HALEON ROMANIA S.R.L.
| Denumire | HALEON ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 8844340 |
| Nr. Reg. Com. | J1996008224409 |
| EUID | ROONRC.J40/8224/1996 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-10-03 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRÂNGUŞ CĂTĂLIN - DRAGOŞ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 628 473 116 | 70 726 526 | 94 027 171 | 1 661 523 | 414 289 528 | 320 108 067 | 122 |
| 2024 | 579 221 025 | 46 805 839 | 136 418 337 | 1 587 778 | 385 146 953 | 248 396 702 | 114 |
| 2023 | 547 937 342 | 77 614 460 | 105 295 097 | 1 412 042 | 306 894 913 | 200 526 055 | 116 |
| 2022 | 452 635 360 | 33 976 838 | 106 841 085 | 1 950 477 | 260 856 992 | 153 846 165 | 117 |
| 2021 | 406 608 724 | 31 771 635 | 73 734 193 | 1 769 368 | 309 919 083 | 237 135 417 | 114 |
| 2020 | 424 397 987 | 40 311 807 | 67 387 132 | 1 794 632 | 271 091 085 | 205 395 700 | 109 |
| 2019 | 374 338 273 | 25 717 601 | 73 167 278 | 1 338 139 | 264 620 128 | 192 679 868 | 112 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises628 473 116 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HALEON ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HALEON ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HALEON ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HALEON ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.338.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 264.620.128 |
| Stocuri | 38.776.480 |
| Creante | 145.908.764 |
| Casa si conturi la banci | 79.934.884 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 571.830 |
| DATORII | 73.167.278 |
| PROVIZIOANE | 682.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 192.679.868 |
| Capital subscris varsat | 103.609.600 |
| Cifra de afaceri neta | 374.338.273 |
| VENITURI TOTALE | 378.390.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 350.559.309 |
| Profitul brut | 27.831.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 25.717.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.858.313 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 185.929.679 |
| Stocuri | 34.964.384 |
| Creante | 87.155.181 |
| Casa si conturi la banci | 24.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 933.037 |
| DATORII | 41.788.681 |
| CAPITALURI - TOTAL | 146.932.348 |
| Capital subscris varsat | 103.609.600 |
| Cifra de afaceri neta | 282.230.230 |
| VENITURI TOTALE | 283.954.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 241.363.712 |
| Profitul brut | 42.590.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 36.188.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.899.067 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 221.201.607 |
| Stocuri | 29.853.639 |
| Creante | 76.655.782 |
| Casa si conturi la banci | 26.412 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 898.472 |
| DATORII | 29.329.911 |
| PROVIZIOANE | 1.206.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 193.463.235 |
| Capital subscris varsat | 103.609.600 |
| Cifra de afaceri neta | 224.856.733 |
| VENITURI TOTALE | 227.065.516 |
| CHELTUIELI TOTALE | 192.837.506 |
| Profitul brut | 34.228.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.908.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |