GERMAN TOP TRADING SRL
| Denumire | GERMAN TOP TRADING SRL |
| CUI | 7838064 |
| Nr. Reg. Com. | J1995008985402 |
| EUID | ROONRC.J40/8985/1995 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-10-24 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 850 351 | 1 211 659 | 12 204 821 | — | — | — | 43 |
| 2024 | 45 690 313 | 791 181 | 7 861 426 | 3 305 043 | 12 511 323 | 8 162 140 | 41 |
| 2023 | 47 223 618 | 823 326 | 5 058 895 | 3 301 419 | 9 112 288 | 7 614 463 | 39 |
| 2022 | 23 749 112 | 3 619 371 | 5 787 787 | 3 550 789 | 8 973 502 | 6 867 227 | 35 |
| 2021 | 15 988 876 | -616 347 | 3 800 704 | 3 568 369 | 6 850 494 | 3 402 856 | 34 |
| 2020 | 6 000 690 | -299 909 | 1 884 520 | 2 840 924 | 6 398 666 | 4 084 052 | 40 |
| 2019 | 28 670 859 | -2 951 375 | 2 145 405 | 2 636 601 | 7 200 325 | 4 330 716 | 44 |
| 2018 | 50 277 752 | 1 134 172 | 6 623 842 | 2 910 884 | 12 610 691 | 8 909 563 | 48 |
| 2017 | 55 775 416 | 1 627 472 | 8 307 545 | 3 181 823 | 13 203 254 | 8 092 019 | 47 |
| 2016 | 37 407 732 | 679 476 | 3 808 340 | 3 280 294 | 8 736 022 | 8 221 859 | 49 |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 850 351 lei
38%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GERMAN TOP TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4520: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GERMAN TOP TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GERMAN TOP TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GERMAN TOP TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.305.043 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.511.323 |
| Stocuri | 8.837.322 |
| Creante | 2.442.901 |
| Casa si conturi la banci | 1.231.100 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 207.200 |
| DATORII | 7.861.426 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.162.140 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 45.690.313 |
| VENITURI TOTALE | 45.748.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.800.760 |
| Profitul brut | 948.160 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 791.181 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.301.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.112.288 |
| Stocuri | 5.976.668 |
| Creante | 1.670.168 |
| Casa si conturi la banci | 1.465.452 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 259.651 |
| DATORII | 5.058.895 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.614.463 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 47.223.618 |
| VENITURI TOTALE | 47.509.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.575.451 |
| Profitul brut | 933.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.550.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.973.502 |
| Stocuri | 6.136.006 |
| Creante | 1.438.002 |
| Casa si conturi la banci | 1.399.494 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.723 |
| DATORII | 5.787.787 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.867.227 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.749.112 |
| VENITURI TOTALE | 23.936.238 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.316.867 |
| Profitul brut | 3.619.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.619.371 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.568.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.850.494 |
| Stocuri | 4.410.747 |
| Creante | 1.061.045 |
| Casa si conturi la banci | 1.378.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.272 |
| DATORII | 3.800.704 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 3.369.575 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.402.856 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.988.876 |
| VENITURI TOTALE | 16.015.966 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.632.313 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 616.347 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 616.347 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.840.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.398.666 |
| Stocuri | 2.270.182 |
| Creante | 709.664 |
| Casa si conturi la banci | 3.418.820 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.557 |
| DATORII | 1.884.520 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 3.369.575 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.084.052 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.000.690 |
| VENITURI TOTALE | 6.156.165 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.456.074 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 299.909 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 299.909 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.636.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.200.325 |
| Stocuri | 2.827.021 |
| Creante | 1.000.783 |
| Casa si conturi la banci | 3.372.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.770 |
| DATORII | 2.145.405 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 3.369.575 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.330.716 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.670.859 |
| VENITURI TOTALE | 28.947.940 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.846.070 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.898.130 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.951.375 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.910.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.610.691 |
| Stocuri | 7.288.986 |
| Creante | 3.500.935 |
| Casa si conturi la banci | 1.820.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.830 |
| DATORII | 6.623.842 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.909.563 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 50.277.752 |
| VENITURI TOTALE | 50.550.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.201.638 |
| Profitul brut | 1.349.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.134.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.181.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.203.254 |
| Stocuri | 8.285.811 |
| Creante | 2.281.444 |
| Casa si conturi la banci | 2.635.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.487 |
| DATORII | 8.307.545 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.092.019 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Cifra de afaceri neta | 55.775.416 |
| VENITURI TOTALE | 55.895.271 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.988.528 |
| Profitul brut | 1.906.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.627.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.280.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.736.022 |
| Stocuri | 6.300.423 |
| Creante | 919.152 |
| Casa si conturi la banci | 1.516.447 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.883 |
| DATORII | 3.808.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.221.859 |
| Capital subscris varsat | 6.700 |
| Cifra de afaceri neta | 37.407.732 |
| VENITURI TOTALE | 37.634.364 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.825.415 |
| Profitul brut | 808.949 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 679.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |