PRO SYS S.R.L.
| Denumire | PRO SYS S.R.L. |
| CUI | 7706497 |
| Nr. Reg. Com. | J40/7644/1995 |
| EUID | ROONRC.J40/7644/1995 |
| CAEN | 2620 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-09-13 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BARBIERU PETRISOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 777 909 | 677 988 | 1 997 042 | — | — | — | 9 |
| 2024 | 4 725 873 | 817 739 | 1 367 575 | 626 761 | 2 843 222 | 2 102 408 | 10 |
| 2023 | 3 703 949 | 575 398 | 211 386 | 621 891 | 1 906 476 | 2 317 467 | 10 |
| 2022 | 3 545 676 | 476 929 | 1 454 377 | 624 383 | 2 591 592 | 1 761 598 | 9 |
| 2021 | 3 035 150 | 136 294 | 711 969 | 633 387 | 2 423 837 | 2 345 560 | 10 |
| 2020 | 6 669 884 | 666 825 | 1 047 868 | 645 399 | 2 831 735 | 2 429 266 | 12 |
| 2019 | 4 785 248 | 107 223 | 1 386 461 | 657 410 | 2 800 139 | 2 102 903 | 12 |
| 2018 | 6 582 385 | 150 549 | 1 151 232 | 667 422 | 2 503 017 | 2 020 180 | 10 |
| 2017 | 5 720 168 | 251 951 | 1 573 209 | 684 233 | 2 780 106 | 1 891 130 | 11 |
| 2016 | 7 280 042 | 356 389 | 1 605 977 | 654 048 | 2 591 108 | 1 639 179 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 777 909 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRO SYS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2620 Rev. 2 (echivalent: 2620 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere Activitate | Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Cod CAEN principal | 26 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 2620: Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRO SYS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRO SYS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRO SYS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 626.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.843.222 |
| Stocuri | 255.316 |
| Creante | 241.026 |
| Casa si conturi la banci | 2.346.880 |
| DATORII | 1.367.575 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.102.408 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.725.873 |
| VENITURI TOTALE | 4.797.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.830.845 |
| Profitul brut | 967.016 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 621.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.906.476 |
| Stocuri | 260.318 |
| Creante | 271.823 |
| Casa si conturi la banci | 1.374.335 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 486 |
| DATORII | 211.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.317.467 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.703.949 |
| VENITURI TOTALE | 3.717.917 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.074.966 |
| Profitul brut | 642.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 575.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 624.383 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.591.592 |
| Stocuri | 541.629 |
| Creante | 132.621 |
| Casa si conturi la banci | 1.917.342 |
| DATORII | 1.454.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.761.598 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.545.676 |
| VENITURI TOTALE | 3.571.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.063.318 |
| Profitul brut | 508.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 476.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 633.387 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.423.837 |
| Stocuri | 436.143 |
| Creante | 170.442 |
| Casa si conturi la banci | 1.817.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 305 |
| DATORII | 711.969 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.345.560 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.035.150 |
| VENITURI TOTALE | 3.082.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.926.494 |
| Profitul brut | 156.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 136.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 645.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.831.735 |
| Stocuri | 139.559 |
| Creante | 187.241 |
| Casa si conturi la banci | 2.504.935 |
| DATORII | 1.047.868 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.429.266 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.669.884 |
| VENITURI TOTALE | 6.850.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.063.173 |
| Profitul brut | 787.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 666.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 657.410 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.800.139 |
| Stocuri | 218.081 |
| Creante | 1.133.053 |
| Casa si conturi la banci | 1.449.005 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.815 |
| DATORII | 1.386.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.102.903 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.785.248 |
| VENITURI TOTALE | 4.790.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.664.137 |
| Profitul brut | 126.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 667.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.503.017 |
| Stocuri | 488.588 |
| Creante | 47.172 |
| Casa si conturi la banci | 1.967.257 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 973 |
| DATORII | 1.151.232 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.020.180 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.582.385 |
| VENITURI TOTALE | 6.598.562 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.423.087 |
| Profitul brut | 175.475 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 150.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 684.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.780.106 |
| Stocuri | 356.863 |
| Creante | 677.587 |
| Casa si conturi la banci | 1.745.656 |
| DATORII | 1.573.209 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.891.130 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.720.168 |
| VENITURI TOTALE | 5.741.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.441.323 |
| Profitul brut | 299.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 251.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 654.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.591.108 |
| Stocuri | 357.032 |
| Creante | 584.875 |
| Casa si conturi la banci | 1.649.201 |
| DATORII | 1.605.977 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.639.179 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.280.042 |
| VENITURI TOTALE | 7.322.922 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.910.564 |
| Profitul brut | 412.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 356.389 |
| Pierdere neta | 0 |