | 26.887 |
| Creante | 67.790 |
| Disponibilitati | 916 |
| Datorii | 593.053 |
| Capitaluri proprii | -112.067 |
| Capital social | 173.000 |
| Cifra de afaceri | 16.612 |
| Venituri totale | 16.612 |
| Cheltuieli totale | 32.237 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.625 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.988 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 390.788 |
| Active circulante | 66.912 |
| Stocuri | -9.241 |
| Creante | 65.209 |
| Disponibilitati | 10.944 |
| Datorii | 553.778 |
| Capitaluri proprii | -96.078 |
| Capital social | 173.000 |
| Cifra de afaceri | 90.628 |
| Venituri totale | 90.628 |
| Cheltuieli totale | 153.645 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.017 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 63.934 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 396.182 |
| Active circulante | 78.028 |
| Stocuri | 12.698 |
| Creante | 64.829 |
| Disponibilitati | 501 |
| Datorii | 506.355 |
| Capitaluri proprii | -32.145 |
| Capital social | 173.000 |
| Cifra de afaceri | 72.873 |
| Venituri totale | 72.873 |
| Cheltuieli totale | 127.405 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.532 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.261 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 401.577 |
| Active circulante | 38.208 |
| Stocuri | 11.302 |
| Creante | 26.457 |
| Disponibilitati | 449 |
| Datorii | 416.669 |
| Capitaluri proprii | 23.116 |
| Capital social | 173.000 |
| Cifra de afaceri | 49.371 |
| Venituri totale | 49.371 |
| Cheltuieli totale | 97.237 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.866 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 48.360 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 406.972 |
| Active circulante | 35.955 |
| Stocuri | 5.560 |
| Creante | 18.773 |
| Disponibilitati | 11.622 |
| Datorii | 371.451 |
| Capitaluri proprii | 71.476 |
| Capital social | 173.000 |
| Cifra de afaceri | 95.856 |
| Venituri totale | 95.856 |
| Cheltuieli totale | 156.613 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 60.757 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 62.217 |
| Nr. salariati | 2 |